Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Państwo kosztuje Polaka prawie 20 tysięcy złotych rocznie

Państwo kosztuje Polaka prawie 20 tysięcy złotych rocznie

Wyświetlaj:
myślący / 178.36.89.* / 2015-05-06 14:34
Brednie, kolego ekonomisto. Emeryci w komunie w pełni wypracowali swoje nędze emeryturki, pracując 46 godz. tygodniowo za nędzne grosze. Przyda się tobie kolego trochę pogrzebać w historii PRL.
Żeby tak tylko trochę wiecej podatku płacić niz zarabiać... / 95.40.174.* / 2015-05-01 14:55
niby, ze dużo patrząc na to że większość mniej w roku zarabia, ale to naprawdę nie wszystko. wiele rzeczy w tych statystykach nie wliczają. choćby tego (ale jest znacznie więcej przykładów) pensje wszystkich na około z których usług korzystasz (np. sklepikarzy, rolników, lekarzy) są powiększone o podatki które muszą płacić wiec i tym płacisz im znacznie więcej, to samo z cenami WSZYSTKICH produktów, nie płacisz tylko podatek od nich, ale wszystkie podatki jakie były opłacane przy ich produkcji. (a jest ich wiele)Jakby jutro wstrzymali podatki to wszystko kosztowało by o 75% mniej.. Za tą masę pieniędzy każdy mógłby żyć jak król w tym kraju..
odolot / 83.22.44.* / 2015-05-01 13:47
W całej europie urzędnicy ,policjanci ,urzedy są przyjazne obywatelom w Polsce to jak łapanka ciagłe szukanie wsród biednych pokrzywdzonych Polaków winnego ,oszusta za 50 gr czy człowieka ktorego nie stać na sztaby adwokatów czy doradców finansowych to kraj dla plemienia talmudczyków wszedzie obstawili stolki i jak pajęczyna nie dopuszcza zadnego Polaka do rzadzenia Polskim państwem PO i ich wyznawcy szkalują naród i rozkradają polske na naszych oczach wspomagani przez media wszedzie pejs goni pejsa
czakola / 83.22.44.* / 2015-05-01 13:41
Same podatki nakazu ukazy ,mandaty ile jeszcze bedziemy zywić tę nalecialość parchów PO i gajowy to najgorsze zło jakie mogło dopaść Polski naród i dlatego musimy ich pogonić i zatrzeć po nich slad
Czekando / 83.22.44.* / 2015-05-01 13:28
Jeżeli ogladacie media koszerne i nie interesuje was polityka to przynajmniej zagłosujcie odwrotnie niz wam GW vi parchate media narzucaja widzicie że dla nich PO i szogun to jak talmud .więc Polacy całymi rodzinami winni iść i zagłosować przeciw PO i szogunowi bo to Polska nie POLIN jakby to oni chcieli
Beczubak / 83.22.44.* / 2015-05-01 13:25
rozumiem głosy oddane na kukiza czy Kowalskiego bo to Polacy ale pamietajmy że tych gudłai PO i ich zyrandol może tylko pokonać PIS i Andrzej Duda .Wreszcie to Polacy musza przejać stery zobaczcie jak parchate media stoja murem za Platfusami i ich zyrandolem
Parawanto / 83.22.44.* / 2015-05-01 13:19
Ile jeszcze będziemy okradani przez rzad PO parchatych platfusów i ich oddanego gajowego wszyscy wiemy ze to parchate plemie przynoszace szkody które będziemy odrabiać latami to najgorszy rzad 25 lecia i najgorszy zyrandol na co czakamy skąd jeszcze maja takie poparcie czyzby sami parchaci tak skutecznie sie lansuja
auttoorkkiii / 81.161.195.* / 2015-05-01 10:24
Czyli ten co nie zarabia nic , dla panstwa jest zerem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
awder / 5.172.238.* / 2015-05-01 02:51
to co płace na Zus i ochrone zdrowia za młodu przeżerają dzisiaj inni ludzie a ja tak i tak nie mógłbym skorzystać bo są mega kolejki itd. więcej mowić nie trzeba , a emerytury mają być kiedyś 500 zł. dla każdego co zarabia poniżej średniej krajowej do tego dzisiaj jest nie możliwe pracować nie przerwanie od czasu gdy skończe szkołe do emerytury bo wpierw 1-2 lata spędzi się na bezrobociu po 50-tce kolejny okres gdy gospodarka kapitalistyczna się mnie pozbędzie + kryzysy , spowolnienia gospodarcze wtf....... płace które starczą tylko na przeżycie
marl57 / 80.55.233.* / 2015-04-30 22:58
do tego trzeba bezwzględnie dołożyć minimum 12 tysięcy za ZUS, który de facto jest podatkiem, tzn jest bezwzględnie egzekwowany i nic nie daje.
gośc / 80.54.72.* / 2015-04-30 20:14
Co za matol. Dajcie mi te pieniądze i nie che nic od pansatwa ani emerytury a ni leczenia za niby panstwowe pieniadze. To nie panstwo daje tylko my podatnicy jestesmy okradani z naszych płac, podatkow nalozonych i obciązej za media. Panstwo to jak wrzod na tylku -mam na mysli rzadzacych.Kolesie więcej wydaja za jedna kolacyjkeniz ja zarobiena miesiąc, ktore państwo ustalilo 1200 zl. Calbym każdemu karierowiczowi z PO i Solidarności bty utrzym,ali się za te pieniądze. zarabiaja po 30 krotniue więcej niz pracownik w Polsce i do tego jeszcsze żraza nasze pieniądz ei ich ubiraja, placa za przejazdy, mjieszkania. Czyli zostaje im czyściutka pensja ale jeszce im malo to aferta goni afere.Tj. sprawidliwośc tego rzadu.
barteez / 78.10.178.* / 2015-04-30 18:54
Prosze o POMOC ludzi bagatych!Mam strasznie zle uzebienie (dziury,pr*******,ubytki) Nie stac mnie na dentyste prywatnego i leczenie zebow:( Tak bardzo bym byl szczesliwy ze zdrowym usmiechem i zdrowymi zebami!! Prosze o pomoc ludzi dobrej woli zeby mi jakos pomogli! bar.aisak@o2.pl
normalny polak / 109.241.135.* / 2015-04-30 18:19
Bucu a za czyje pieniądze się wykształciłeś za komuny??? ja zapiepszałem a dzisiaj nie mam na lekarstwa ty "WIELKI EKONOMISTO" Na ile okradasz Polskie państwo i ludzi cwaniaku???
Logic / 31.61.131.* / 2015-05-01 09:54
Nie przesadzaj z ta edukacja gamoniu bo mi to panstwo powinno wypłacić odszkodowanie za ten okres a tego co mi daje chleb i tak sie sam mauczylem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
CHORE PAŃSTWO !!! / 46.149.223.* / 2015-04-30 21:56
Jeżeli do mnie "pijesz" to miej odwagę to robić pod komentarzem , a wtedy Ci odpowiem....
CHORE PAŃSTWO !!! / 46.149.223.* / 2015-04-30 18:11
Niestety, ale to "państwo" utrzymuje tylko garstka ludzi wypracowujących dochód narodowy - nie mylić z tymi, którzy z niego żyją....budżetowcy i inni....Reszta tylko korzysta z tego co wypracowują inni, a są i tacy co pasożytują. Do pogłębienia stagnacji dokłada się eurokołchoz "sponsorując" taki stan rzeczy - przeciwdziałając rozwojowi i urabiając sobie rynek zbytu... Nie bez winy są ci co obecnie są świadczeniobiorcami zasłaniając się tym, że całe życie odkładali na ZUS - ale czy dopilnowali aby te pieniądze były gromadzone {pracowały na siebie i procentowały, a może pozwolili,żeby je ktoś roztrwonił} i co kiedyś otrzymają Ci których obecnie tak się łupi, że nie mogą zapracować na swoje utrzymanie....???
Zbyszek839 / 176.111.123.* / 2015-04-30 18:05
I jak taki artykuł skłócił Polaków,ale o to hazarom chodzi. Dzięki temu mogą spokojnie rządzić.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy