Pay Trade

daniella / 2013-06-10 21:27
A ja ze swojej strony polecam Pay Trade. Proste i przejrzyste zasady, brak "haczyków" w umowie, dostęp do tańszego złota, wysokie zyski, udział w wartościowych szkoleniach - to tylko niektóre z atutów uczestnictwa w projekcie. Złoto ma się dobrze, w związku z czym nie ma co się obawiać tego typu inwestycji. To ciekawa alternatywa dla giełdy. Kto chce dowiedzieć się więcej, niech kieruje się na stronę: www.paytrade.eu.
Wyświetlaj:
liliana444 / 37.248.153.* / 2016-12-03 10:55
Właśnie rząd ma się dobrac do Pay Trade,twierdzą że to kolejne Amber Gold.
Liliana PTB / 178.235.146.* / 2015-12-26 11:48
I jak tam Pay Trade się ma. Cos słyszałam, że wszystko sie rozpadło??
Milena880 / 88.156.134.* / 2015-10-21 19:07
A ja szczerze radzę:)
Nic dziwnego, że płaci się za BL bo odbywa się w hotelach bardzo luksusowych, jest lunch ale cały dzień to swojego rodzaju konferencja - gdzie produkują się ludzie na temat wiedzy, która mają.
Przedstawiany jest między innymi model biznesowy.
Tak czytam te komentarze i widze, ze one wogole nie odnoszą sie do tego jak jest naprawde.

Moj chlopak zaczal nalezec do tego klubu i odkad tam chodzi dobrze zarabia i wkoncu znalazl prace, w ktorej jest mu dobrze.

Ja pisze to co widze.
Najlepiej zeby wszystko bylo za darmo i najlepszej jakosci. /
Takie myslenie jest bardzo plytkie i nie adekwatne do danych sytuacji.
DrLecter / 178.36.8.* / 2015-11-01 17:06
Inny model biznesowy - czyli jaki? Czy na pewno mieści się w słownikowej definicji biznesu?
Znalazł pracę... to bardzo dobrze! Tylko co w tej pracy robi oprócz wciągania kolejnych ludzi? Czy aby ma jakąś umowę o pracę?

To jak jest na prawdę, tylko bez stwierdzenia typu pojedź na bl i zobaczysz - byłem!
Co widzisz? Chłopak ma pieniądze - super! Podziel się więc tym co widzisz i napisz proszę jak je 'wypracował'!
DrLecter / 217.96.36.* / 2015-10-15 13:59
Kolejny Amway! Z mojego doświadczenia business lunch wygląda trochę inaczej - ktoś zaprasza i za to płaci - trochę nieelegancko proponować BL za 200zł (cena z przed dwóch lat w Ossa) - więc komentuję nie z 'teorii', lecz byłem, widziałem i byłem przerażony!

Tego typu MLM-y działają w ten sposób, że negatywne komentarze nie pisze konkurencja, bo co tak naprawdę jest konkurencją dla PT - jaki produkt bądź usługa??? Jedynie inni naciągacze! To pozytywne komentarze pisane są przez PT!
Nie można powiedzieć, że na tym nikt nie zarabia, bo Ci prelegenci, często w tych samych garniturach, na pewno mają niezłą marżę na lunchu... Natomiast jak już ktoś się naciągnął i kupił złoto - brać je do ręki, nie korzystać z 'usług przechowywania' - poczytajcie o Ponzim, jego następcach i jak się to kończyło! Przechowywanego złota najprawdopodobniej w ogóle nie ma!

Straszne jest to, że ludzie którzy w Ossie byli (więc przypuszczam, że w pozostałych przypadkach jest podobnie) w części chłoną te bzdury jako rzeczywistość. PT wykorzystuje obecne czasy i to co rząd wyprawia oraz nastawienie przedsiębiorców 'wszystko, tylko nie dać tym złodziejom ani złotówki'. Manipulacja jest niesamowita - nawet ostrzeżenie KNF-u potrafią przedstawić jako niesłychaną zaletę?!

Sam trafiłem na to 'spotkanie' przypadkowo - 'weź wpadnij, będzie sporo przedsiębiorców, klub się tworzy może się jakieś kontakty złapie' - dostałem propozycję.
Pojechałem... człowiek obracający się trochę w środowisku biznesowym po 5 min. ma ochotę wyjść! Ciekawość jednak powodowana przede wszystkim reakcją ludzi na ten kit skłoniła mnie do pozostania.
Zakładanie i prowadzenie spółek za granicą - zweryfikujcie sobie gdziekolwiek, że (wtedy chyba 550zł) to nie mało, a w PT, to 'specjalna cena' tylko dla klubowiczów!
Porady prawne? dziwne tylko, że na wszystkie zagadnienia prawników mają, a jak ktoś się wszystkim zajmuje, to przepraszam bardzo - prawników przerobiłem masę, dopóki nie skupiłem się po kilku latach na dwóch - o różnych, ale wąskich DOŚWIADCZENIACH!
Ubezpieczenie lekarskie? No proszę - w PZU jak się zatrudnia parę osób można ponegocjować i nieźle się uśmiać z tego co oni proponują!

Bzdura, szczerze odradzam - można się naciągnąć!
Jeszcze jedno, jeśli jednak ktoś się skusi na - o zgrozo - business lunch w ich wykonaniu, bo przecież negatywne komentarze pisze konkurencja, to jedna sugestia - spóźnić się nie co, z chęci nie tracenia 'cennego' wykładu zaproponować 'szkoda mi tracić takich "SPECJALISTÓW", to wejdę i w przerwie zapłacę' - i wytrzymać bądź nie do przerwy! Jeśli uzna ktoś, że warto - proszę bardzo, ale jeśli ktoś choć troszkę miał do czynienia z manipulacjami... sam zobaczy ;)

Pozdrawiam!
tralala / 83.30.176.* / 2015-08-19 07:52
Śmiać mi się chce gdy widzę ludzi którzy do niedawna śmigali w hurtowniach jako przedstawiciele handlowi w zdezelowanych seicento a dzisiaj są wielkimi liderami sprzedaży nie wiadomo czego w porsche za pół miliona. FIKCJA!!!
1106 / 79.190.209.* / 2015-10-21 17:31
Jeśli poznasz kiedyś ciężką prace to wtedy zrozumiesz w jaki sposob Ci ludzie się dorobili.
Na sprzedazy nie jest trudno zarobić a w Pay Trade dają Ci ogromne mozliwości:)

Smiej sie smiej zobaczymy kto zapłacze ostatni ;)
da vinci / 37.128.111.* / 2018-01-29 02:32
No i kto zapłakał ostani? :D Chyba Ty kolego bo Pay Trade już nie ma i zrobił się z tego straszny smród :D
michmich / 193.93.159.* / 2015-04-14 14:49
Powiem tak. Czytałem te wpisy zanim przyjechałem na pierwszy Biznes Lunch.

Miałem mieszane uczucia.

Jednak, po BL, przekonałem się że nalezy samemu sprawdzać, a nie czytać opinie teoretyków na forach.

Mi kasa za pakiet zwróciła się po 1,5 tygodnia. Lexusy dostają ludzie za mądrą pracę i wcale nie śmietanka z góry.

Kolega który mi porponował przystąpienie do klubu, (a nie wszedłem od razu bo czytałęm m.in. to forum) lada chwila odbiera Lexusa. Jest w klubie 1,5 miesąca.

Ja już widzę że swojego odbiorę w jakieś 2 miesiące.

Cóż, jedni wolą narzekać a inni pracować. Uważam, że ludzie którzy nie potrafią nic zrobić nawet w tak prostym biznesie jakim jest Paytrade, nie są przydatni również w pracy na etacie dla swojego szefa.

Taka brutalna prawda.

Ale lepiej szukac wymówek, i ciagnąć innych w dół, niż robić coś i inspirować innych.

A tak, nie jestem teoretykiem, w tym roku już raz zmieniałem auto na nowe, po 2 miesiącach pracy z inną firmą też marketingu sieciowego i znam marketing sieciowy z praktyki.
Boże, jaki jestem naiwny, dałem się nabrać i teraz jeżdzę nowym samochodem.

Na pierwszym BL na którym byłem, dwie osoby odbierały Lexusy po 5 miesiącach pracy w PT.

I to nie śmietanka zgóry jak piszecie. Zwykli ludzie, etatowcy do niedawna, którzy coś postanowili zmienić w sowim życiu.Teraz zarabiają po 15- 20 tys miesięcznie, bo jak to piszecie dali się "naciągnąć" komuś.

Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, niech sam przyjedzie i oceni.

