Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
krys774 / 95.108.11.* / 2020-04-13 08:39
Żenujące jest pobiera prowizji i nie zwracanie ich w sytuacji gdy to tranzakcji nie doszło bo jest anulowana
maniek468 / 188.146.48.* / 2020-03-26 17:09
omijajcie ta zlodziejska firme.brak kontaktu czekasz na maila tydzien tel trzeb czekac 2 godziny.kasuja prowizje ale jak trzeba oddac to prowizji nie oddaja.odpowiedzi z automatu szablonowo sru tu tu tu
flesz / 79.190.98.* / 2020-02-05 13:55
Mnie okradł sklep internetowy (chiński). Przysłali szmaty zamiast sukienek. PayPal moje roszczenie oddalił - sprzedający dostarczył dowód odbioru...

Trzymajcie się z daleka od PayPal - szkoda nerwów.
czytelnik2 / 2020-01-31 18:05
Witam
Chciałem się podzielić istotnymi praktykami jakie stosuje PayPal .
Do konta mam podpięta kartę walutową w Euro, mam ustawione w PayPal ze wszystkie transakcje będą rozliczane w w/w walucie.
Całe przewalutowanie następuje w serwisie PayPal np: Dolary, funty.
PayPal pobiera mi z konta w euro a następnie przewalutowuje na odpowiednią walutę jaka jest potrzebna do rozliczenia transakcji.
Ostatnio zrobiłem zakup w dolarach za który PayPal pobrał mi równowartość w euro.
Transakcja nie doszła do skutku.
PayPal oddał mi tylko cześć pobranych środków z konta w euro oczywiście zaniżając przewalutowanie .
Jest to na tyle nieuczciwa praktyka w/w serwisu.
Jeżeli pobierają pewną kwotę w euro to w wypadku nie wywiązania sie z transakcji powinni oddać całą pobraną kwotę w pobranej walucie .
123Renia / 2020-01-17 20:37
Kilka dni temu znalazłam ten link i myślałam, że to ściema, ale sprawdziłam. W 3 dni zarobiłam 3000 i wypłaciłam bez problemu. Jak ktoś potrzebuje szybkiej gotówki, to polecam

https://ribmoney.xyz/9259514847436/
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - krzysztof_grzelak1972.]
krak7 / 91.224.184.* / 2020-01-16 08:11
PayPal chciałem traktować jako witrynę, z której, mając tam saldo, chciałem płacić w internecie. Raz czy dwa (ok.2017r)przeprowadziłem transakcje. Ale obecnie (I.2020r) chcąc zapłacić internetowo z PayPala, żąda on powiązania karty kredytowej lub konta. Nie przechodzi na możliwość zapłaty z salda, które jako sposób płatności w opcjach mam preferowany. Kasa choć niewielka, ale jest zamrożona a jak czytam o wypłacie to włos się jeży, żąda powiązania konta bankowego a tego nie chcę uczynić.
Maksymilian500 / 78.80.26.* / 2019-12-30 16:43
Uważam że wszelkie problemy są spowodowane przez niekompetencję pracowników.
Nie mogłem otworzyć konta firmowego - formularz “nie przyjmował” kodu pocztowego. Pracownik obsługi klienta PayPal nie dość że nie miał pojęcia jak rozwiązać ten problem to jeszcze podawał nieprawdziwe informacje. Po tym jak dość łatwo udowodniłem że brakuje mu ogólnych informacji o koncie PayPal zagroził że zamknie moje konto prywatne.
Nie ma możliwości złożenia skargi/zażalenia na tego pracownika - nie będę czekał aż jakiś ćwok po złości narobi mi problemów tylko sam zamknę konto jak zejdą wszystkie płatności.
T thick dhkkkkkj / 88.156.143.* / 2019-12-22 07:51
Zdecydowane nie dla PayPal. Wyjechałam na 2 Mc do Anglii a oni kazali mi zamykać konto w Polsce i otwierać angielskie. Po 2 Mc musiałabym znów zamykać uk i otwierać pl xD podczas pobytu w de nie bylo takiego problemu. Moja dyskusja na ten temat z pracownikiem PayPal skończyła się zablokowanie mi konta. Na szczęście w XXI w. Jest taka konkurencja i tyle innych możliwości że paypal'a mogę mieć gdzieś. Nie mniej ich podejście do klienta zniechęca. Pomijam fakt że nikt się nie kwapil przeprowadzić mnie przez proces zamknięcia i otwarcia tych kont. Zablokowali i radz sobie :D
Czejan / 89.68.8.* / 2019-11-23 13:49
Zrobiłem przelew z banku na moje konto paypal, przelew ekspresowy który idzie max parę minut, ...minęło parę dni a kasy jeszcze na koncie paypal nie ma. Masakra jakaś. Tylko odzyskam kasę którą wpłaciłem i likwiduje to śmieszne konto.
BAGU / 178.117.0.* / 2019-10-31 11:53
Zakupiłem witrynę web za pośrednictwem PayPal, otrzymałem nie kompletny serwis i zgłosiłem to dla PayPal jako roszczenie. PayPal odrzucił moją prośbę pomimo, że definitywnie wiele argumentów przedstawiłem, jestem w plecy jakieś 700 euro
Nie kupujcie przez PayPal to wielkie oszustwo !!!!
sekliwy / 37.120.156.* / 2019-10-25 12:13
Dziadostwo.
Paypal zablokował konta polskim sklepom, bo nie spodobał się mu legalny towar, jakim te sklepy handlowały. Na takie dictum postanowiłem zamknąć konto Paypal, z którego korzystałem tylko w tych sklepach.
Nie mogę jednak konta zamknąć, bo muszę podać numer konta w banku do przelania pieniędzy pozostających na ich koncie. Podaję numer konta, to im mój bank nie pasuje i proszą o kontakt telefoniczny przez linię międzynarodową. Dzwonię tam, a automat trzyma mnie tak długo na linii, że opłaca się o tych pieniądzach zapomnieć. Na szczęście kwota niewielka. Najwyraźniej o to chodzi.
Ja$$ / 79.185.105.* / 2019-08-07 10:08
Hej miałem sobie założyć konto na PP bo chciałem sobie dorobić w internecie np na ankietach a coraz więcej platform wymaga konta PP.. ale z tego co widzę lepiej sobie darować te kilka groszy zarobionych i przelanych na PP i mieć spokojną głowę niż się później użerać jak głupi. Tylko jesli to takie krętactwo to dlaczego tak jest to wypromowane?
voivod / 88.26.215.* / 2019-08-02 08:17
Sprzedałem prywatnie urządzenie do Francji za 5800€. Klient urządzenie otrzymał i jest zadowolony. Ja otrzymałem pieniądze. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie...poza PayPal. Konto mam w pełni zweryfikowane, a PayPal pieniądze zablokował i umieścił informację, iż po weryfikacji w ciągu 7 dni będą dostępne. 7 dni dawno minęło, wysyłam emaile do PayPal i całkowicie brak kontaktu. Może wiadomo co robić w takiej sytuacji?
oszukany473 / 91.233.76.* / 2019-06-18 08:16
Jest to złodziejska firma ,która okrada klijentów ,głownie z Polski.Nie bądż frajerem i omijaj tych oszustów szerokim łukiem.Wybierz Skrill albo ecoPayz ale od tych drani trzymajcie się z daleka!
D-max / 91.235.142.* / 2019-11-19 23:10
Oferuję moim klientom od kilku lat możliwość płacenia przez PayPal i jest to najgorsze co mogło się przydarzyć mojej firmie. Zagrożeniem dla mojego biznesu nie jest konkurencja, ale instytucja taka jak PayPal. Od kilku lat przetrzymują mi 200.000 zł pod pretekstem zabezpieczenia interesów swoich klientów. Nie bez powodu właściciel PayPal jest jednym z najbogatszych ludzi Świata, jeśli znalazł argument, aby przekonać rzeszę ludzi, by mu zaufali, a z drugiej strony legalnie okradać sprzedawców, przejmując ich środki. Drogą do wzrastającego bogactwa PayPal jest wymyślanie narzędzi, dzięki którym będą okradać kolejnych „klientów”. Tworzenie rezerw, nieoddawanie prowizji i wiele innych „regulaminowych zachowań”, to pięknie brzmiące wyłudzenia. W dzisiejszych czasach nie jest sukcesem sprzedawać, tylko jak umiejętnie okradać swoich klientów. Z całego serca odradzam.
roman_janicki / 88.156.132.* / 2019-07-20 09:47
tak tak dokładnie tak
Andrzej Woź / 89.64.13.* / 2019-06-06 20:44
Gdzieś czytałem płonne opinie na ten temat. Teraz nie mogę sobie przypomnieć, ale potwierdzam to co piszecie!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: