Forum Forum finansoweBanki

"Podatek od transakcji finansowych uderzy w polski rynek"

"Podatek od transakcji finansowych uderzy w polski rynek"

Wyświetlaj:
Alek3333 / 185.15.81.* / 2015-11-18 09:29
LOBBY BANKOWE JAK WIDAĆ DZIAŁA, Nie widziałem artykułu z rankingiem lichwiarskich banków które oszukują przy pomocy wielu trików.
Polisolokaty na których ludzie stracili, struktury na których stracili. Dlaczego weszła ustawa antylichwiarska, bo ktoś ocenił, że to jest złe i przeciętny polak nie zajmuje się strategiami i ryzykiem globalnym. Problem polega na tym, że Prezez banku który zarabia 8mln rocznie mówi swoim pracownikom "jak nie wykonasz celu sprzedaży to cie zwolnię". I ci "doradcy" mówią nam jak bardzo dobry i bezpieczny jest produkt. Dlatego ludzie tracą majątki w imieniu prawa.
ZŁOTÓWKOWICZOM chciałbym pogratulować, że nie dali sie omamić jak ja. i Powiedzieć, iż te 30-60 mld to grabież banków i potencjalne przyszłe zyski EXTRA 100% zamias 8%. I że to nie z waszych pieniędzy i podatków.
Co innego 500+ na dziecko 20ml rocznie - to akurat z waszych podatków i waszych emerytur.

Niech ktos sie odważy i zrobi ranking lichwiarski bankowych marketingowych przekretów i napisze artykuł. Chyba nie ma takich odważnych bo straciliby kasę na reklamach.
krzysiek_adasd9351 / 195.245.217.* / 2015-11-17 15:42
I bardzo dobrze niech liczba transakcji spada. Najlepiej było by wszystkie banki zamknąć to przecież one przyczyniły się do kryzysu. Tylko islandia powsadzała kilku bankierów, a goldman daje 500 premi po milion dolarów i co takiego te banki produkują? Lichwa ich mać. Jeszcze powinniśmy dowalać karę śmierci jak w chinach za manipulowanie rynkami akcji, przecież nasze GPW to sajgon wystarczy spojrzeć na perolinvest. Jeszcze tylko z ZUSem powinni coś wymyśleć bo przecież to żywy trup-bankrut.
kicha / 62.108.168.* / 2015-11-17 15:36
Artykuł sponsorowany. Ekonomicznie kupa bzdur ale jako reklama ujdzie, reklamy są głupie. Tylko w uczciwej reklamie pisze się na dole, kto sponsorował artykuł, a tu tego nie ma.
Wojciech925 / 195.182.52.* / 2015-11-17 12:39
całkowicie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. nie jestem zwolennikiem pisu, jestem ich przeciwnikiem ale jestem też inwestorem, ukończyłem studia wyższe na kierunku zarządzanie na najlepszej akademii technicznej w tym kraju i to jest śmieszne, że absolwent studiów ma lepsze rozeznanie makro i mikroekonomiczne niż "szanujący się" ekonomista. podatek jest na tyle mały i smieszny, że nie wpłynie ani na wartość i wielkość transakcji jak i na ich ilość. powód malejącego wolumenu na rodzimym rynku jest tylko jeden - to, że nie ma na nim nic atrakcyjnego pod względem zainwestowania kapitału i osiągnięcia ponadprzeciętnej stopy wzrostu...
ps. podatek jest tak mały, że chyba każdy inwestor zastanawiając się nad nim, dołoży swoją cegiełkę - jeśli będzie szansa na zainwestowanie - i pomoże budżetowi państwa.

a Panu Panie Radku radze to samo co radzi każdemu posłowi p. Ryszard Petru, wyjść na chwile do ludzi i zobaczyć jak wygląda życie naprawdę...

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: