Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

skomentuj
neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
wiki2 / 37.47.8.* / 2016-07-27 13:54
Banda cwaniaczków!!! A zalogować się do nich to wyższa szkoła jazdy.
dryyyyyy / 31.179.89.* / 2016-06-23 16:53
paypal to zwykły parabank , oszukują jak się da i kogo się da ... w moim przypadku są to grosze do tego nie moje bo znajomy przesłał mi parę euro i dolarów na konto bo chciałem skorzystać z promocji a tylko paypal był tam dostępny . nie korzystajcie jeśli macie inną możliwość niż paypal
Grzegorz M808 / 46.171.242.* / 2016-06-18 07:40
PayPal to złodziejska firma za przelew z niemiec inkasują od mnie od 15€ do 25 €. następnie nie mogę wypłacić w € to kasują mnie za przewalutowanie ok 50 zł!!!!!!!!!!mam konto w €
Lilia 1991 / 78.10.194.* / 2015-12-21 13:16
Firma jest bardzo nieuczciwa. Omyłkowo zrobiłam przelew z konta bankowego na konto paypal znajomego. Okazało się, że tak nie można robić i paypal jest zobowiązany zorganizować zwrot, ale zamiast 150 zł zwrot był 34 zł, dzwoniłam, wyjaśniałam sytuację, mówili mi, że zajmują się tym, ale minęło pół roku i do tej pory nie otrzymałam zwrot, co znaczy, że oni po prostu ukradli mi tych 116 zł. Już do nich nie dzwoniłam, ponieważ więcej wydam na telefon.. Odradzam
marcin551 / 176.98.119.* / 2016-02-01 14:14
Wpłaciłem kasę zablokowali konto piszą ze moje konto to "do ograniczenia dostępu do każdego konta związanego z działalnością o podwyższonym ryzyku." . przed czym chcą mnie chronić jakie ryzyko ?
I chcą dokumenty . Więc pytam przecież przelew z Banku został zweryfikowany pozytywnie ze to ja ? . Zero reakcji .

Wiec chce zlikwidować konto nawet ze stratą ale nie mogę . Bo konto trzeba zweryfikować a późnej usunąć .
Dalej nie wiem jak by to wyglądało miale zapłacić za przedmiot z Rosji 70 $ . nie wiem ile tak naprawdę to wszystko mnie by kosztowało . teraz chce zamknuc to g....... I nie wiem jak.
AJ / 88.23.174.* / 2016-01-08 11:58
Mam dokładnie tę samą sytuację. Wpłaciłem im omyłkowo, bo z rachunku bankowego, a nie z mojego konta paypal, na konto osoby znajomej, posiadającej rachunek w paypal, jako gift, 100 zł. Po prostu je zagarnęli, a teraz prowadzą pokrętną korespondencję. Być może trzeba chyba złożyć wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, jeśli znalazłoby się jeszcze kilka takich jak my osób. Nie wolno darować dla zasady.
viotlo / 2015-11-15 18:42
Nie mam zbyt pozytywnych wspomnień..
jyhtgrfd / 90.222.11.* / 2015-09-15 21:41
To chyba żart, równie dobrze mogłeś/mogłaś zadać pytanie "co sądzicie o banku, lepiej trzymać pieniądze w skarpecie ?". Epoka kamienia łupanego. Ogarnij się.
Tomek853 / 91.226.110.* / 2015-09-03 13:39
Witam temat na świeżo:

założyłem to beznadziejne gó.no zwane paypalem - otrzymałem przelew zagraniczny na kwotę 1000 EUR z czego prawie 50 EUR zjadła sama prowizja, de facto był to przelew z chin a tam prowizja wyższa bo 4,4 % :)

Na dokładkę czekam już drugi dzień na wypłatę tych środków i nie mogę się doczekać - raz cofnęli mi wypłatę i zablokowali konto, po wykonaniu telefonu musiałem ich poinformować co to był za przelew itd. - dobra potem mi odblokowali ale teraz czekam na wypłatę - dzisiaj mija drugi dzień i nic.

Strasznie mnie wkur..a takie coś to najggorszy syf i nie zakładajcie tam konta nie polecam

Pozdrawiam
lusi109 / 77.254.65.* / 2015-11-03 17:00
Rownież nie polecam. Złofziejstwo. Kupujacy ode mnie przedmiot wpłacił pieniądze, ja mu wysłałam przedmiot. Wystarczyło, że on zgłosił transakcje nieautoryzowaną i pay pal oddał mu kase.
Nie pomogły tłumaczenia z mojej strony, że to zapłata za przedmiot sprzedany na ebaju, wysłałam dowody zakupu i wysyłki towaru. Masakra. Dobry sposób na wyłudzanie pieniędzy.
j********** pl / 77.59.213.* / 2015-09-03 12:23
kilka faktow (wiem, ze to nieaktualny watek, ale warto ostrzec, bo moze ktos przeczyta to teraz - wrzesien '15):

- jesli chcesz placic w EUR, a masz konto EUR w polskim banku, to by uzywac PayPala przeliczaja dwukrotnie kwote (EUR->PLN i PLN->EUR), po co??? (pytanie retoryczne)
- by potwierdzic karte obciazyli ja kwota 1,59 EUR (czyli 6,50 PLN) - myslalem, ze po pozytywnym zwalidowaniu, zwroca kwote - a jakze zachowali ja dla siebie...
- wyslalem dwukrotnie do nich reklamacje, mimo, ze obiecuja iz odpowiedza w ciagu 24 godzin, absolutnie ignoruja to co sami obiecuja - zero kontaktu
- by skontaktowac sie z nimi telefonicznie, mozna dzwonic na numer 801 (nawet nie chce sprawdzac ile to kosztuje), a jesli masz komorke (jak wiekszosc), to dzwon na +353 (w polaczeniu z ignorowaniem maili, skutecznie to ogranicza chetnych do dochodzenia swoich praw).

ogolnie szczerze odradzam, tym bardziej, ze:
- jesli ktos chce korzystac z przelewow zagranicznych w EUR, to polecam SEPA, jesli ktos chce ladowac sobie komorki w Niemczech, to polecam np. prelado.de itp. zawsze jest jakas sensowna alternatywa do PP,
- pobieraja naprawde ogromne prowizje za przelewy zagraniczne (poczytajcie w necie jak ludzie nieswiadomie - fakt, bez przeczytania regulaminu - poplacili i po 50 EUR kosztow przelewu...) a do tego wspomniane wczesniej przewalutowanie (czasem dwukrotne)

a dawniej byli tak fajna firma...

pozdrawiam,
Grzegorz
Jacek J. / 176.116.200.* / 2015-08-27 13:27
Dla mnie to oszuści i złodzieje którzy narzucają niekorzystne warunki użytkownikom na ich szkodę. Niejasne wzięte z kosmosu prowizje.
Przykład: dostałem przelew bankowy 1zł, na koncie Paypal zaksięgowano 0.17zł. Pewnie coś o tym pisze w regulaminach, ja jednak z tego serwisu rezygnuję jak najprędzej.
mirek727 / 86.171.84.* / 2015-07-07 21:09
To tak zle działa ? a chciałem tam założyć konto . Powinno zgłosic sie to sondu o likwidacje tego oszustwa .
Ala11111111111 / 80.53.128.* / 2015-09-16 13:38
Sądu.
Ralf377 / 95.211.209.* / 2015-06-22 09:01
Z PayPal korzystam w ostateczności ze względu na stosunkowo wysokie koszta transferów międzynarodowych.

Transakcje międzynarodowe: Od 0,9% do 2,0%, jeśli płatność pokrywana jest z salda konta PayPal (w przypadku przewalutowania środków) lub do 4,9% + 1,35 PLN w przypadku użycia karty kredytowej lub debetowej.

Czyli załóżmy wysyłając 3 tys zł do UK kosztowałoby mnie to 147 zł + 1,35 zł (karta debetowa), podczas gdy wysyłając podobną kwotę przez Easysend zapłaciłbym 9 zł i tyle. Chyba nie muszę dalej komentować.
Adix / 86.162.60.* / 2015-04-17 10:10
witam ja moge opisac moje doswiaczenie z paypalem z ostatnich dni sprzedalem 3 rzeczy na ebayu pieniadze mialem odrazu od kupujacych na koncie paypal 12/04/15 i do tego momentu wszystko ok teraz pienadze na paypal koncie oczywiscie odliczone oplaty za sprzedane zeczy do tego pieniadze miałem zblokowane i nie moglem przelac na swoje konto bankowe ponad 150 funtów zadzwonilem do paypala i dowiedzialem sie 1 ze by miec bezposrednio pieniadze dostepne musze miec 25 sprzedanch zeczy 2 jesli mam mniej to musze czekac do 21 dni na dostemp do pieniedzy moge miec je szybciej jesli dodam traking number czyli cos co potwierdzi ze wysłalem bo paypal sprawdza wedlug tego numeru czy kupujacy dostal paczke ! nie ma co liczyc jak wczesjniej czytalem ze po dostaniu pozytwnej opini beda dostepne pieniadze nie ma takiej mozliwosci na dzien dzisiejszy tylko wedlug traking numeru ale tera kolejna sprawa potym jak 13/04/15 wyslalem paczki i wpisalem numery by se sprawdzili ze paczka doszla to sytulcja jest taka paczki dostarczone byly 14/04/15 i powinienem miec udostepnione srodki ale nic mylnego bo nie mnialem kolejny raz zadzwonilem do papala i dowiedzialem sie ze jak kupujcy nawet juz ma paczke i traking nuber to powierdza to ze musze czekac 3 dni na udostepnie pieniedzy bo papal mowi ze to jest zabespieczenie dla kupujacego ze moze mu cos sie nie spodobac !!! pieniadze mialem dzis udostepnione czyli po trech dniach i bylem szczesliwy ze w konucu przeleje se pieniadze na konto super ale nie do konca bo po zrobieniu przelewu z paypala na konto bankowe musze czekac 72 godziny he czyli kolejne 3 dni do tego paypal jest dokladny czyli jak przelejecie pienadze rano np o 8:00 to pieniaadze bedziecie miec po 3 dnaich o 8:00 co jeszcze bardzo warzne jesli nie dacie traking namber bedziecie czekac owiele wiencej ja jedna rzecz z tych 3 co sprzedalem wyslalem 2 klasa a taka nie ma potwierdzenia paypal powiedzial mi dostepne srodki od tej tranzakcji bede mnial 23/04/15 a dostarczona paczka byla 15/04/15 bo tego dnia dostałem pozytywna opinie czyli 8 dni czekania na swoje pieniadze i puzniej 3 dni na przelanie do tego dodac ze pieniadze juz miałem od 12/04/15 na kocie paypal koncie to daje 11 dni gdzie nie mam do nich dostepu MASAKRA a prawda jest taka ze my normali ludzie nie mamy wpływu na to jak banki i firmy se ustalaja godziny i dni na udostepnianie i przelewanie srodkow z czego sie dowiedzialem naszybszy przelew z payala na konto bankowe to 2 godziny ale zeczywistosc jest taka ze to banki i firmy chyba malo by zarabialy jak by robily natychmiastowe przelewy bo to przeciez wirtualne pieniadze i mozna robic bez problemu natychmiastowe przelewy my napewno nigdy nie do wiemy sie czemu tak jest ale zapewne chodzi tylko o kase bo ten czas co my czekamy na przelew to oni napewno obracaja tymi pieniedzmi a przy tylu milonach ludzi to napewno nie male kwoty ja na dzien dzisieszy nie polecam paypala bo to co robia to jest nie do opisania !!!! pozdrawiam i przepraszam za błendy
ixxxa / 46.171.158.* / 2015-04-15 16:30
Czyli jednym słowem lepiej nie korzystać z PayPal-a będąc sprzedającym ?
Pytam bo mam klijenta z zagranicy i chce kupic samochód płacąc przez PayPal-a 10 tysięcy to spora kwota i lepiej nie ryzykować
NigdyWięcejPaypal / 89.76.25.* / 2015-04-27 19:47
jak masz klienta który chce kupić od Ciebie samochód przez paypal, to poczytaj o takich transakcjach bo zdaża się że to są oszuści.
adikx / 86.162.60.* / 2015-04-17 10:13
cze stracisz sporo za porzelanie pieniadzy bo paypal bierze nawet prowizje jak przelewy ida miedzy paypalami bo tak mozna czym wysza kwota tym wysza prowizja porponował bym przelew bankowy
Nikodem Niklewski / 88.156.188.* / 2015-04-05 00:28
Firma paypal to oszuści ,wpłacasz tam pieniądze i w ogóle ich nie ma.
klient583 / 31.61.138.* / 2015-04-02 21:18
to serwis złodziejski i lichwiarski nie radzę nikomu korzystać z tego serwisu to po prostu
LICHWA NAD LICHWY a kontakt z klientem
to totalne nieporozumienie.Obsługa to dno!!!
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj

Najnowsze wpisy