Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO chce wprowadzenia dwóch stawek PIT

PO chce wprowadzenia dwóch stawek PIT

Money.pl / 2006-02-13 23:22
Komentarze do wiadomości: PO chce wprowadzenia dwóch stawek PIT.
Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-02-15 08:48
niemożliwe, PO chce cokolwiek zrobić. Przeciez już sie zadekowali w ławach poselskich z dobrą kasą na 4 lata, wymyślili sobie jakiś gabinet cieni i organizują konferencje prasowe częściej niż rząd. A fermencą jak nikt do tej pory przez 16 lat.
Tak wygląda porażona duma. Dlaczego tak sie obawiaja urzędu antykorupcyjunego i komisji prawa i sprawiedliwosci?
ciekawy / 212.14.5.* / 2006-02-14 08:57
Czyżby PO oznaczało Partię Oszustów ? :) Ludzie głosowali na obiecane 3x15 ? Teraz czują się oszukani. PO ma jednak dużo współnego z SLD. :)
zx / 83.16.202.* / 2006-02-14 07:23
Brakuje jeszcze tylko żeby SLD zgłosiło 3x15%. Poziom surrealizmu naszej sceny politycznej przekracza wszelkie wyobrażenia. Myślałem, że parlament za Millera z Jakubowskimi, Pęczakami czy Czarzastymi to dno. Myliłem się. W polityce dno nie istnieje. Nie wiem na co liczy Rokita pchając się w takie awantury. Wyborcy PiS-u i tak nie zmienią preferencji, a jego wyborcy szybko się połapią, że to jest jakaś kolejna bezsensowna gierka pod tytułem "Kto lepiej fauluje". Jeżeli jest tak bardzo sfrustrowany faktem przegranych wyborów i ogrania PO przez PiS to niech zacznie pić jakieś źiółka albo brać prozac zamiast leczyć skołatane nerwy za pomocą chorych inicjatyw politycznych. Program rozrywkowy na bieżącą kadencję i tak wydaje się być pełny po co zatem na siłę wpychać nowe pasztety do ramówki ?
ciekawy / 212.14.5.* / 2006-02-14 09:03
Niestety Rokita to cienki Bolek, za wszystko odpowiada Tusk zwany Tchórzliwym Doniem, z doradcami w postaci S. Niesiołka, H. Gronkowiec - Hospicjum, Schetyny, Komorowskiego itp. Rokita dostał już ostrzeżenie, że po Sośnierzu będzie następny jaki piśnie słowo za dużo, dlatego robi z siebie idiotę, a Tusk chowa się za plecami.
zx / 83.16.202.* / 2006-02-14 09:38
Widzę masz wielką wiedzę o wewnętrznych układach w PO. Czyżbyś pracował tam z ramienia WSI ?
odchudzony / 87.206.192.* / 2006-02-13 23:22
z tego artykułu wynika, że zaczyna się jakaś złośliwa walka Polską, jak tak dalej pójdzie to nie będzie podatku liniowego tylko po kilku latach całkowita ruina budżetu, czy PO nie słyszał co mówiła Gilowska, że nas nie stać. Wystarczy tego poparcia dla drugiego becikowego. Robi sie coraz bardziej niepoważnie
Splinter / 2006-02-18 02:26
Nie stac.. pewnie jak zamiast "taniego panstwa" mamy zwiekszone wydatki w kancelarii prezydenta i premiera i paru innych :)
A po drugie takie tlumaczenie doprowadzi ,ze nigdy nie obniza podatkow bo zawsze cos wymysla. Tak tez moze byc...

Najnowsze wpisy