Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PO zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu 500 Plus

PO zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu 500 Plus

Wyświetlaj:
inna 18 / 89.67.211.* / 2016-03-15 23:09

PO zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu 500 Plus

Tylko jakim prawem PO się wypowiada na temat projektu 500+, nic dla polskich rodzin przez okres swojego panowania nie zrobili! o przepraszam becikowe podwyższyli śmiech na sali wiek emerytalny, podatki, obniżyli wiek dzieciom do 6 lat aby szybciej mogły edukację zacząć i szybciej za..... na panujących panów
.tak,tak ... / 81.190.49.* / 2016-02-14 00:24
Ci z Platformy z rozpaczy, że ich sondaże lecą na łeb i szyję to już sami nie wiedzą co mówić do mikrofonów TVN24.
Z początku razem z Petru krzyczeli na lewo i na prawo ,że nie ma pieniędzy na obietnice PiS-u odnośnie 500+.
Teraz krzyczą ,że oni też chcą dać na dzieci po 500zł. Natomiast nic nie mówią skąd oni wezmą na to pieniądze.
Jak to nie chwyci to zapewne Neumann zacznie obiecywać najuboższym emerytom po 500zł.
Tonący łapie się brzytwy.
chichot dona / 164.127.102.* / 2016-02-13 16:36
Śmiać mi się chce, jak teraz zwolennicy opozycji czepiają się obietnic wyborczych PiS-u.
Akurat PiS jest formacja która główne wyborcze zapowiedzi, obietnice starą się zrealizować.
Akurat w kwestii 500 zł na dziecko więcej racji ma PiS a nie opozycja. Ja był bym jeszcze ostrzejszy i zastosował bym ostrzejsze kryteria ekonomiczne. Jestem zdania , że to co obecnie ma szanse zostać zrealizowane bardzo pomoże nie tylko wielodzietnym rodzinom, ale i gospodarce. Przygłupiej klace nie mam zamiaru łopatologicznie tego tłumaczyć, natomiast tej mądrzejszej klace nie ma sensu ponieważ sami doskonale to wiedzą , ale pitolą , kłamią i czepiają się tylko po to aby dowalić PiS-owi, nic więcej dla nich się nie liczy, liczy się tylko dowalanie.
Przypominam zwolennikom opozycji, że jeszcze nie dawno wyśmiewano PiS za to, że chcę dotrzymać obietnic wyborczych, jeszcze nie tak dawno, wszelakie opozycyjne autorytety wytykały PiS-owi za wadę , chęć dotrzymania obietnic wyborczych. Wynikało z tego, że dla opozycji, obietnice wyborcze to pic i lep na przygłupich wyborców.
Dlatego teraz czepianie się opozycji i jej klaki na forach jest śmieszne i niewiarygodne, nie pomoże to w odzyskaniu popularności, ponieważ PiS jednak stara się wywiązać z obietnic wyborczych, może z pewnymi uaktualnieniami, ale to przecież po to aby jednak utrzymać się w ryzach możliwości budżetu bardzo mocno napiętych i to jest ryzyko PiS-u , dlatego napisałem, ze ja był bym bardziej ostry w tym względzie. Ale jednak jest to spełnienie obietnicy zwłaszcza wobec tych najbardziej potrzebujących czyli rodzin wielodzietnych. Opozycja przekracza granice nie tylko czarnego ale i głupiego pijaru.
PO które tak darło szaty nad budżetem, teraz chciało by aby ten budżet bardziej rozwalić , zaproponowało 500zł na każde dziecko .. ciekawe .. a co z waszym darciem szat(?), co z lamentem jaki wcześniej uskutecznialiście? Tak samo z trybunałem Konstytucyjnym, przypominam, że to obecna opozycja złamała zasady kiedy za jej sprawą Sejm poprzedniej kadencji wszedł w kompetencje sejmu obecnej kadencji i zamajstrowłi przy Trybunale przy znacznym udziale jednego z sędziów onego Trybunału.
Aby opozycja odzyskała wiarygodność, musi działać wiarygodnie, to co obecnie opozycja robi to tylko cyrk, szkodzenie nie obecnej władzy ale sobie, naprawdę tego nie dostrzegacie? Dalej uważacie, że większość wyborców to głupole? Którym można wmówić co tylko się chce? Owi głupole mają jednak pamięć, przynajmniej tak myślę i takie zagrywki nic nie dają, nie przynoszą efektu , no chyba, że liczycie na pieniaczy (?) wybitnych pieniaczy .. tylko, że jest jedno ale .. większość pieniaczy jednak nie jest po stronie PO czy Nowoczesnej .. przynajmniej tak wynika z obserwacji.
