Forum Polityka, aktualnościKraj

Polityka prorodzinna w Polsce. Bedą kolejne przywileje dla rodziców

Polityka prorodzinna w Polsce. Bedą kolejne przywileje dla rodziców

Wyświetlaj:
WAŻNE / 83.29.56.* / 2015-06-28 19:18
Witam wszystko ok ALE CO MAJĄ ZROBIĆ MATKI PRACUJĄCE Z dziećmi które chodzą do przedszkola,przedszkola państwowe w czasie Wakcji są zamknięte
bolszewik / 217.99.58.* / 2015-04-03 09:19
należy zapewnić pracę tym rodzicom co za chory kraj taka mamuśka jak se posiedzi na zasiłku dziecko wychowują dziadkowie to ona nie będzie chciała wrócić do pracy bo manna z nieba będzie się lała. POcholerne zamiast gonić do pracy nierobów to rozdaje publiczne pieniądze dzisiaj mieć konkubenta natłucze bachorów i mama mówi że jest samotną matką a bykol siedzi i udaje męza
światły / 91.226.233.* / 2015-03-29 19:03
przywilej to forma nienależytego konsumowania dorobku społecznego, np. rozdmuchane wydatki na kancelarię prezydenta, sejm i senat, nieuzasadnione pensje prezesów państwowych spółek itp. to są podmioty przywilejów ! więc autor analfabeta niech posługuje się poprawnie j. polskim - ale w dobie PO-paprańców każde gu...o uchodzi za złoto.
ejjjmi / 178.42.83.* / 2015-03-20 09:31
Przede wszystkim państwo powinno zapewnić bezpieczeństwo rodzinom, a nie wspierać nierobów. Zresztą kobiecie, która zarabia najniższą krajową na umowę o pracę, lub jest zatrudniona na część etatu nie będzie się opłacało tyrać, bo i po co, jak bezrobotna dostanie większy zasiłek? Zamiast łożyć tą kasę na patologię, lepiej zainwestować w państwowe żłobki, przedszkola i stworzyć takie sztywne przepisy, aby mamy mogły nie martwić się o to, czy będą miały gdzie wrócić po odchowaniu malucha.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
pita399 / 94.254.192.* / 2015-03-18 12:18
Co to za przywileje urlop dla ojca a dlaczego minister finansów i polityki rodzinnej nie walczy by pracodawcy zatrudniali ojcow na umowę o pracę tez mi przywilej
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ewamewa150 / 95.175.3.* / 2015-03-18 07:35
ludziom nie chodzi o urlopy tylko o zarobki godziwe i socjal na dzieci a nie 90zł na dziecko i niewiadomo co kupic a jescze jak jest 2 dzieci w liceum MASAKRA
*jry / 217.99.43.* / 2015-03-18 07:12
Czyli jak pojde na tatusiowy dwa tygodnie to bede mial tylko 80 %
platny,
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
miki_85 / 83.10.236.* / 2015-03-18 06:02
I tak nie zachęcicie Polaków do zakładania rodzin jak nie dacie im pracy i godziwych zarobków. Możecie wydłużać urlopy w nieskończoność.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
logika / 178.235.1.* / 2015-03-18 05:29
To nie chodzi o zazdrość tylko patologię ,bo patologiczne rodziny będą teraz robić dzieci na potęgę a one będą biedne cierpieć w patologicznej nędzy -i to jest zasługa PO+PSK+Komorra !!!
Ojciec666 / 90.156.4.* / 2015-03-18 03:45
Co mi po urlopie ojcowskim jeżeli po ciąży i urodzeniu drugiego dziecka moja żona nie będzie miała pracy.
Już wolę zarabiać w sumie ponad 112 tys. i nie mieć ulgi na dziecko, niż drugie dziecko i ulgę, ale żonę bez pracy i przez to niższe dochody.
isapp / 85.202.109.* / 2015-03-18 02:35
Nie wiem, gdzie niektórzy szukają problemu. Jeśli kogoś stać na utrzymanie dziecka, po co mu pomoc państwa? Z jakiego powodu odmawia jej potrzebującym? Sama jestem matką, oboje z mężem pracujemy - zarabiamy znacznie mniej niż niektórzy tutaj piszący i jakże oburzeni. Żaden socjal nam nie przysługuje i mi z tym dobrze- bo wolę pracować i ze swojej pensji się utrzymywać i nie potrzebwać niczyjej pomocy. Nie rozumiem po co sytemu decydować o potrzebach głodnego, ani tym bardziej nie rozumiem, z jakich racji syty miałby wyrzucać komukolwiek, że głodny otrzymał kromkę chleba. Serio mając ponad 100 tysięcy dochodu rocznie tak Was boli czyjś zasiłek? Jeśli to takie eldorado to w każdej chwili możecie z pracy zrezygnować i zakosztować tego modu. Ludzie, trochę empatii. Raz na wozie, raz pod wozem. Oby Wam miał kto pomóc kiedyś. I pamiętajcie, że wszyscy się zrzucamy nie tylko na socjal, ale i na urzędy, szpitale, wymiar sprawiedliwości czy policję, publiczne szkoły i uniwersytety, a nie każdy korzysta. Choremu na raka, wykorzystującemu leczenie za kilkaset tysięcy złotych z NFZ też będziecie zazdrościć?
internauta 245 / 178.36.114.* / 2015-03-18 00:52
Odezwali się super pracownicy napewno was też spotka bezrobocie. Mówicie nieroby i patologia? ale ciekawe jakie będziecie mieli zdanie na ten temat jak wy będziecie wśród takich osób. Oby tez na was mówili nieroby, patologia i żebyście wylądowali w tym " garze "
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
uczciwa polka / 178.36.114.* / 2015-03-18 00:42
Osoby które piszą, że nieroby dostaną 1000zl To osoby które zarabiają miesięcznie po 6 tys i nic im się nie należy i prawidłowo bo za 12 tys to spokojnie dadzą radę wychować Dziecko. A co mają powiedzieć osoby które tak jak ja straciły prace z dnia na dzień ( umowa o pracę na czas określony w oświacie) co ja bym zrobiła gdybym teraz dowiedziala się, że jestem w ciąży? Nawet na lekarza czy leki nie byłoby mnie stac przy zarobkach męża 1280 zł. Zastanówcie się co piszecie. Dzięki tym 1000 zł będzie więcej dzieci i więcej pracy chociażby dla nauczycieli. pewna osoba napisała że zarabia blisko 112 tys rocznie. Tez bym tak chciała. niech ta osoba dostanie miesięcznie 1280 zł - następnie z dnia na dzień straci pracę i zajdzie w ciążę POWODZENIA na kolanach pójdzie po zasiłek i te 1000 zł. Takie osoby powinny sięgnąć dna. LATWO MOWIC JAK SIE MA 100000 ZL ODŁOZONE z jakiej racji takim osoba becikowe czy odliczenie od podatku- właśnie dobrze ze takie osoby nie dostają dodatków przynajmniej jest więcej dla tych którzy naprawdę potrzebują. I nie jestem z żadnej patologii i nierobem. Uczciwie pracowałam jako Nauczycielka a prace straciłam z braku dzieci.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
~matkapolka / 37.152.18.* / 2015-03-17 23:22
BZDURA! Byłam zmuszona wrócić do pracy po 5 miesiącach przebywania na urlopie macierzyńskim - decyzja prosta - albo wracam teraz, albo nie mam gdzie wracać. Mam głęboko waszą prorodzinną politykę, która odpowiedzialnym rodzicom chce jeszcze odebrać ulgę na 1 dziecko - tak, zarabiamy z mężem rocznie blisko 112 tys. Nie mówicie mi ile mam zarabiac i ile mogę mieć dzieci, to nie Chiny!
isapp / 85.202.109.* / 2015-03-18 02:47
A gdzie masz te graniczenia i limity na dzieci i zarobki? Kto za Ciebie decyduje? Coś Ty sobie uroiła?
JanekDei / 80.48.245.* / 2015-03-17 23:17
Zapomniałem dodać, że jeszcze trzeba się sądzić z zusem bo zarządali zwrotu pieniędzy za urlop macierzyński
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy