Forum Forum inwestycyjneSpółki

Pełne informacje o spółce na jedno kliknięcie...

Pełne informacje o spółce na jedno kliknięcie...

Redakcja forum / 2007-01-18 10:12
Oddajemy Wam nowe bardzo wygodne narzędzie. Możecie komentować spółki, a klikając na "Komentarze do spółki" przechodzić na stronę Money.pl z pełnym serwisem informacji o danej spółce. Zapraszamy do korzystania.
Wyświetlaj:
needle / 2007-05-03 07:58 / Bez rangi
tego mi brakuje
i innym wkrótce też
pozdrawiam red
IGła

PBG

patryks / 2007-03-21 20:38 / portfel
Polecam PBG, ale na jako średnioterminową. Ostatnio duże wzrosty, ale to jeszcze nie koniec. Hydrobudowa Śląsk która jest w grupie kapitałowej PBG łaczy sie w maju z Hydrobudową Włocławek, która też należy do PBG, i wchodza na giełdę. PBG ma solidne podstawy i kilka dobrych kontraktów przed nią. Mam dobre źródła bo pracowalem Hydrobudowie Włocławek, a moja żona pracuje tam nadal.
dozi / 2007-04-20 19:59
wiesz co, jakoś tak dziwnie mi to pachnie kryptoreklamą.
sir Magik / 217.99.10.* / 2007-01-24 01:11
IBS.
Coraz lepsze wyniki operacyjne, wyjście na „+” wartości księgowej i niezłe perspektywy.
Planowane przejęcia i udana emisja papierów.
I taki mały drobiazg: dotychczasowi gł. udziałowcy Kruszek, Jędrzejczak i inni sprzedali większość walorów aby kupić taniej pp. Widać, że teraz skupują papiery, aby rządzić spółką nadal. Doszło do tego, że przedwczoraj kurs PDA zrównał się z kursem akcji, a obroty prześcignęły te na rynku głównym. Teraz powinno tylko rosnąć.
Do 1,5 zł – napewno;
Do 2 – możliwe;
Do 2,5 –byłoby bardzo miło!;
Do 3 ?– spekułka może wszystko.
Warto przypomnieć, że papier dotąd nie skorzystał tak naprawdę ze wzrostu ostatnich miesięcy.
danny / 82.146.228.* / 2007-01-25 20:58
To samo można powiedzieć o Lubawie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy