Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pan Jacek z Lublina miał pomnażać pieniądze. "Wszystkich spotkała boska kara za chciwość"

Pan Jacek z Lublina miał pomnażać pieniądze. "Wszystkich spotkała boska kara za chciwość"

Wyświetlaj:
zółwik Jasiu / 46.134.70.* / 2017-01-18 20:03
forex 100 lat temu nazywał się bucket shop https://en.wikipedia.org/wiki/Bucket_shop_(stock_market)
ludzka natura sie nie zmienia tylko ubranie ....tak żeby było top TRENDI :)
chciwy / 192.162.92.* / 2016-05-30 11:45
hmmm , czyli wygląda na to , że zostaliśmy wy....... przez Szwajcarów , którzy wiedząc o działaniach swojego rządu wobec franka , pozamykali te transakcje które dały by duże zyski . A jak wiadomo tych na których ludzie potracili majątki nie ruszyli , co dało taki rezultat , że stracili wszyscy .
ollo / 213.184.13.* / 2016-05-24 16:55
Najłatwiej oszukać chciwego cwaniaka.
NIK111 / 46.113.133.* / 2016-05-11 11:17
Z tekstu tego artykułu wynika że tzw. "bohater" Jacek W. dogadał się z LUMAXem i orżnął naiwnych polaczków którzy wierzyli że uda im się ograć większych od siebie.
Naiwnych chyba nigdy nie zabraknie.
Adam222 / 89.66.201.* / 2016-05-11 08:13
Klasyczny schemat. Najpierw się ludzi okrada a później mówi, że to oni byli winni bo byli chciwi. A gotówkę powierza się komuś rozsądnemu a nie spekulantowi z forexu.
Krisiek / 213.205.194.* / 2016-05-11 00:26
I tak to już jest. Ja przez 4 lata inwestowałem w trzeci filar i kończąc umowę wyciągnąłem tyle kasy co bym trzymał odkładając do skarpety. Okazuje się, że jednak najlepszym sposobem oszczędzania to odkładanie w bilonie 😂 Co by się musiało stać by staracić 90% z np. 20 tyś tak oszczędzonej kasy???
luke923 / 109.78.22.* / 2016-05-11 00:05
Brał 20% od zysku klienta na foreksie?! Na tym nie da się zbankrutować. Wystarczy, że grał kontrę swoimi pieniędzmi na dziesięciokrotnie niższym lewarze i był 10% do przodu niezależnie od tego czy klient tracił czy zyskiwał.
Tomek434 / 159.205.236.* / 2016-05-10 22:53
A moje oszczędności utopiły fundusze inwestycyjne. Legalnie, w białych rękawiczkach. Wiele lat temu to była dla drobnych ciułaczy nowość, przekonano mnie, że to bezpieczne lokowanie pieniędzy i stopa zwrotu wyższa niż na lokacie. Frankowicze wygrywają z bankami a ci co stracili w funduszach ? Przecież to też był jeden wielki przekręt.
Vhajc / 89.78.199.* / 2016-05-10 22:49
Buahahahaha wiecie dlaczego się śmieje? Amber Gold bis bis i jeszcze raz bis! Oklaski dla tych co potrafią jeszcze zrobić takie przekręty! Jeszcze w niejedną rączkę czarodziejkę Polacy wrzucą swój Szmal!
Ania240 / 83.12.102.* / 2016-05-10 22:30
Jeszcze nigdy, przenigdy, nie zdarzyło się, by Polak sam był winny poniesionej przez siebie straty.
Zawsze jest tak, że został wprowadzony w błąd, oszukany, miał ogromnego pecha, myślał że chodzi o coś innego, źle mu wytłumaczono albo czegoś niedopowiedziano. Wina jest zawsze po stronie państwa, sądów, prokuratury, banków, KNFu albo wszystkich wkoło.
Tak to już jest, że każdy z nas jest chodzącą nieomylnością, tylko żyje wśród samych oszustów i złodziei....
obserwator535 / 109.173.171.* / 2016-05-10 21:54
Czyli co ? Pan Jacek "nie posiadam żadnego majątku" z Lublina zamelinował gdzieś kasę, odbędzie symboliczną karę społeczną przeliczoną na "roboczogodziny" po 200 za sztukę i gitara ? Nie żeby mi było żal tych chytrusów, którzy chcieli w cudowny sposób pomnożyć swoje majątki - nic z tych rzeczy. Chodzi mi o zwykła, ludzką sprawiedliwość. Kobieta za batonika poszła siedzieć, podobnie niepełnosprawny umysłowo chłopak za kradzież roweru i setki jeśli nie tysiące takich przykładów w skali całego kraju. A tu gość przewalił miliony i dostał prace społeczne. Odrobi je i hulaj dusza piekła nie ma. No ludzie !!! Nasuwa się tylko jedno pytanie: POD KOGO BYŁ PODCZEPIONY ?
ekonomista1234 / 188.121.15.* / 2016-05-10 21:11
Głupich nie sieją. Sami się rodzą :(
Szkoda tylko że ci głupi mają prawo głosować w wyborach bo przez to cierpią również ci mądrzy :(
Gumis1105 / 93.105.122.* / 2016-05-10 23:21
Madrzy ktorzy sa w tym kraju nie chodza glosowac,tak jak ja,tylko raz bylem,jak mialem 18 lat,powiedzialem sobie,ze nigdy nie dam sie oszukac.Trzymam sie tego do dzis.21 lat temu oddalem swoj glos jeden raz i jeden raz za duzo.
lsb / 188.146.0.* / 2016-05-11 07:36
Dlatego jest jak jest. Twój bojkot, pogłębia patologię przy wyborach...Jak będziesz w sklepie kupował, to poproś kogoś, żeby i wózek naładował, potem idź do kasy i zapłać...To tak samo, jak robisz przy wyborach.
10 fold / 85.222.19.* / 2016-05-10 21:04
Również jestem z Lublina ale o Jacku nie słyszałem. Inwestuje w papiery wartościowe ale nie na GPW. Sam prowadzę swój rachunek, nie ufam bankom. Sam przeprowadzam badania nad firmą w którą chce zainwestować, czytam o ludziach którzy prowadzą tą firmę i ich historię za nim zainwestuję. Obecnie to jestem (średnio, po odprowadzeniu podatku oraz opłat za rachunek) jakieś 110% profitu rocznie. Jestem zaskoczony tym wynikiem bo nie myślałem że aż tyle uda się zarobić. Po 1. trzeba mieć zasady, po 2. trzeba trzymać się tych zasad, po 3. nie być chciwym i po 4. nie słuchać nikogo (porady) tylko samemu podejmować decyzje. Mój znajomy oraz osoba z rodziny stracili wszystko co powierzyli bankom. Powiedziałem im jak mogą sami zacząć i nie potrzebują banków czy maklerów. Jest to bardzo proste tylko trzeba chcieć. Nie mogę pojąć dlaczego ludzie myślą że kiedy powierzą kasę obcej osobie bo ta im obiecała góry złota to im się uda? Odpowiedź jest taka że to chciwość i pazerność ich gubi. Rada 1. nie ufać bankom, 2. kiedy powierzysz kapitał banku i kiedy bank je straci tz. powie Ci "stracił/a Pan czy Pani wszystko" to uwierzcie mi ale bank zarabia na Twojej stracie. Kiedy rozmawiam ze znajomymi czy obcymi (w Polsce) to wypowiadają się tz. mówią że "gram" na giełdzie. Odpowiadam tz. tłumaczę im że nie gram tylko "INWESTUJĘ" a grać to można komuś na nerwach, na gitarze czy w karty.
Slawunio / 94.254.227.* / 2016-05-10 20:32
P. Jacek to wizjoner biznesu. Tylko okoliczności chwilowo zahamowaly jego sukcesy. Skoro jeszcze żyje to znaczy ,że inwestorzy wcześniej zarobili na tyle dużo i nie mają żalu. No bo za co?wina jest po stronie Swiss Direkt. Jak sprawa przyschnie znów zacznie się golenie baranów. I tak w kółko bo człowiek to pazerne bydle. Cieszę się że wyleczyłam się z pazernoscii 20 lat wcześniej. Dziś pieniądz dla mnie jest tylko środkiem platniczym. Życzeniem mym jest aby on wogole nie funkcjonował w świecie. O ile szczęśliwszy byłby świat bez pieniądza. Pomyślcie o tym.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
asss / 185.26.180.* / 2017-01-19 00:29
bez piniundzow czyli co, ja cie strzyge a ty mi za to bohenek chleba i kaszanke ?
ojoj ;)
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy