Forum Forum inwestycyjneFundusze

PARASOLE CZY NA PEWNO SIE OPLACA?

PARASOLE CZY NA PEWNO SIE OPLACA?

zapytajnik / 91.123.161.* / 2007-11-24 19:26
witam
chcialem kupic parasol bo czesto robie konwersje narazie mbank wiec uciekam w emax+ (4,8%) bylem w ing myslalem ze parasol to moge kupic legg mason akcji bo ten uwazam ze dobry to w parasolu maja tylko ing akcji ktory jest 10% gorszy od masona
jest jakis parasol gdzie moge massona kupic bo jesli nie to jaki jest sens wchodzic w parasole co z tego ze nie place belki jak malo zarabiam
to tak jakby mi ktos powiedzial ze nie zaplace 100zl od 1000 ktorego zarobie to ja wole zaplacic te 100zl zarabiajac 2500...
jedynie skandia czy egon maja legg masona ale to juz inna bajka tu sie wchodzi wieksza kwota bo si enie oplaca inaczej chyba ze powyzej 20lat a na az tyle mnie nie interesuje
Wyświetlaj:
Fragoles / 83.29.69.* / 2007-11-24 23:03
AXA ma taki produkt jak plan inwestycyjny i jest to parasol i jest tam legg mason i wiele innych ..
zapytajnik / 91.123.161.* / 2007-11-24 23:17
a moge wycofac kase w naglej potrzebie bez oplat?
i czy place wiecej niz 4% w skali roku bo tyle place w mbanku i najwazniejsze tam place nie od kwoty ktora inwestuje tylko codziennie mi odejmuje 4/360 a to wazne bo te 4% ktorego nie zabieraja na poczatku tez pracuje na wynik...
MALAGA2009 / 83.22.119.* / 2007-11-24 19:31
"...co z tego ze nie place belki jak malo zarabiam" - i BARDZO DOBRZE kombinujesz, moim zdaniem oczywiście.
Po analizie historycznych wyników i porównaniu mam te parasole w poważaniu.
Idyll / 2007-11-25 21:24 / Bywalec forum
No nie wiem... jak byś inwestowal średnioterminowo i wykorzystywał mozliwości jakie dają konwersje, pewnie pod parasolem zarobilbyś więcej niż w zwyklym akcyjnym. Wystarczy że spojrzysz na średnie wzrosty np. UniKorony w okresach prosperity i je zsumował. Oczywiście wiąże się to z koniecznością podejmowania trafnych decyzji co do trendu, ale w miarę doświadczony inwestor nie pomili się w więcej niż 70% przypadków.
Idyll / 2007-11-25 21:26 / Bywalec forum
A i podałem przykład UniKorony, bo właśnie ten funudsz jest pod parasolem UniFundudsze, chyba jednego z lepszych TFI!
Bartosz Milewski / 2007-11-24 21:41 / Bywalec forum
AEGON robi inwestycje na 5 czy 6 lat również, i nie musisz mieć milionów, więć masz zarówno Legg masona, jak i Nobla, masz Azje itp.. wszystko zalezy od tego jakiego doradće zaegona spotkasz czy takiego który chce zarobić jak największą prowizję to wtedy minimum 10 lat , czy kogo kto poprostu chce podsunąć dobre rozwiązanie i sugerowac ewentualną strategię i wtedy sobie wchodzi i możesz wyjść w kazdym momencie, a do 5 lat masz opłąty likwidacyjne rządu 3-2%
zapytajnik / 91.123.161.* / 2007-11-24 21:53
sprzedawalem aegona i skandie po przeliczeniu jest za droga ...
jakbym mial duza kase sie oplaca
btw kazdy kto sprzedaje robi to dla prowizji czyli radzi tak zeby zarobic ... dlatego juz tego nie sprzedaje i ciesze sie bo po takich wynikach funduszy jak sa to wspolczuje sprzedawcom :)
Bartosz Milewski / 2007-11-25 09:54 / Bywalec forum
Skoro sprzedawałeś i to i to to napewo praowałeś u jakiegoś pośrednika,ale nie interesuje mnie to. TYlko nie mów że każdy sprzedaje tylko dla prowizji, bo jakoś staram się też wyjść z ręką do inwestora, sporostać jego potrzebom i możliwościom.
zapytajnik / 91.123.161.* / 2007-11-25 14:24
wiesz skoro w innym poscie piszesz komus kto chce wejsc w fundusze akcyjne ze juz dawno na jego miejscu bys kupil... to jestes malo wiarygodny dla mnie jak kazdy doradca a raczej pseudo doradca wiem cos sam o tym
Bartosz Milewski / 2007-11-25 16:15 / Bywalec forum
Juz dawno czylibym sie nie zastanawiał, skoro jesteś tak mało inteligenty to nie moja wina, widocznie dlatego ciebie zwolnilibobyłeś włąsnie psełdo doradca, pozatym nie musze być dla wszysktich wiarygodny. ty wolisz kupować jak rośnie, ja jak spada, pomyśl racjonalnie kto wychodzi lepiej.
zapytajnik / 91.123.161.* / 2007-11-25 21:14
buahahaha nie zwolnili mnie tam ludzie sami odchodza nikogo nie zwalniaja bo chetnych nie ma na dluzej tylko desperaci zostaja :)
ja nie kupuje jak rosnie ale nie kupie na gorce jak ty ludziom doradzasz :) i to nie moje uwaga tylko kogos innego wypowiedz
pozatym jeszcze spadnie wiec mozna kupic taniej ale ta dyskusja nie ma sensu :)
fakermaker / 87.205.41.* / 2007-11-25 22:40
zapytajnik do ciebie prosto i na temat po prostu jestes debilem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy