Forum Forum prawneZmiany w prawie

podział a oszczędności

podział a oszczędności

gosc8765 / 87.199.6.* / 2016-12-23 20:26
Witam. Jestem w trakcie rozwodu, potem zamierzam podzielić majątkek. Mam możliwość odłożyć parę groszy co miesiąc. Wiem, że oszczędności wchodzą w skład majątku wspólnego. To jak odłożyć trochę pieniążków. Może w formie darowizny od brata? Dziękuję

Czy przy podziale majątku mogą być brane pod uwagę, że od pół roku ja wszystko opłacam- mieszkanie, jedzenie, kredyt. Mąż płaci alimenty od 4 miesięcy.

Może odłożyć alimenty bo wiem, że to prawo niezbywalne, ale z drugiej strony alimenty są na dzieci. Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 89.161.37.* / 2023-07-02 23:14
W przypadku inwestycji w metale szlachetne to serdecznie zapraszamy do naszej Mennicy Skarbowej w której będziecie mogli skutecznie oszczędzać i jednocześnie bezpiecznie lokować oszczędności na długi termin. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie różnorodne propozycje i oczywiście nasza obsługa będzie w stanie skutecznie pomóc w podjęciu pierwszych kroków inwestycyjnych. Pozdrawiamy serdecznie!
gość8765 / 87.199.6.* / 2016-12-24 12:51
Czy jeśli trwa sprawa o rozwód mogę wystąpić z wnioskiem o rozdzielność majątkową do sądu. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy