Forum Polityka, aktualnościKraj

PKO BP w Krajowym Rejestrze Długów

PKO BP w Krajowym Rejestrze Długów

e-komornik / 79.189.229.* / 2009-11-20 09:25
Opisywana przez Dziennik Polska The Times sprawa umieszczenia PKO w KRD jest nie tylko kuriozalna, lecz stanowi świetny przykład walki Dawida z Goliatem, czyli małego przedsiębiorcy z wielkim bankiem. W takim starciu zawsze wygrywa większy. Zupełnie niezrozumiałe jest ignorowanie przez bank prawomocnego wyroku sądu nakazującego zapłatę.Takie rzeczy wydarzyć się mogą tylko w Polsce.
Wniosek z tego taki, że bankowi nie specjalnie już zależy na wizerunku solidnego i rzetelnego banku.
Wyświetlaj:
fell / 78.8.76.* / 2011-04-14 15:21
OSTRZEGAMY PRZED KRD czyli Krajowym Rejestrem Dłużników !

Szukam firmy i osoby oszukane przez KRD (a zwłaszcza Oddz. WROCŁAW)

Ja zostałem oszukany przez KRD Wrocław. Po podpisaniu umowy z KRD , dopisałem kilku moich dłużników i okazało się , że pomimo wielu wpisów w KRD (na bardzo duże kwoty) oni dalej działają tzn. oszukują i wyłudzają , a żeby było śmieszniej to mają nawet "wykupione" certyfikaty w KRD jako rzetelnej firmy !!!
Pomimo rozwiązania umowy (3 m-czny okres wypowiedzenia) przysyłają mi f-ry z pogróżkami typu sąd , windykacja, blokady nip itp. itd.

Pomimo, że ja już dawno zamknąłem działalność, ( KRD nie odzyskało ani złotówki z moich dłużników , a była to pieciocyfrowa kwota!!!) to "killerzy" z KRD dalej wysyłają f-ry.
Coraz to wieksze... ostatni raz logowałem się u nich w czerwcu 2010, a f-ry są za korzystanie z ich usług do dnia dzisiejszego.

Dodam, że próbowalismy do nich dzwonić, kontaktować się osobiście, umówić z dyrektorem itp, ale a oni śmieją się w twarz, twierdząc , że g...wno im zrobimy i że takich
"pogróżek" mają ok. 100 dziennie. Przy okazji okazało się, że to chyba jeden z najlepiej strzeżonych budynków we Wrocławiu. Ochrona była niemiła i prawie siłą wyprosiła nas z budynku, pomimo naszego spokojnego tonu i pełnej kultury ! Niestety

Na nic reklamacje pisemne i rozwiązanie umowy . Nie można się od nich uwolnić !

Czy jest na nich jakiś sposób !
Pewnie jest nas więcej !
Nie dajmy się oszustom!

STOP ZŁODZIEJOM !
BIG_IM / 81.219.14.* / 2012-02-07 09:49
Proszę sprawdzić ofertę innych BIG.
www.BIG.pl to skuteczna alternatywa dla opisanego zwykłego rejestru dłuzników.

Najnowsze wpisy