Forum Polityka, aktualnościPolityka

Parlament Europejski rozpoczął obrady. Nowym szefem Martin Schultz

Parlament Europejski rozpoczął obrady. Nowym szefem Martin Schultz

Wyświetlaj:
ola sierczykowska 19_pl_KK / 212.14.47.* / 2014-07-04 09:25
A kto ich wybrał tych co stali na baczność podczas odtwarzania tej piosneczki rzewnej? Wybrało ich zaledwie 20% ogółu populacji w UE. Więc kogo oni tam reprezentują, siebie i swoje rządy oraz te 20% wyborców którzy ich wybrali . Nikogo poza tym. Więc ciszej tam z tym oburzeniem!!
emeryttttttttt / 83.27.199.* / 2014-07-01 23:26
Odwracanie się tyłem czy wychodzenie z sali to przecież maniery rodem z PIS. Powinni w proteście zrzec się również uposażeń europoselskich.
tlob / 83.25.149.* / 2014-07-01 18:10
Jeśli chodzi o wykształcenie to my mielismy już prezydenta z wykształceniem zawodowym, a potem prezydenta który kłamał że ma wyższe wykształcenie a okazało się że nie ma, i co z tego. Jesteśmy wspaniałym krajem gdzie ludziom uczciwym i ciężko prcującym żyje się dostatnie, kraj nasz jest potęgą gospodarczą a wszyscy obywatele żyją szczęśliwie i przez myśl im nie przechodzi że gdzieś na świecie może być lepiej/ nie mówię oczywiście o tych 2mln szczurach którzy opuścili naszą wspaniałą ojczyznę-oni nie są świadomi tego co zrobili. Niech żyje Polska.
josef.zawila@t-online.de / 79.239.123.* / 2014-07-01 20:56
Wyjechali ludzie myslacy i chcacy w sposob normalny zyc z rodzina i miec srodki do zycia, a takze normalna atmosfere gospodarcza i polityczna. ja to zrobilem w roku 1981 i co by mi dala ta walka
o..."demokracje"???Parlament Europejski posiada wielu wrogow EU i oni sie odwracaja od hymnu
a kasuja stamtad pieniadze. Jak mozna sie godzic na taki bezsens "demokracji".
jesli ja bede sikal i robil...kupke do swojego gniazda oraz bede zle mowil o swojej rodzinie to jak
ja mam dawac przyklad synowi, corce ???
To jest absolutna katastrofa. Smiech tego pana z mucha z Polski daje wyraz mojego stanowiska
ktore utwierdza, ze zrobilem bardzo slusznie wyjezdzajac z tego skotumpowanego kraju.
Jak ktos moze nazywac na "szczurami" ? Chyba, ze sam nie ma zadnych szans. Pan walesa tez nie ma matury i byl prezydentem Polski. Obecnie jest dalej "prezydentem", bo nie jest zadowolony z dzisiejszej polityki. Wszystkich wrogow EU wywalic z parlamentu europejskiego i to nie jest demokracja. Bedzie taki smrod w EU i pan Schulz powinien pokrzyczec jak Adolf proponujac
zmiane konstytucji EU tzn. wrogowie RAUS z EU lub pracowac BEZ KASY !!!
josef.zawila@t-online.de
sza / 95.49.108.* / 2014-07-02 01:01
Nie masz pojęcia o demokracji i głosowaniu ,ONI tam po to zostali wysłani przez głosujących w ICH krajach ,aby rozwalić unie od środka...jak nie można inaczej to trzeba przejąć struktury unii i WYPROWADZIĆ SZTANDAR,jak zrobili to komuchy w naszym kraju .W strukturach unii zagnieździły się wszelkiej maści mniejszości,które próbują narzucić narodom Europy swoje wyuzdanie i ustanawiać prawa z tym związane. W Europie od stuleci istnieje chrześcijaństwo i kultura związana z wiarą.Najpiękniejsze budowle w Europie to Kościoły,budynki sakralne,budowane i rozbudowane przez ludzi wierzących.Cała Solidarność w Polsce przetrwała i zwyciężyła dzięki ludom wiary .Michniki i Kuronie chronili się uciekając z manifestacji ,gdzie dostawali pomoc ??? W kościołach .Dziś zamknęli by wszystkie kościoły ,Radio Maryja,TV TRWAM ,bo tam nadal mówią o walce z komuną. A przecież już zwyciężyli,już rządzą od lat na tych samych stołkach.Historia zatoczyła koło i znów jesteśmy zniewoleni .Wtedy przez komuchów,dziś też przez komuchów,przefarbowanych lisów,olejników ,balcerków,milerków,kaliszy,synyszy,...Zajrzyj w metryki przedstawicieli władzy,kto to jest,jakie ma poglądy,gdzie się urodził i ważne ,pod jakim nazwiskiem jego rodzice? Dopiero zrozumiesz dlaczego ludzie stają tyłem.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
dragonik / 83.4.119.* / 2014-07-01 18:01
No i dobrze, im więcej maoistów w KE tym szybciej upadnie euro-kołchoz. UE potrzebuję poważnych i głębokich reform ich brak oznacza upadek całej unii.
Podobnie jak ZSRR, UE jest niezdolna do reform co pokazała wybierając Jeana-Claude'a Junckera na stanowisko przewodniczącego Komisji Europejskiej. Zbyt silne wpływy lobbystów
josef.zawila@t-online.de / 79.239.123.* / 2014-07-01 20:59
TERAZ SIE DOPIERO ZACZNIE PRAWDZIWE EU JAK DOJDA SPRAWY OBRONY PANSTW.
WROGOWIE EU POWINNI WYSTAPIC Z NATO I BRONIC SIE SAMI !!! Josef Zawila
Wycior / 178.219.117.* / 2014-07-01 15:35
To bardzo dziwne że Polakowi pozwolono na przewodnictwo w PE przez tylko pół kadencji a Niemiec został wybrany na ponowne pełnienie tej funkcji na następną kadencję,prawda?Dziwne to może być dla każdego kto nie wie że łaskawe pozwolenie objęcia stanowiska na połowę kadencji przez Jerzego Buzka było zwykłą manipulacją wobec wyborców w naszym kraju.Polakom wbijano tymi manipulacjami do głowy jak to wielkimi politykami na skalę europejską a nawet światową dysponuje Platforma Obywatelska i przecież skoro takie są fakty to Polak już wie na kogo ma głosować .Dziwię się ja p.Buzkowi że przyjął to stanowisko i mam pytanie ,czy p.Buzek tak nisko ocenia swoje możliwości polityczne i wszelkie inne że doszedł do wniosku że jest w stanie pełnić tą funkcję tylko przez pół kadencji?Słucham wypowiedzi różnych osób w tym polityków jak są bardzo dumni z tego że Polak objął tak ważne stanowisko w strukturach Unii Europejskiej.Byłbym dumny i ja gdyby nie fakt że że jego możliwości pełnienia tej funkcji oceniono na pięćdziesiąt procent.Wszystko wskazuje na to że główni rozgrywający w Unii Europejskiej oceniają naszą przydatność w tej organizacji również na poziomie pięćdziesięciu procent ,co widać i słychać przy okazji różnych manipulacji dokonywanych na naszym społeczeństwie przez wytrawnych polityków starej unii a zwłaszcza niemieckich a którym Polakom trudno się przeciwstawić,gdyż są jeszcze słabo wyrobieni politycznie i nie są w stanie się w tym całym oszołomstwie połapać.
efeqqeqe / 80.52.242.* / 2014-07-01 15:06
przecież to komuch w czystej postaci ale to dobrze- Unie szybciej zdechnie.
gfgfrgfgf / 88.199.162.* / 2014-07-01 13:30
Martin Schultz nowym szefem PE. Co zapowiada?

bez czytania wiem że krew pot i łzy - tak jak Churchill - tyle że tamten prowadził monstualną wojnę z nazizmem a ten robi to ot tak.
pawelo59 / 79.191.234.* / 2014-07-01 13:00
wszystkie Ryśki to fajne chłopaki - tylko ten jakiś taki nierozumny
rode holtz 68 / 212.14.47.* / 2014-07-01 12:49
"Deutschland, Deutschland uber Alles". hasło wiecznie aktualne i wiecznie żywe. Hitler ucieszyłby się ze jego rodacy tak konsekwentnie realizują ideę Wielkich Niemiec. Robią to jak widać skutecznie !!
rudolfK / 93.105.245.* / 2014-07-01 14:30
Chyba w języku Tureckim:) albo innym ciapatym

Najnowsze wpisy