Forum Spółki giełdowe PZU SA

Podatek od instytucji finansowych będzie taki sam dla wszystkich. Akcje PZU w górę

Podatek od instytucji finansowych będzie taki sam dla wszystkich. Akcje PZU w górę

Wyświetlaj:
yrtr / 31.41.82.* / 2015-12-22 19:44
To ja zastosowałem inną taktykę. Jak mocno spadało to trochę dokupiłem w tym na dołku i oddałem im na wzroście to co dokupiłem. Teraz będę czekał jak to będzie funkcjonować bez Klesyka. Akcje dużego złodzieja powinny być zawsze w cenie. A swoją drogą to nieźle miesza nowa ekipa na giełdzie. Zachowania w normalnym kraju niemożliwe. Przestrzegałem przed Morawieckim po aferze ArkaRFN12. To człowiek bez skrupułów i zasad na poważnej państwowej posadzie.
wit485 / 88.156.52.* / 2015-12-22 19:18
Kolejne po KGHM manipulowanie kursem akcji. To przestaje być zabawne gdy celowe wypowiedzi członków rządu powodują perturbacje na giełdzie. Uczestnictwo w tym premier Szydło tylko potwierdza że ktoś ostro okrada Polaków.
zygsta / 77.253.184.* / 2015-12-22 17:54
Bardzo nie podoba mi się takie działanie!!!Po zapowiedzi podatku dla ubezpieczycieli /wyższego od banków-dlaczego?/ PZU leci na pysk z 38,60 zł po splicie-wycofuję całość z giełdy po śr.31,40!!!!
"Ktoś "już musiał o tym wiedzieć o planowanych zmianach podatku bowiem ostatnie 6-sesji to wzrost
o 9,84%!!!!!!!!!-niezłe oprocentowanie zwłaszcza przy zainwestowanej wyższej kwocie!!!!!
No cóż-giełdowe leszcze po raz kolejny "wykolegowane"!!!!Ciekawe kto kogo będzie ogrywał uwzględniając systematyczną ucieczkę z giełdy inwestorów indywidualnych w tym niżej podpisanego!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy