Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Podwyżka czy… samochód? Jak firma może nagrodzić pracownika?

Podwyżka czy… samochód? Jak firma może nagrodzić pracownika?

Wyświetlaj:
Janusz Tojociarz / 89.71.44.* / 2015-05-18 21:43
W mojej firmie jezdzimy skodą Fabią/ fordem Fiestą/ Peugeotem 208/ VW Polo... i się zastanawiamy jakim trzeba być idiotą żeby walić w komentarzach taką krypciochę tojoty - auta dla nołlajfa i janusza wąsatego. Ale nikt nie narzeka tylko wszyscy patrza przez szybe biura na tych szczęsliwych kierowcow Jarisów pracujacych w tojota motors poland, co w swoich laptopach klepia obowiazkowe glupoty na wszystkich portalach jak leci. A moze teraz naklepiemy jakie z******** sa hybrydy i moze w koncu tłum sie rzuci i kupi. No to jadziem...
Grzechu878 / 89.70.249.* / 2015-05-17 23:05
w mojej firmie już od jakiegoś czasu jeździmy toyotami i nikt nie narzeka. mam tylko cichą nadzieję, że przy wymianie aut firma znowu postawi na tę markę, może tym razem na hybrydy?
Jarek178 / 95.160.91.* / 2015-05-17 16:29
Coraz więcej na drogach Toyot Yarisów dla przedstawicieli, wiem bo sam takim jeżdżę. Sceptycznie do tego podszedłem jak go dostałem na służbowy, ale teraz po półtora roku muszę przyznać że zarzucić nic złego nie mogę. Pali mało , miejsce na parkingu zawsze sie znajdzie. Co prawda na wypad rodzinny trochę to małe ale osobiście zastanawiam się nad Aurisem. Przyzwyczaiłem się po prostu do Toyoty i nie zawiodłem się do tej pory.

Najnowsze wpisy