Już kiedyś pisałem, opozycja odzyska wiarygodność tylko wtedy kiedy sama stanie się wiarygodna a jej działania nie będą szkodliwe dla kraju i społeczeństwa. Tylko tyle .. a moze az tyle?
max1953 / 5.172.238.* / 2016-03-15 23:38
Ale z ortografią to u ciebie na bakier chyba jesteś pisowcem bo oni tak piszą.
ewa86 / 83.11.133.* / 2016-02-13 16:31
Ludzie w zwykłych rozmowach tez tak mówią PIS kłamało oszukali
inna 18 / 89.67.211.* / 2016-03-15 23:15
Chyba raczej PO kłamało i oszukiwało społeczeństwo, aby móc wystawić ocenę PIS trzeba na to trochę poświęcić czasu.
Ola218 / 89.77.226.* / 2016-02-13 11:19
Porównując wypowiedź premier Szydło z filmu z kampanii wyborczej z obecnymi wypowiedziami należy stwierdzić, że premierzyca Polskiego Rządu kłamie w żywe oczy . Wstyd i hańba Pani Premier dla Pani i dla całej Polski, świat się z nas śmieje.
ksiądz / 89.186.17.* / 2016-02-13 08:17
Kłamstwo jest kłamstwem i nie ma co kogoś usprawiedliwiać. PiS wygrał jedne i drugie wybory kłamstwami. Wystarczy porównać co obiecywał i co robi. Liczy się teraz i jutro, a nie to co robił Mieszko I lub PO....
Pinko616 / 5.172.252.* / 2016-02-12 19:18
To co mozne lepiej by bylo nie dostawac tych 500 zl i cieszyc sie ze 74 lub 120 miesiecznie? Wezcie sie ludzie ogarnijcie!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Odeta565 / 81.190.200.* / 2016-02-13 08:08
Zostali oszukani rodzice, a przede wszystkim pierwsze dzieci. Szydło obiecała na każde, a teraz ściemnia że wcale nie! Oszuści
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
chichot dona / 164.127.102.* / 2016-02-13 18:15
Naprawdę? Przecież wyśmiewaliście ten projekt PiS-u.
Ponadto owy projekt w założeniu miał na celu zwiększenie dzietności, odbudowę populacji, aby polskie rodziny zachęcić do posiadania więcej niż jednego dziecka. Akurat w tym kierunku to poszło i moim zdaniem bardzo dobrze.
Ja nie był bym taki hojny i kryterium dochodowości rozciągnął bym na drugie i trzecie dziecko. Ale to tylko moja opinia.
Czepianie się tego, że kandydatka na premiera raz powiedziała tak a potem w ferworze wyborczej kampanii trochę inaczej jest czepialstwem nic więcej, ponieważ jednak ten program jest realizowany, Nawet wbrew wam. Potem na hura chyba tylko po to aby program ten przegiąć do absurdu PO przyłączyło się całym ciałem i dusza do hasła 500 zł na każde dziecko, już nie bacząc na bezpieczeństwo budżetu. Co za zmiana? Nagły atak miłosierdzia?
Zapewne klaki stron znajdą wiele materiałów aby wytykać sobie to co sie obiecało i nie zostało dotrzymane?
Akurat na tym polu, polu niedotrzymanych obietnic wyborczych, prym wiedzie obecna opozycja zwłaszcza PO. Poniekąd to oczywiste, wygranie dwa razy wyborów wręcz wymuszało składanie obietnic wyborczych, jest tylko jedna różnica w przypadku PO cześć obietnic składana była z premedytacja ich niedotrzymania, przynajmniej tak sadzę - mam na myśli premedytację nie warunki tzw obiektywne.
Ponieważ niedotrzymanych obietnic a nawet działań wręcz odwrotnych było o wiele więcej, ale nie śmiał bym twierdzić, że od początku wszystkie niedotrzymania były wcześniej planowane z premedytacją.
Dlatego mam apel do zacietrzewieńców .. zanim zobaczysz zdźbełko w czyimś oku najpierw zrób porządek z belką we własnym oku.
chichot dona / 164.127.25.* / 2016-02-12 16:06
Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że PO brzytwy się chwyta jak w powiedzeniu "tonący brzytwy się chwyta".
Wiele na to wskazuje, że przed PO trudne czasy i nie mam na myśli konfrontacji z PiS.
Poniekąd PO i PiS to siostrzane partie, jak dwie strony lustra, a bywa przecież , że nie ma większej zawziętości jak pomiędzy rodzeństwem , jak w rodzinie.
Taaak .. nie PiS dokopie PO. Wróg jest po tej samej stronie barykady w postaci nowoczesnej.
Nowoczesna to na nią stawiają obecnie ci którzy wcześniej stawiali na PO. Chyba PO czeka los Unii Demokratycznej?
Już obecnie wielu działaczy zwłaszcza w tzw. terenie coraz śmielej przekształca struktury PO w struktury Nowoczesnej. A wielu nie kryje się z tymi zamiarami. Nawet na szczeblu baronów jest pewne poruszenie i sondowanie w Nowoczesnej, w sprawie przejść .. oczywiście na równorzędne pozycje.
Czy dlatego góra PO wyczynia takie harce .. aby powstrzymać to co się już rozpoczęło?
Tylko, że znowu, w oczach wyborców to nie wygląda dobrze. Wyborcy w większości dobrze pamiętają program PO i niezłomne zasady w sprawach budżetu i gospodarki jakich trzymać się obiecywało PO.
Dla PO obecnie to jest być pomiędzy młotem a kowadłem, tylko po co?
Czy nie lepiej powrócic do sposobu działania i programu z przed wyborów?
Stopień poparcia dla PO jest do odrobienia. Po warunkiem powrotu do pragmatyki w działaniu.
I cierpliwości.
Można być w opozycji, odróżniać się, punktować rządzących nie szkodząc krajowi.
To procentuje przy wyborach.
Obecnie PO chyba pracuje na nowego lidera na Nowoczesną?
Może i tak, może zapadły takie decyzje? Wtedy obecne działania PO są zrozumiałe .. skoro i tak możliwe, że to ostatnia kadencja PO w parlamencie polskim?
chichot dona / 164.127.102.* / 2016-02-13 17:17
Mam prośbę do klikających, do tych którym moje wypowiedzi się podobają aby w klikaniu nie rywalizowali z głupolami.
Mam na myśli wyniki kilkadziesiąt, kilkaset punktów na nie (minusy).
Nie ma sensu aby to niwelować. Jeżeli komuś chce się aby mi dać kilkaset minusów, niech to robi.
Każdy przecież wie, że to nienaturalne na forach, to jedynie przejaw frustracji połączonej z głupotą.
Dlatego jeżeli taki ktoś chce niech się wyżywa .. dla mnie jest to potwierdzenie , że moje wypowiedzi nie są obojętne a reakcja na nie , zwłaszcza taka jak frustracyjne minusowanie, też wiele pokazuje.
Odi 9999 / 81.190.200.* / 2016-02-13 08:12
W sumie PO próbuje się wybielić, przypominając że 500 zł miało być na każde dziecko. Tylko gdyby premier Szydło nie oszukiwała i przyznała tak jak obiecywała 500 zł na każde dziecko to PO nie miałoby o czym gadać. Sama jest sobie winna jak ludzi i przede wszystkim dzieci oszukuje.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
HEYT / 37.98.209.* / 2016-02-12 15:04
I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA !
Feliks 123 / 81.190.200.* / 2016-02-13 08:17
Dokładnie. Pokazała jak jest uczciwa. A wypowiedzi posłów PiS ns temat samotnych matek i tego że pomocą zostały objęte wszystkie rodziny ( ja się pytam czy rodzice + jedno dziecko to nie rodzina!?) żenada!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
EDUARDO 737 / 83.20.132.* / 2016-02-12 14:55
PO-IM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. 8 LAT -CYGARA,DOBRY ALKOHOL,OŚMIORNICZKI .TO CO WIEMY ,AŻ STRACH POMYŚLEĆ O ILU AFERACH NIE WIEMY.NIKT Z NICH NIE SIEDZI TO PRZYKRE.
234567890 / 79.184.153.* / 2016-02-12 15:37
nic się nie zmieni... dalej będą cygara, dobry alkohol, ośmiorniczki...
aaa904 / 83.31.88.* / 2016-02-12 14:27
PO mówi prawdę tylko wtedy, kiedy mówi, że PIS kłamie. PIS mówi prawdę tylko wtedy, kiedy mówi, że PO kłamie. Ponieważ i jedni i drudzy kłamią stale. To, że PIS okłamał wyborców to chyba już każdy rozumie. Wielu jeszcze nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo. Pieniądze w tym programie przejdą z kieszeni jednych Polaków, do kieszeni drugich (częściowo). A po drodze cześć z nich znowu zostanie pochłonięta przez aparat administracji. Ale i tak będzie ich za mało, więc resztę sfinansuje się długiem. Długiem, który obciąży te dzieci, które 500 zł dostaną i te, które nie dostaną. Z pewnością nam za to podziękują. A ostatecznie, ponieważ zdecydowana większość z nich zostanie wydana na bieżącą konsumpcję, to trafi do kieszeni zagranicznych koncernów, takich jak Auchan, czy Biedrona (Jeronimo Martins). Także to jest dopiero śmieszne - jak PIS głosząc, że robi krzywdę marketom, tak naprawdę robi im laskę pod stołem. Mam nadzieję, że choć historia im tego nie zapomni.

Najnowsze wpisy