Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Polski producent gier komputerowych wejdzie na GPW

Polski producent gier komputerowych wejdzie na GPW

Wyświetlaj:
polak mały / 213.108.9.* / 2011-06-08 21:49
City Interactive robi tylko bez mózgowe strzelanki na wzór call of diuti
w kturej som proste zasady
1 chodzisz
2 zbierasz
3 strzelasz
ale do call of diuti im jeszcze daleko
hungry hungry hobo / 83.31.235.* / 2007-10-25 20:43
Wyznaczanie stosunku cena/jakość ma sens tylko wtedy, gdy istnieje w ogóle jakaś jakość. Niestety, gry CI to najniższa z półek gier komputerowych, istnieje 1001 sposobów na lepsze wydanie tych 20 złotych... Mimo to firma się rozwija, nawet zarabia. Jestem dość sceptycznie nastawiony, ale życzę im powodzenia, za kilka lat CI może się stanie ważnym europejskim producentem - niech tylko skończą z niskobudżetowymi grami na rzecz produkcji droższych i bardziej pracochłonnych, ale też zwyczajnie lepszych
Speedy / 213.158.197.* / 2007-06-18 15:31
Powiem tyle - gry może nie są z górnej półki, ale stosunek cena/jakośc jest bardzo wysoki. Jak potrzebuję zagrać sobie w coś, aby się rozerwać - to jest to dokładnie to czego szukam - tanio, w miarę ciekawie i łatwo dostępne. Spółka już teraz dobrze prosperuje, a poszerzenie obecności rynkach zachoidnich po zdobyciu pieniędzy z giełdy tylko tą sytuację poprawi. Myślę, ż spółka może pozytywnie zaskoczyć. Oby tylko giełda szła we włąściwą stronę - ale na to to już nie mamy wpływu. Moim zdaniem warta uwagi.
kraaken / 83.143.42.* / 2007-06-20 19:58
Dobrze powiedziane. Będę się tej firmie i jej giełdowemu debiutowi bacznie przyglądać. Pewnie postaram się wejść w jakiś pakiecik na debiucie (choć znając życie i wszechobecne redukcje, znowu pewnie kupię jakiś kilka % tego co kupić chciałbym :) ). pozdro
bartexx / 83.6.168.* / 2007-06-15 21:56
Widac, ze maja pomysł na biznes, a po wynikach finansowych , ze im to nieźle wychodzi. Kiedy mają debiut?
nemor / 193.0.79.* / 2007-06-15 17:24
hmmm, wydaje mi się, że zapominacie o takim jednym, ale istotnym aspekcie, stosunek jakość do ceny. Ja gram w ich gry od dłuższego czasu. Potrzebuje krótkiej i szybkiej rozrywki to własnie od tych gier dostaję. A poza tym ostatnio zauwazyłem, że Panowie z City zrobili duży postep w tworzeniu ich gier, sa dużo duzo lepsze. Ciekawe co wyciągną z Jupitera, którego ostatnio mówili, ze kupili, to chyba najnowszy silnik w tej częścxi europy?
co do kacji, to ja juz odkładam kaskę
antymoher / 2007-06-15 12:29 / Bywalec forum
"Pieniądze pozyskane z emisji mają zostać przeznaczone przede wszystkim na rozszerzenie sieci dystrybucji. Chodzi przede wszystkim o kraje takie jak Francja, USA czy Wielka Brytania." - wzieli by sie za poprawienie jakosci - bo kupilem pare gier tego wydawnictwa i stracilem zaufanie
Karto / 2007-06-15 12:46 / Bywalec forum
no wlasnie, city interactive specjalizuje sie w produkcji niskobudzetowych gierek, ktore odstraszaja uzytkownika juz od pierwszego uruchomienia. maja za to ladne pudelka etc. wiec pewnie w hipermarketach niezle schodza.
Khartoum / 2007-06-15 15:01 / portfel / Młodszy gracz giełdowy
Grać w to co oni produkują to straszne przeżycie...dlaczego miałbym kupować ich akcje...gdyby to był Techland to bym pomyślał.
Jacek23 / 89.77.200.* / 2007-06-20 01:14
A jakie techland ma wyniki? :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy