Forum Forum dla firmDotacje

Po koleji, dotacja do firmy jednoosobowej z jej założeniem.

Po koleji, dotacja do firmy jednoosobowej z jej założeniem.

Shakal221 / 83.31.104.* / 2010-02-18 12:17
Witam.

Jestem osobą bezrobotną i mam 22 lata. Chcem założyć firme jednoosobową. Jak po koleji to zrobić, abym również dostał dotacje na zakup nowego sprzętu? Jak moge się o taką dotacje ubiegać i czy z UE czy z PUP? Jak ktoś może to niech to opisze co mi potrzeba i gdzie to moge załatwić.

Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
mniejszy-zus / 83.11.180.* / 2011-11-08 11:57
Przedsiębiorco! Specjalnie dla CIEBIE przygotowaliśmy alternatywę Systemu Ubezpieczeniowego.

Chcesz płacić mniej?

Zapraszamy: www.mniejszy-zus.pl - PAMIĘTAJ to ty WYBIERASZ!


Zadzwoń do nas, zapytaj o szczegóły!
TEL: 797 909 871

E-MAIL: info7@mniejszy-zus.pl
Shakal221 / 83.31.104.* / 2010-02-18 12:22
Dodam jeszcze że chcem odtworzyć firme zajmująca się sprzedażą towaru przez internet. Poprzez własną strone internetową oraz portale tj: allegro.
H Szatkowski / 2010-02-19 10:20
Dofinansowania z PUP są siłą rzeczy przyznawane zarejestrowanym bezrobotnym- czyli wstępuje się o nie PRZED założeniem działalności.
Obecnie np. trwają "nabory wniosków" o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w roku 2010 w przypadku których nie ma możliwości aktywizowania poprzez oferty pracy zgodne z definicją odpowiedniej pracy lub poprzez inną formę pomocy określoną w ustawie z dnia 20.04.2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm.).

Trwa też ( również poprzez PUP ) unijny projekt Z NAMI PO PRACĘ, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie

Warto jednak wybrać się do PUP osobiście po szczegóły, druki wniosków.

Najnowsze wpisy