Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Połowa Polaków chce wyjechać na Zachód

Połowa Polaków chce wyjechać na Zachód

Money.pl / 2006-12-20 19:22
Komentarze do wiadomości: Połowa Polaków chce wyjechać na Zachód.
Wyświetlaj:
adam carrig43 / 86.41.131.* / 2006-12-29 23:23
jestem juz w irlandii ponad rok i jak narazie nie zauwazyłem w polityce żadnych zmian na lepsze....
... ludzie bedą wyjeżdzać, to jest nieuniknione, tylko kto to zatrzyma?kaczory,lepper,giertych a może kononowicz...
tony halik / 83.21.227.* / 2006-12-24 13:24
za duzy socjal w tym pieprz.... kraju i biurokracja i podatki co z tego ze zarabiasz 2000zl brutto jak masz znajomosci a na reke zostaje 1200zl. Ja miszkam w Irlandi juz 3lata odnosnie podatków to wogóle nie widze ze cos place -po prostu grosze i w 2007roku maja byc jeszcze obnizone podatki . to jest kraj az chce sie zyc a nie tu w tym bagnie. socjl i czerwone dziady kaszki leper giretych same oszolomy dlatego tu nigdy nie bedzie dobrze.
Jacol / 81.168.225.* / 2006-12-21 12:38
Z********* !!! Hurrrra zostaną tylko Kaczki i ich cyrk !!!! Popieram !!!!
jaki_kwaki / 83.30.82.* / 2006-12-20 21:41
Łooooooo! Takeee Polskee Walczylimmm!!!! Dorobek wielu pokoleń Polaków poszedł w diabły jak i wszystkie poświęcenia walki o niepodległość. O to jak można bez jednego wystrzału rozłożyć na łopatki duży kraj. Wystarczy tylko omamić frazesami o woloności społeczeństwo i efekt gotów w niecałe kilkanaście lat. Pokojowo i bezboleśnie.
przyszlyemigrant / 83.24.33.* / 2006-12-21 09:50
jaki_kwaki włącz wiadomości i pooglądaj ten sejmowy cyrk przez 15 minut. Żenada. O taką Polskę walczyliśmy? Pomyśl o swojej rodzinie i zapewnieniu jej przyszłości.
Mam wielu znajomych którzy wyjechali w różne regiony europy, bez wykształcenia i języka. Po pięciu latach mają tam znacznie lepiej niż ich pozostali w kraju "wykształceni" koledzy. Kasa, czas dla siebie i znajomych, perspektywy na przyszłość. A tu co? Praca po 12-14 godzin za psie pieniądze i brak jakichkolwiek perspektyw? Jeżeli ktoś ma okazję niech wyjeżdźa jak najprędzej.
jaki_kwaki / 83.30.79.* / 2006-12-22 20:34
TV nie oglądam i nie chcę oglądać, ponieważ nie ma co tam oglądać. I to właśnie między innymi z tego powodu, który wymieniłeś. Tam po prostu zionie totalna głupota i przemoc ociekająca krwią. To wszystko na co stać naszą TV i to za równo TVP jak i komercyjne, rzekomo niezależne stacje. To jest totalne dno. A wracając do meriutum, to pozostaje mieć nadzieję, iż kiedyś i to może nie długo wszyscy ci "demokraci" zostaną rozliczeni, a zwłaszcza taki jeden elektryk. Kiedyś musi dojść do końca tego cyrku. Nic nie trwa wiecznie. Zgadzam się z tym, że tutaj uczciwą pracą można jedynie dorobić się garba lub innego, równie porównywalnego dorobku. Mnie udało się wyjechać do Madrytu i gdyby nie stan mojego zdrowia został bym tam na zawsze. Ale niestety, wróciłem po tygodniu i mało mnie z tego powodu szlag nie trafił. Jednak cały czas myślę o wyjeździe do normalnego kraju bo tutaj nie mam na co liczyć. Jak ktoś ma w miarę zdrowie ok to niech bierze nogi za pas i ucieka jak najdalej od tego "dobrobytu i wolności".
Hycel / 83.11.236.* / 2006-12-21 13:05
A Ty pracujesz 12-14 godzin dziennie?
To frajerstwo, sorry.
Pracuje w prywatnej firmie, jezdze zagranica kilka razy w roku i to w roznych stroale 12 godz. dziennie?
Obled.
Dlatego was tak wykorzystuja.
dziobak-stary / 83.27.16.* / 2006-12-28 12:32
Mam spore doświadczenie i kwalifikacje- może bym też popracował w tej samej firmie co Ty.
Krzysztof2 / 83.3.64.* / 2006-12-20 19:22
Wiekszosc cen mamy jak na zachodzie, tylko place NIE. Otwarcie rynkow pracy dla Polakow to jedyny sposob, zeby zaczely rosnac zarobki w kraju. Im wiecej nas wyjedzie, tym szybciej ten kraj dogoni Europe.
iwan.vip / 2006-12-21 09:44
Zgadzam się, ale coraz więcej nas wyjeżdża i nie wraca. Bo i do czego jak się w tym kraju nie dorobił człowiek niczego?!! bo i za co? gdzie?
Dojdzie do tego, że zostaną tu sami majętni ludzie. Czyli górnicy, hutnicy, złodzieje a przede wszystkim politycy!
Warchlak z Gór / 57.66.193.* / 2008-04-16 11:21
moim zdaniem uzdrowić ten kraj można dość łatwo. mianowicie mocny sznur warszawskie latarnie i nasi kochani przywódcy... następni sie zastanowią zanim zrobią takie bagno
ślązaczka / 91.123.212.* / 2008-09-04 12:45
I jak sie tu z tym nie zgodzić? Popieram

Najnowsze wpisy