Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
mieszkaniec Berdyczowa / 94.231.236.* / 2019-04-03 14:45
Przestroga dla tych którzy robią zakupy przez PayPal.
Rozstrzygnięcie reklamacji w PayPal, chcesz zwrócić przedmiot niezgodny z opisem w ciągu ustawowych 14 dni od zakupu otrzymasz odpowiedź:

Sprawdziliśmy te transakcje i odrzuciliśmy Twoje roszczenia. Decyzję tę podjęto, ponieważ jeśli przedmiot jest zasadniczo zgodny z opisem sprzedającego, nie uważa się go za znacząco niezgodny z opisem.
Przykro nam z powodu utrudnień związanych z tymi transakcjami.

Uzasadnienie można tłumaczyć Pisz Pan na Berdyczów :)
jacuśplacuś / 86.28.211.* / 2018-12-04 20:23
Od niemal 10 lat jestem kupującym i sprzedającym rozliczam sie poprzez PP Nie miałem nigdy problemów.
roman_janicki / 88.156.132.* / 2019-07-20 09:53
morze jeden klient na 10 nie ma problemów ale większość jednak ma
Emm8 / 90.224.36.* / 2019-10-25 15:04
MOŻE
Dksndjsjs / 185.93.94.* / 2018-11-14 15:20
Rowniez nie polecam!! Ten sam schemat oszustów!!! Dostałam
maila łamanym polskim, ze pani jest zainteresowana kupnem sukni ślubnej i ze mam odpisać po angielsku, cena jej od razu odpowiadała i ze wysle pieniądze przez paypal. Na drugi dzien rano dostałam informacje od
Paypal, ze transakcja jest i ze sa dodatkowe pieniądze za transport, ale ze mam najpierw wysłać ze swoich te pieniądze za transport i jak wysle im potwierdzenie to odmrożą mi te pieniądze!! Nie dałam sie nabrać!!
Marra / 188.146.110.* / 2018-12-03 21:29
Witam. Ja też dostałam takiego maila co pani tylko do mie pisał Pan, jemu też pasowała odrazu cena którą wystawiłam na aukcji i nic już go właściwie nie obchodziło poza tym żebym tylko przez konto paypal się zgodziła na płatność i oczywiście też chciał wysłać do mnie kuriera który by miał zabrać moja suknie. Oczywiście on żadnych danych po sobie by nie zostawił bo to wszystko by miało się odbyć przez peypal a później pewnie by mi kasę zatrzymali na koncie na miesiąc a ten pan później by mi odesłał zniszczoną, zuzyta suknie pod pretekstem że produkt niezgodny z opisem jaki zamieściłam. Ludzie uważajcie na oszustów bo widać teraz nowa moda tym razem na suknie ślubne!!!!
p.d. / 83.13.198.* / 2018-08-02 11:00
NIE POLECAM !! największe wyzyskiwacze z jakimi miałam do czynienia. Pieniądze zblokowali mi na 21 dni, od 4 dni są "niby" odblokowane ale wypłata "oczekuje" . mam dość ważną dla mnie sumę tam, a nie mogę od miesiąca z nim skorzystać. jak tylko uda się , że przestaną sobie moimi pieniędzmi pracować i odeślą mi na konto od razu rezygnuje z tej platformy. oszuści i krętacze. Pomimo 5 % prowizji, miesiąc przetrzymują kasę !!
patrykk / 94.254.156.* / 2018-07-12 20:45
Omijać szerokim łukiem! Nie dość że opłaty wysokie i nie ma możliwości przelewania obcej waluty na własne konto walutowe, bez niepotrzebnego przewalutowania, po kursie z kosmosu, to jeszcze BLOKUJĄ bez ostrzeżenia niezweryfikowane konta, do czasu przesłania kompletu dokumentów. Nie szkodzi że ktoś mógł mieć zaplanowane zakupy. Obsługa klienta jedna z najmniej profesjonalnych z jakimi się spotkałem. Do jednego wątku rozmowy, miałem odpowiedzi za każdym razem od innego pracownika, który nie raczył prześledzić historii konwersacji. Serwis powołuje się na przepisy UE i twierdzi że jest to rutynowe działanie. Nie ma jednak żadnych informacji na ten temat w regulaminie. Ponadto tłumaczą weryfikacje przekroczeniem limitu wpływów środków na konto, z tym że w moim przypadku do tego limitu było daleko. Po bardzo czasochłonnej i trudnej korespondencji okazało się że ten limit paypal może sobie dowolnie dostosowywać, wedle swojego widzimisię. Nigdy więcej. Skandal i żenada.
Jacek 25414587 / 91.216.213.* / 2018-06-27 23:30
Nie pozwólcie sobie płacic PAY PAL. Napisza ci że klient zapłacił, ty wyslesz towar, a oni po 10 dniach napisza że klient jednak nie zapłaciła dlatego nie ma twojej kasy.
Ich infolinia to żenada, nic nie wskórasz, rozmowa jak z DEBILAMI.
Kamil 54785 / 178.217.223.* / 2018-06-06 11:39
Niestety portal totalnie nie zachowuje zasad bezpieczeństwa. Wręcz pomaga oszustom w wyłudzaniu towaru od sprzedawców. Niestety na reklamacje nie odpisują.
Nie polecam dopuszczenia płacenia za pomocą Pay pala. napewno szybko stracicie jakąś wpłatę.
Nigdy Paypal / 95.40.81.* / 2018-04-12 16:15
Banda złodziei dziwie się, że jakiekolwiek serwisy w Poslce jeszcze korzystają z ich usług dotpay jest o niebo lepszy albo inaczej w dotpay działa to tak jak powinno a w paypal nie. Mam pieniądze na końcie a mimo to nie mogę zapłacić za usługę ( do tego powiadomienie proszę dodać środki na konto a na saldzie jak wół, że mam kasę na koncie.
Robert55555 / 212.160.110.* / 2018-04-03 10:21
Ja tez zostałem oszukany oprzez PayPal. Klient wbrew monitoringowi DHL twierdził, że nic nie dostał. PP cofnęło mi kasę. Wysłałem potwierdzenie wysłania towau i link do monitoringu i nic, a minie niedługo rok. Napisałem do ich siedziby i zero odpowiedzi. S*********!
mariuszle / 37.8.231.* / 2018-04-01 20:52
To są oszusci!!!!!!!!!!!!!!!1
Michał 56215 / 91.216.213.* / 2018-03-14 17:36
Złodzieje.
Na koncie pay pal za przedany przedmiot pojawiła sie informacja ZAPŁACONO. więc wysłałem towar do Niemiec. Po 2 tygoniach informacja z Pay pal, anulowano płatnośc.
Dzwonię i pytam dlaczego, a oni mi na to że ten Nimiec im nie zapłacił.
Pay pal twierdzi że dopiero jak jest zakończono to jest płatność. Tylko że słowo ZAPŁACONO w języku polskim oznacza czynnośc dokonaną. A nie czynność że ktoś może zapłci w przyszłości. Zgadzam się Banda ŻŁodziej.
Monika.MONIA / 93.151.223.* / 2018-02-20 17:26
ZOSTALAM OSZUKANA PRZEZ PAYPAL i nieuczciwego klienta,
dzwoniac kilka razy do ich centrum obslugi dowiedzialam sie ze nie chronia oni sprzadawcow tylko klienta-nie rozumiem czemu wiec zachecaja sprzedawcow by zostali oszukani i kazali sonie zaplacic paypalem.

sprzedalam klientowi produkt-odeslal mi go po 6 tygodniach zniszony i uzywany

oto odpowiedz paypala
-----
zostala Pani poproszona o dodanie do roszczenia raportu policyjnego.

Aby kontynuowa? sprawdzanie Pani odwolania, prosimy o zlozenie zawiadomienia na posterunku policji oraz przeslanie nam kopii otrzymanego postanowienia o wszczeciu dochodzenia/sledztwa.

Pisemne postanowienie o wszczeciu dochodzenia/?sledztwa powinno zawierac:

7 Dane kontaktowe posterunku policji (najlepiej na oficjalnym papierze).
7 Datte wystawienia dokumentu.
7 Szczegsolowy opis problemu z transakcj?.
7 Pieczec komisariatu i podpis funkcjonariusza, ktury sporzadzil dokument.
---

to jest chyba jakis zart

odradzam wam korzystanie z tego typu platnosci paypalem bo jest to niebezpieczne
ania6666 / 93.151.223.* / 2018-02-17 19:36
Uwazajcie na paypall -nieuczciwa zlodziejska firme ktora faworyzuje zlodziei i nieuczciwych klientow
poza tym oplaty sa kosmicznie wysokie.
odradzam kazdemu korzystanie z tego dziadostwa
Hejter / 188.146.32.* / 2018-02-25 12:40
Ja place paypalem jest wszystko ok nie mam zadnej ptowizji nie wiem skad ty kupowales ale chyba cos ci sie poktecilo
Dankal / 83.10.50.* / 2018-05-24 10:35
@Hejter
nie zrozumiałeś, że ania6666 jest sprzedawcą. Ją oszukali nieuczciwi klienci, którym coś sprzedwała.
Simpnafhjkdgg / 93.71.189.* / 2018-02-17 11:11
Paypall wogole nie chroni i sprzedawcow
Klient odeslal mi uzywamy znoszczony produkt a PayPal zwrocil mu pieniadze!!!!!!

Jesli sprzedajecie przez internet Uwazajcie na Klientow zlodzie,ktorzy profesjonalnie wyludzaja towar lub odsylaja zniszczony i PaYpall wlasnie takich ludzi chroni!

Odradzam kazdemu sprzedawcy uzywac tego Gowna PayPala
iwona22340 / 178.43.237.* / 2018-01-16 14:35
Właśnie dzięki PayPal straciłam ponad trzy tysiące. Ktoś włamał się na moje konto, dokonał trzech identycznych transakcji, po czym, w następnej minucie, zamknął konto. Zorientowałam się, co się dzieje niemal natychmiast, bo właśnie przeglądałam maile, zablokowałam w banku kartę, podpiętą do rachunku, ale już nie mogłam (bank Paribas) zablokować przelewów. Dziwne to, przecież taka możliwość powinna być, ale na infolinii stwierdzono, że nie. PayPal przyjął zgłoszenie, po czym odpisał, że moje konto jest bezpieczne (a przecież jest zamknięte) i że nic w mojej sprawie nie zrobią, bo nikt nieupoważniony z niego nie korzystał... Zrobienie trzech takich samych transakcji, wyczyszczenie konta (na czwartą już nie starczyło kasy) i zamknięcie konta nic dla nich nie znaczy. A przecież sam adres IP musiał być inny, niż wykorzystywany do tej pory. Kwoty przelewów są w blokadach bankowych i też niewiele można zrobić, poza złożeniem reklamacji, na rozpatrzenie której bank ma 30 dni... A tymczasem pieniądze pójdą dalej... Przestrzegam, nie ufajcie PayPal, bo na ich pomoc w razie kłopotów lepiej nie liczyć.

Najnowsze wpisy