Plan Hausnera

myśliciel / .* / 2003-04-03 10:52
Komentarze do wiadomości: Plan Hausnera.
Wyświetlaj:
myśliciel / .* / 2003-04-03 10:52
Ciekawi mnie, z jakiego powodu pana Hausnera tak nabralo na "reformowanie" polskiej gospodarki ... jakos odkąd jest ministrem (a to chyba od początku rządu Millera) nie za bardzo się kwapił do naprawiania gospodarki, a przecież to jego działka !!!Mam wobec tego pewną sugestię: myśle, że te wszystkie plany, reformy, wywiady, dyskusje, wypodziedzi, komentarze i inne cuda to tylko zasłona dymna pana Millera, który złożył zapotrzebowanie na dwa byle jakie plany reform (jakby już Kołodki było za mało) i teraz ma nadzieje, że zanim skończy się dyskusja o tym, który jest lepszy (czyli bardziej się spodoba obywatelom/wyborcom) to już będzie po kadencji i lewicy znów mimo tylu chęci i cudownych pomysłów nie uda się niczego dokonać !!!Nie dajmy się zwieść ... uważam, że to tylko podpucha na przetrzymanie, zważywszy na ostatnie roszady na stołkach i ogólny bałagan w rządzie i całym kraju ... żadna z tych "reform" nie wiejdzie w życie (i dobrze, bo są niekompletne, niedopracowane i nieprzemyślane).Przygotujcie się na następne miesiące zaciemniania oczu społeczeństwu !!!
seljuk / 87.239.216.* / 2010-12-31 00:08
nie zrealizowano planu Hausnera, mamy zatem podwyżkę VAT i cięcia w 2010 roku. durni politycy, durne społeczeństwo.
jan wiśniewski / 194.30.179.* / 2011-09-23 10:21
Rządy się zmieniają a nikt nie chce zreformować finansów publicznych obawiając się przegranych wyborów. Wybór między PO i PiS to wybór między dzumą a cholerą. Rząd PiS-u Jarosława Kaczyńskiego nie przeprowadził reformy finansów publicznych przez ponad półtora roku swoich rządów i gdyby hipotetycznie wygrał wybory w 2011 r. to również ich nie przeprowadzi. Dla uzdrowienia polskich finansów publicznych potrzebne są niepopularne decyzje i radykalne działania a tego wszystkie kolejne ekipy nie zrobiły i nie zrobią. Z przrerażeniem myśle co stanie się z gospodarką i finansami publicznymi gdy ministrem finansów zostanie Pani Beata Szydło. Najleprzym Ministrem Finansów był Grzegorz Kołodko, ciekawy jestem jego poglądów co do kwestii uzdrowienia sytuacji finansów publicznych. Chciałbym poznać poglądy Prezesa Jarosława Kaczyńskiego jakie działania zamierza podjąć jego ekipa po ewentualnych wygranych wyborach w przypadku utworzenia rządu. W dotychczasowych wypowiedziach usłyszałem same ogólniki, brak jest konkretnych propozycji dotyczących uzdrowienia finansów publicznych. Przypuszczam, że w przypadku powołania rządu PiSu zadłużenie publiczne w dalszym ciągu będzie wzrastało.
jan wiśniewski / 194.30.179.* / 2011-09-23 10:21
Rządy się zmieniają a nikt nie chce zreformować finansów publicznych obawiając się przegranych wyborów. Wybór między PO i PiS to wybór między dzumą a cholerą. Rząd PiS-u Jarosława Kaczyńskiego nie przeprowadził reformy finansów publicznych przez ponad półtora roku swoich rządów i gdyby hipotetycznie wygrał wybory w 2011 r. to również ich nie przeprowadzi. Dla uzdrowienia polskich finansów publicznych potrzebne są niepopularne decyzje i radykalne działania a tego wszystkie kolejne ekipy nie zrobiły i nie zrobią. Z przrerażeniem myśle co stanie się z gospodarką i finansami publicznymi gdy ministrem finansów zostanie Pani Beata Szydło. Najleprzym Ministrem Finansów był Grzegorz Kołodko, ciekawy jestem jego poglądów co do kwestii uzdrowienia sytuacji finansów publicznych. Chciałbym poznać poglądy Prezesa Jarosława Kaczyńskiego jakie działania zamierza podjąć jego ekipa po ewentualnych wygranych wyborach w przypadku utworzenia rządu. W dotychczasowych wypowiedziach usłyszałem same ogólniki, brak jest konkretnych propozycji dotyczących uzdrowienia finansów publicznych. Przypuszczam, że w przypadku powołania rządu PiSu zadłużenie publiczne w dalszym ciągu będzie wzrastało.

Najnowsze wpisy