Zapraszam do kontaktu, pomogę w budowie struktury i budowie dochodu.

paracord@tlen.pl

Pozdrawiam
janusz124523 / 90.209.70.* / 2015-07-11 16:25
Poniżej treść propozycji procesu werbowania wysyłana klubowiczom. Sami Państwo oceńcie co jest dla "firmy" najważniejsze i jakimi metodami pan Sawa, Karkoszka i spółka starają się to osiągnąć.
Witaj!
Poniższa rozmowa służy wyłącznie do przedstawienia PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB,
potencjalnym klubowiczom. Zatem może być wykorzystywana tylko i wyłącznie w tym celu.
Pamiętaj, że poniższa rozmowa jest podpowiedzią, jak taka rozmowa powinna być prowadzona.
Jak już pewnie zrozumiałeś, stanowi element wielkiego systemu.
Pracuj nad szczegółami, bądź zawsze uśmiechnięty, czyli pozytywnie nastawiony do nowo poznanych
ludzi…, nigdy nie wiesz czy właśnie nie poznajesz przyjaciela na całe życie lub swojej wielkiej miłości…
Przypominam Ci, że wystarczy kilkadziesiąt mili sekund, aby umysł twojego rozmówcy, „gdzieś”
Ciebie zaszufladkował, więc bądź zawsze biznesowo ubrany. Po szkoleniu pamiętasz, jaka kolorystyka i
akcesoria będą zawsze Ci pomagać.
Pamiętaj, aby pracować nie tylko w biznesie, ale przede wszystkim nad biznesem… Bądź
konsekwentny, analizuj rozmowy, zastanawiaj się, co najlepiej u Ciebie działa i co jeszcze możesz
ulepszyć…
„Żyć to zamieniać siebie w dzieło sztuki”
Fiodor Dostojewski.
ROZMOWA INFORMACYJNA
Cele:
1. Nawiąż relację.
2. Zbuduj autorytet firmy i swój.
3. Poznaj cele rozmówcy.
4. Przedstaw współprace z klubem, w taki sposób, aby pokazywać podobieństwa w działaniu, do
obecnego biznesu lub pracy rozmówcy.
5. Zarejestruj uczestnika.
6. Pozwól mu się opłacić od razu na spotkaniu, tylko wtedy masz pewność, że nie braknie miejsc.
7. Kończ rozmowy zawsze na „TAK” lub „NIE”, wiesz komu pozostawić „zastanowię się”.
***BUDOWANIE AUTORYTETU***
Na początku pasuje się przedstawić, więc może zacznę od siebie… [;)]
Jako PAY TRADE International Club, zrzeszamy przedsiębiorców z różnych branż, z całego świata,
ale i ludzi pracujących na etacie. W klubie mamy kilka możliwości zarabiania, nawet i pasywnych…
Mamy patent na hurtową sprzedaż usług prawnych i to generuje najwięcej gotówki dla
Klubowiczów!
Za ten właśnie produkt oraz jego zarządzanie, po audycie otrzymaliśmy EUROCERTYFIKAT.
- Siedziba Pay Trade mieści się w stanach na Wall Street, a w Polsce możesz nas odnaleźć w
Warszawie, przy ul. Augustówka 19.
- Mamy MILION dolarów!!!! kapitału zakładowego.
- Ponad 2000 klubowiczów!!!!
- 5 -ciu udziałowców.
- i tylko w pierwszym roku uzyskaliśmy 12 milionów przychodu!!!
- Współpracują z nami takie firmy jak: Porsche, Lexus, Auvesta, Blos, posiadające ponad 20 lat
doświadczenia.
- Wynajmujemy firmę szkoleniową Leadersway, która dba o rozwój naszych klubowiczów.
- Z ciekawostek, już w pierwszym roku działalności, po osiągnięciu właściwych wyników finansowych,
FORBES!! zgłosił się do naszego Prezesa i poprosił o wywiad. .
Jesteśmy już w 14 krajach na 3 kontynentach!!!!!!
Kiedy ktoś już zostaje klubowiczem, dodatkowo, jeśli chce, (pauza) ma dostęp do pełnej gamy
rozwiązań, w której każdy znajdzie coś dla siebie, opieka medyczna, złoto, metale szlachetne,
księgowość, szkolenia, marketing, kantor walutowy, biuro turystyczne…
Jak widzisz projekt jest wielowątkowy i nie wiem co jest najbardziej interesujące dla Ciebie, więc
potrzebuje kilku informacji…
CZY MOŻEMY ŚIĘ TAK UMÓWIĆ, ŻE ZADAM CI TERAZ KILKA PYTAŃ? Możemy? ( GŁOWA + . )
TAK
Jestem pewny, że wszystko będzie jasne i zrozumiałem dla Ciebie…, więc jeśli tak będzie, to:
CZY MOŻEMY SIĘ TAK UMÓWIĆ, ŻE NA KOŃCU PODEJMIEMY MĘSKĄ DECYZJĘ NA TAK LUB
NIE, A ZASTANOWIĘ SIĘ ZOSTAWIMY DLA MNIEJ KONKRETNYCH LUDZI? Możemy? ( GŁOWA
+ . )
Żebyś zobaczył, że działamy na wysokim poziomie, coś ci pokażę … ( FILM)
Czuć prestiż w wykonaniu filmu prawda?
***poniżej kilka pytań otwierających, wybierz najważniejsze!! Nie musisz zadać wszystkich***
Czym się dokładnie zawodowo zajmujesz?
Jak to wygląda? Jakie masz obowiązki? Opowiedz mi o tym coś więcej …
Co w tym biznesie/pracy lubisz, a czego nie lubisz?
Co ci się w tym najbardziej podoba?
Jakie masz plany, cele, marzenia?
Czy poznajesz dużo ludzi? Czy są dla Ciebie ważni?
Czy znasz jakichś przedsiębiorców?
Czy lubisz prestiż i luksus?
Czy znasz ludzi, którzy chcieliby więcej zarabiać?
Jak wyglądają u Ciebie weekendy, 3 najbliższe? (bo jeśli temat Ci się spodoba to potrzebujesz jednej
niedzieli dla siebie, wynegocjujesz to dla siebie?)
Czy szukasz klientów?
Czy 200-ście nowo poznanych osób, raz na dwa tygodnie, to dla Ciebie potencjalni klienci?
Czy chciałbyś się szkoleniowo rozwijać?
*** Elementy gorącego punktu ***
Na czym w życiu teraz najbardziej Ci zależy? Większe zarobki, czas dla rodziny, rozwój osobisty?
Dlaczego właśnie na tym? ( w sensie czy masz deficyt?)
Opowiedz mi o tym coś więcej…
Co takiego stało się w twoim życiu kiedyś, że teraz …(to) … jest dla Ciebie ważne?
Jak się wtedy czułeś?
Odpowiedzi
goodmann / 92.40.248.* / 2015-10-25 12:59
w sprzedazy działam 12 lat, nie widze w tym schemacie niczego dziwnego, szokującego.
Czego sie spodziewać jesli nie manipulacji w sprzedazy. Kazda reklama w telewizji to manipulacja, hostessa w markecie dlaczego jest zazwyczaj ładna a nie " brzydka" ? Bo to tez manipulacja. Pozostaje sie zastanowic czy biznes jest uczciwy, czy da Ci pieniądze i czy jest dla Ciebie.Jesli nie, to rob dalej co robisz, szukaj dalej, jesli szukasz. Tyle. I jeszcze jedno, jesli 200 zl na lunch to dla Ciebie za duzo, to powinienes sie zastanowic dlaczego? Bo moze to nie jest drogo, ale Ty za mało zarabiasz?Dodam nie jestem zwiazany z tą firmą. pozdrawiam
klubowicz / 178.37.204.* / 2015-03-11 15:53
Polecam club ze względu na nieograniczone możliwości rozwoju. A ci którzy piszą że to ściema i piramida finansowa to brakuje im wiedzy czym tak naprawdę club się zajmuje.Polecam wszystkim otwartym osob i tym którzy chcą inwestować w siebie i swoją przyszłość.
Zapraszam na spotkanie na Sląsku wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w clubie.
tel. 533 122 155
karambolek / 37.152.19.* / 2015-02-28 20:48
@daniella - ta strona już dawno nie istnieje :-) :P
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
r151 / 178.37.158.* / 2015-02-09 10:14
Pay Trade jest na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego razem ze słynnym Amber Gold http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/lista_ostrzezenia.html
karambolek / 37.248.254.* / 2015-02-28 00:55
Informacja na stronie KNF-u: 4 lutego 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia postanowił nie uwzględniać zażalenia UKNF i utrzymać w mocy postanowienie Prokuratora Prokuratury Okręgowej w Warszawie z dnia 5 listopada 2014 r. o umorzeniu śledztwa.
Nie znaleziono uchybień w działalności PayTrade.
Niedługopaycoś / 83.29.74.* / 2015-01-14 22:03
Widzę poważna firma to całe paycoścośtam prezes 87 rocznik (za pewno po horgłardzie, doświadczenie w 4 może 5 wiodących instytucji finansowych już od żłobka zaczynał) kapitał chyba 500 tyś zł (ale czy w całości wpłacony?), nagrodzona EUROcertyfikatem (przez Pana Dude z Solidarności;)) poważna instytucja że nawet KNF wpisał ją na listę, wpłacam 3 tyś zł. będę leżał i moje konto będzie rosło o 150 % dziennie. Genialna firma chce być waszym "CZŁONKIEM" do kogo napisać do prezesa (a zwolni mnie z opłaty wstępnej będę 100 lat pracował)?? A te samochody to na własność czy w leasing dają? Uważam że to nie jest ampelGold oni wiedząc że mając oczywiście takiego prezesa paycoścośtam inwestowanie jest bezpieczne.
Happiness777 / 2015-07-23 19:58
To Twoje ...pay coś coś tam... świadczy o tym, że nie wiesz nawet jak tą nazwę się prawidłowo wymawia.
Świadczy to tylko o tym, że chcesz dowartościować się i komuś dołożyć, bo sam jesteś peilkanem który wszystko łyka. A najlepiej łykasz złe wiadomości bo tu możesz się wykazać. Siedź przy tym kompie i znajduj następną ofiarę.
martek_bsd / 2015-03-12 19:23
Witam,proszę o kontakt w sprawie startu w klubie pay trade, martek.bsd@o2.pl
logika / 31.182.94.* / 2014-12-05 23:09
Jeżeli w Pay Trade tak łatwo zarobic -to proste pytanie -KTO Traci jak ty zarobisz.?
LEMEK / 87.204.191.* / 2014-08-14 15:02
W dniu 2014.01.31 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści:

Dział 1.

Rubryka 7. Dane wspólników

WYKREŚLIĆ
1

1. Nazwisko, nazwa lub firma MACHYŃSKI
2. Imiona MARCIN Ikona RSS
3. Numer PESEL lub numer REGON (ukryty)
5. Udziały posiadane przez wspólnika 500 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 500.000,00 ZŁOTYCH
6. Informacja, czy wspólnik posiada całość udziałów spółki TAK
WPISAĆ
2

1. Nazwisko, nazwa lub firma SUMARA
2. Imiona ALEKSANDER Ikona RSS
3. Numer PESEL lub numer REGON (ukryty)
5. Udziały posiadane przez wspólnika 125 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 125.000,00 ZŁOTYCH
6. Informacja, czy wspólnik posiada całość udziałów spółki NIE
3

1. Nazwisko, nazwa lub firma GRYKA
2. Imiona MARZENA ANNA Ikona RSS
3. Numer PESEL lub numer REGON (ukryty)
5. Udziały posiadane przez wspólnika 125 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 125.000,00 ZŁOTYCH
6. Informacja, czy wspólnik posiada całość udziałów spółki NIE
4

1. Nazwisko, nazwa lub firma SUMARA
2. Imiona DARIUSZ ALEKSANDER Ikona RSS
3. Numer PESEL lub numer REGON (ukryty)
5. Udziały posiadane przez wspólnika 250 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 250.000,00 ZŁOTYCH
6. Informacja, czy wspólnik posiada całość udziałów spółki NIE


JEDEN I DRUGI razem z MArzenką utopili
500 000 zł z wyłudzonych pieniedzy
myki8 / 193.17.14.* / 2014-08-01 11:33
Czy ta wypowiedź nosi znamiona, sponsorowanego ?
kleszcz403 / 178.42.172.* / 2014-06-04 22:44
wyluzujcie ludziska, praktycznie kazda firma ma takie forum i nic to i tak nie wnosi poniewaz kazda firma bedzie miala zwollennikow ale tez opozycjonistow szkoda waszego czasu na bzdury wezcie sie do roboty
anulka666 / 31.2.26.* / 2014-05-23 13:59
PAY TRADE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Numer KRS: 0000435300
Status: Podmiot aktywny
Adres: EMILII PLATER 53
00-113 WARSZAWA
POLSKA

To jest jedna firma w której jest p.Sumara ,jeżeli się nie mylę to: PAY TRADE INTERNATIONAL CLUB LLC
ul. Augustówka 19
02-981 Warszawa
jest inną firmą o innym adresie
gośśćć / 82.160.226.* / 2014-08-19 11:11
noooo ale rewelacja inny adres ,mała zmiana w nazwie ale ludzie ci sami I o czym to ma niby świadczyć Twoim zdaniem , jesteś taka naiwna czy szukasz naiwnych ??
pako99 / 193.17.14.* / 2014-08-01 11:31
ale właściciel ten sam ;)
mocna227 / 79.187.185.* / 2014-11-12 10:42
no niestety pan Sumara nie jest juz związany z Pay Trade,zupełnie inny zarząd inni ludzie, inna firma i profil jej działalności. Ludzie jeśli nie macie na ten temat wiedzy to nie piszcie bzdur
zenuła / 82.160.226.* / 2014-06-25 14:59
hehehehe "białe nie jest białe a czarne nie jest czarne " ...
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy