Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polacy chcą walczyć z zagranicznym brokerem przed polskim sądem. KNF im pomoże?

Polacy chcą walczyć z zagranicznym brokerem przed polskim sądem. KNF im pomoże?

Wyświetlaj:
unger / 94.254.237.* / 2017-04-19 13:13
Nawet jeśli wygrywa to co z tego. Nie odzyska tej kasy dla tych biednych ludzi bo nie będzie z kogo lub z czego jej odzyskać. To tylko zwycięstwo dla zwycięstwa. Tyle.
jpablo / 37.47.33.* / 2017-01-28 08:10
Pokazywanie się wszędzie to jedno, a skuteczne działanie to zupełnie co innego. W przypadku mecenasa z emilii plater umiejętności autoprezentacji nie idą w parze z wygrywaniem spraw w sądzie
rall / 83.20.12.* / 2016-03-08 01:00
Na foreksie należy grać ostrożnie. Jak to mówią Amerykanie z branży giełdowej, nie wkładamy wszystkich jajek do jednego koszyka. Nie inwestujemy więc wszystkiego na jednej walucie, bo cuda z frankiem i przede wszystkim z frankiem w poprzednich latach już kilkakrotnie się zdarzały. Ci ludzie to byli zwyczajni hazardziści. Postawili za dużo na jeden los. No i nie wyszło. A gdyby wyszło, to by udawali mistrzów świata. Można współczuć, ale mądrzy to oni nie byli. Saxo Bank powinien odpuścić dla dorego imienia, ale Saxo Bank winny to naprawdę nie jest, bo decyzję podjęli gracze, a zmiany kursu spowodował Narodowy Bank Szwajcarii. Saxo Bank był tylko brokerem. Proste. Gry na giełdzie się trzeba długo uczyć, bo leszcze wpadają szybko w euforię, a potem jest lament.
okradziony860 / 31.61.136.* / 2016-03-04 20:17
a co nato komisja nadzoru bankowego robi jak fundusz pionier doi obywateli i zdepanowane pieniadze ulokowane naobligacjiach dolarowych kture wirtualnie przynosza dochody po 5 latach pinier caly dochod z lokaty i czesc kapitalu kasuje rosboj na naiwnych co oszczedzaja
SŁAWEK 2 / 194.181.137.* / 2016-03-03 12:51
Dziwię się ludziom ,że są tacy naiwni.
Nigdy nikomu nie powierzajcie ciężko wypracowanych pieniędzy a szczególnie zagranicznym firmom -szczególnie bankom.TAK POSTĘPUJĘ PRZEZ 40 LAT I MAM SPOKÓJ.
Zasada jest prosta;oferują ci duży i prosty zarobek to oznacza oszust.Bądż starodawny a będziesz bezpieczny.
Wlodzimierz134 / 94.240.34.* / 2016-03-03 12:47
I bardzo dobrze. Nieroby do roboty a nie tylko ciągłe roszczenia. Chciało się taniej kasy ...to macie.
FOREXIK / 217.67.194.* / 2016-03-03 12:46
Następna grupa debili, którzy myśleli, że banki wyrolują na pieniądze jak frankowicze, ludzie czy Wy naprawdę jesteście tacy głupi, czy tylko tak udajecie aby ktoś się zlitował i wam pomógł, trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, nie ma mowy aby nie było żadnego ryzyka i tylko same wpływy, nie ma znaczenia czy się sadzi marchewkę czy wysyła satelitę na orbitę kosmiczną, ryzyko zawsze jest, więc nie kombinujcie tylko spłacajcie teraz swoje długi
przedszkolak / 89.71.84.* / 2016-03-03 12:25
Banki=Religie=Prawo=Ekonomia= PASOŻYTNICTWO. Te pasożyty żeruja na ciemnocie ludzkiej. Niestety, NIEOGRANICZONEJ.
Ekspert / 87.101.66.* / 2016-03-03 11:57
Nie pomagać, widziały gały co brały, trololo
dr572 / 91.231.71.* / 2016-03-03 10:27
Mam zerowe pojęcie o giełdzie, minusowe wręcz o forexie ale pan z banku był miły więc przelałem oszczędności mojego życia na wskazane konto i skorzystałem z dzwigni. Pan z banku mówił, że mogę tylko wygrać. TAki był miły, tak pieknie gadał... A teraz mam debet na strasze pieniadze, życ mi się chce... Ktoś musi mi pomóc.
Podać nazwisko autora cytatu powyżej?
OK, podam.
Każdy jeden z was, co to wiedzy tyle co brudu za paznokciem, ale na forex sie wciskał. Macie dokłądnie to co chcieliście. I dobrze wam tak, matołki. Barany paść a nie na forex lecieć.
koszan / 77.92.44.* / 2016-03-03 10:26
Jak jesteś bogaty i stać cię na inwestowanie, to najpierw zainwestuj w swoją wiedzę na ten temat a nie lamentuj i nie żądaj aby za twoje ryzyko zapłacili inni. Dotyczy to również frankowiczów.
Ekspert / 87.101.66.* / 2016-03-03 11:58
Zwłaszcza frankowiczów, to przez nich wszystko.
gosik1 / 46.227.245.* / 2016-03-03 09:08
ACHA...CZYLI knf BĘDZIE POMAGAŁ TYM, KTÓRZY GRAJA - INWESTUJĄ NA GIEŁDZIE I SA OSZUKIWANI PRZEZ BANKI...ALE JAK MA POMÓC FRANKOWICZOM, KTÓRZY MOGA STRACIĆ MIESZKANIA I DOMY TO JUZ SIE NIE NALEŻY ?? pytanie - komu bedzie pomagał KNF
m,,m, / 109.173.152.* / 2016-03-03 11:17
rate masz nizsza niz ta sama osoba bioraca kredyt w zlotowkach. to komu powinni pomoc?
Dorota436 / 87.116.254.* / 2016-03-03 09:26
a gdzie była KNF jak z giełdy zniknęły akcje CEDC? To też było oferowane polskim inwestorom.
w.r.o.n.a / 89.72.66.* / 2016-03-03 09:00
Saxo zrobił klientów na szaro chcąc pokryć swoje straty ich kosztem. Na to nie może być przyzwolenia.
Co do samego inwestowania na kontraktach terminowych należy wiedzieć co robić, a nie na hura wrzucać pieniądze i liczyć, że jakoś się uda. Można uszczknąć z tego wielkiego rynku ale trzeba ogromnej dyscypliny, mocnej psychiki i na pewno nie zachłanności.
zigi219 / 37.190.207.* / 2016-03-03 08:34
Heh ciemnogród.
Przecież wiadomo, że na giełdzie zarabiają tylko banki - to ich główne źródło dochodu!!. Więc cena najpierw mocno spada aby mogły tanio kupić akcje, potem sztuczne windowanie ceny w górę, szybka sprzedaż i ostry spadek wartości. W taki prosty sposób pozbawiają naiwniaków pieniędzy.
A co się dzieje jak, któryś bank zaśpi i ma straty?
Reszta mu pomaga, aby nie było krachu na giełdzie jak w 2008 roku (tedy na pomoc brakło im pieniędzy).
Tak już jest jak światem kierują trzy mafie:
-banki
- kościoły
- USA
wiemto / 84.10.206.* / 2016-03-03 07:47
KNF ma podać dane bo Prezydent chce przesłać ustawę frankowa bo inaczej ten kraj czeka krach setki tysięcy nie spłaconych kredytów i setki tysięcy ludzi na ulicach i upadające banki panika wśród polaków a KNF ciągle liczy juz niedługo rewolucja której nikt nie powstrzyma frankowicze się zwołują jest nas już dziesiątki tysiecy powstało kilkadziesiąt dobrze działających oddziałów zaraz wybierzemy kierownictwo które przestanie cackać się z banksterami i Prezydentem jeżeli nie spełni obietnicy co nas tam jakiś forex my kupowaliśmy mieszkania żeby zakładać rodziny a nie graliśmy na jakimś tam forexe
Sima / 79.67.1.* / 2016-03-03 09:06
wiemto: jestem przeciwna pomaganiu frankowiczom. Kiedy ja miałam kredyt w euro i ta waluta windowała do góry z mojego portfela wypływało nawet 3-krotna wartość wcześniej płaconych rat. To trwało miesiącami i nikt nie pytał się mnie czy mamy z mężem pieniądze aby dzieciom kupić jedzenie czy ubrać ich do szkoły. My jadaliśmy jeden posiłek dziennie i kiedy już musieliśmy kupić ubranie odkryliśmy lumpexy. Końcem końców daliśmy radę bo musieliśmy i nie było możliwości ogłoszenia upadłości jednostki osobowej. Dlaczego więc dzisiaj mam dokładać do frankowiczów z moich podatków? Nam nikt nie pomógł a wy macie ustawę o upadłości skorzystajcie z niej jak was nie stać na spłatę.
zigi219 / 37.190.207.* / 2016-03-03 08:22
To trzba było brać w złotókach jak każdy normalnie myślący, a nie udawać cwaniaka (bo będzie taniej) i zaciągać kilkaset tysięcy zł kredytu przewalutowanego na franki. Tylko kretyn zarabiający w złotówkach bierze kredyt w innej walucie (zawsze droższej od naszej) i twierdzi że to bezpieczne.
Teraz płaczcie i spłacajcie cwaniaczki.
Gjyt7 / 66.102.9.* / 2016-03-03 10:47
Zigi219 Myślisz że kredyty w PLN są bezpieczne? W przypadku hiperinflacjii zarobki nie nadążają za wzrostem raty!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy