Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc UE dla uchodźców. 10 tys. euro na przesiedloną osobę i 6 tys. na relokowaną

Pomoc UE dla uchodźców. 10 tys. euro na przesiedloną osobę i 6 tys. na relokowaną

Wyświetlaj:
POLAK XL / 88.156.140.* / 2016-01-23 01:29
POTRZYMAC ICH TROCHE I SAMOLOTAMI TRANSPORTOWYMI WYWIEŚĆ Z POWROTEM ZA RESZTE KASY.
Grześ-bolek / 212.165.77.* / 2015-09-17 21:05
To nikt nie ma pojęcia, ile kosztuje wychowanie Dziecka??? 10tyś Euro na ile ma wystarczyć? Leczenie, ubranie, mieszkanie, meble, edukacja od podstaw, opłaty na wszystkie potrzeby socjalne, a czasami bilet po resztę Rodziny. Ile to wszystko może kosztować ???? NIE 10 tyś Euro !!!!Weście sobie tą "dychę" i tego Imigranyta ! My chcemy bezpiecznie żyć !!!
g / 109.255.12.* / 2015-09-17 17:34
Ludzie przejrzyjcie na oczy, jeżeli tam jest wojna, to nie ucieka się tam gdzie jej nie ma, tylko walczy się na miejscu o swoje prawa, ziemie, naród. "Uchodźcy" (głównie młodzi mężczyźni! ) to wysłannicy muzułmańscy by podbić Europe! Czy głupia Angela z Niemiec tego nie widzi, ze jej kraj zalewają brudasy z bliskiego wschodu, a rodowici Niemcy maja ich już dosyć?
Gdy kilka osób wtargnie na obszar EU bez paszportu czy wizy zostanie deportowany z powrotem. Kiedy jednak uciekają tysiące to trzeba im dać schronienie. To jest jakaś paranoja, na odwrócenie tej sytuacji jest już jednak za późno.
EU ma duży problem, jestem za nie przyjmowaniem ich na obszar Polski !!!!
asasass / 83.23.179.* / 2015-09-17 17:19
A co oni robią w Brukseli że mają tyle kasy kartoflami handlują czy okradają nas w podatkach ????? Unijne wieprze ?????
rambo91 / 78.88.65.* / 2015-09-17 17:05
W ten sam sposób kłamały USA przez bombardowaniem Iraku jak obecnie UE. Polacy nie dajmy się oszukiwać przez syna żołnierza faszystowskiego oraz zdrajców naszej Ojczyzny, którzy nie liczą się z opinią większości narodu polskiego.
/../ / 70.88.217.* / 2015-09-17 17:00
- dlaczego do Europy docierają głównie mężczyźni? - Bo to jest kozia, muzułmańska armia a nie uchodźcy. Tylko sprzedajni POlitycy tego nie widzą
ssawa / 188.125.140.* / 2015-09-17 17:00
JEŚLI MAMY TAKICH KATOLIKÓW JAK KACZYŃSKI, SZYDŁO, DUDA I POZOSTALI PRZEDSTAWICIELE PARTII PIS, TO NIE DZIWIĘ SIĘ, ŻE 20 TYS. UCHODŹCÓW MUZUŁMAŃSKICH MOŻE NARZUCIĆ SWOJA RELIGIĘ POLAKOM.
&^% / 70.88.217.* / 2015-09-17 16:57
!!!!Tylko rosji zależy na destabilizacji Europy. Sa już przesłanki ze to oni finansują tych młodych byków tzw. uchodźców aby destabilizować Europe i stworzyć z nich V kolumnę do rozwalenia Europy od środka, a potem już będą mieli wolna drogę aż do Lizbony. Bandzior putin to przebiegły i podstępny gracz. Krzyczy na innych aby móc po cichu realizować swoje plany. Sami popatrzcie na te zdjecia. Sami mlodzi, dobrze ubrani i z pieniedzmi. Cicha armia putina!!
Moja Opinia / 178.36.236.* / 2015-09-17 16:56
Przeznaczmy te środki na bardziej potrzebujących niż 30 letni, bogaci i finansowani przez USA bojownicy ISIL - polskie rodziny, repatriantów ze wschidu albo chociaż na głodujące i umierające dzieci z Afryki.
to oni / 83.4.226.* / 2015-09-17 16:41
Rodzic opiekujący się niepełnosprawnym dzieckiem dostanie 1000 zł i musi zrezygnować z pracy, Pani premier czy pani nie wstyd za te wszystkie kłamstwa co Pani wciska Polakom.
Twierdzi Pani , że u nas jest dobrobyt , a pieniądze na uchodźców to z unii a unia ma skąd, więc jak się ma 1000 euro dla uchodźca do 1000zł dla matki z niepełnosprawnym dzieckiem. Wstyd czy pani sądzi, że POLACY to ciemnogród a wy jesteście wszechwiedzący łączne z Tuskiem i Panią Merker?!!
ololo399 / 83.8.243.* / 2015-09-17 16:48
Kłania się czytanie ze zrozumieniem, na uchodzców państwo dostanie z UE a na dzieci w Polsce daje nasze Państwo..ot cała różnica
lepti / 82.32.38.* / 2015-09-17 17:44
Olo gdzie jest twoj rozum bo w glowie go raczej nie ma!Skad unia bierze kase!Czy nie ze skladek czlonkowskich ktore wszystkie kraje unijne musza wplacac do wspolnej kasy?a jesli z tej wspolnej kasy to czy Polska nie dorzuca sie?a Polska skad do koor... ma ta kase?od podatnikow!!!nie pisz bzdur bo czytajac i sluchajac idiotow jestem za wybijaniem debili zeby nie robili krzywdy sobie i przy okazji normalnym niewinnym ludziom!Paradoksem jest ze Polski Zdradliwy Rzad ma kase na Uchodzcow a na chorych Polakow nie ma!Te 10tys euro to dar ktory Niemieccy lewicowcy robia ale z kasy krajow zrzeszonych w Uni!Ta kasa moglaby isc na kolejna pomoc dla Grecji ,Hiszpani ,Polski ale dzieki chorej umyslowo babie idzie na pomoc dla Afryki.Dzis widzimy jak cala Europe dyma Merkel i jej pacholek Tusk!
zyzio47 / 89.73.205.* / 2015-09-17 16:38
Pomijając bezpieczenstwo, zadaję pytanie: ile z tego przypadnie na uchoźcę (bo chetnych to tych pieniedzy jest dużo) i kto ich bedzie utrzymywał jak kasa się skończy? Pracy nie ma dla Polaków, muslimy do pracy się nie garną, bo u nich pracą zajmują się kobiety, nic nie potrafią robić poza zadymą i organizowaniem szariatu. To kto na nich bedzie łożył? Urzędasy z Wiejskiej? A może św. Mikołaj? Ja czekam na mieszkanie 9 lat. Im przydzielą od razu po przyjeździe razem z opłaconym czynszem. Moje? Domyślacie się po tej wypowiedzi gdzie mam taką Unię. W nosie mam Szengen i otwarte granice, bo nie stać mnie na wycieczki. Chetnie zagłosuję za wystąpieniem z Unii i za pozbyciem się wpływu cwaniaków z Brukseli na nasze życie. Chyba nie jestem odosobnionym przypadkiem.
jarkooo / 89.151.30.* / 2015-09-17 17:05
Zgadza się gów.o nam ta unia dała poza rozgrabieniem przemysłu i niewolniczą pracą na jej bogatszych członków a mieli Polacy takie wielkie nadzieje ......... teraz pora się jak najszybciej od nich uwolnić bo zasypią nas muślinami na których dodatkowo będziemy musieli pracować nie wspominając już o bezpieczeństwie,wystarczy włączyć YouTube żeby docenić spokój w naszym kraju.
szengowaty / 93.105.243.* / 2015-09-17 16:55
Jak wyjdziemy z UE wszyscy natychmiast dostaną mieszkanie i będą mogli jeździć na wycieczki po europie bez strefy szengen.
dfhbq / 109.231.205.* / 2015-09-17 16:35
nie chcemy zadnych pieniedzy i nie chcemy aby nasz dzieci musialy walczyc o zyciue we wlasnym kraju , gdy w europie wybuchnie islamska rewolucja za 25 lat!!!!
byznysmyn z PL / 46.169.121.* / 2015-09-17 16:35
widze ze kryzys juz sie dawno skonczylw UE skoro tyle kasy rozdaja!!!!!!!!!!!! teraz to bedzie w PL kilka tys, rodzin widmo tylko na papierku. kto ma glowe do interesu to zarobi!!!!!!!!!!!!!! hehehehe!!!
xzc / 79.233.95.* / 2015-09-17 16:34
KTO TUTAJ DBA O NASZE BEZPIECZEŃSTWO, TUTAJ NA SIŁĘ PCHA SIĘ TYCH LUDZI I NIKT NIE MA NIC DO POWIEDZENIA W TEJ KWESTII.
KASA WIELKA NA TO JEST, NATOMIAST NA BUDOWĘ FABRYK I TWORZENIE MIEJSC PRACY ORAZ GODNE WYNAGRODZENIE TEGO UNIA SZANOWNA NIE ZAPEWNIA!!!!!
NIE MA CO BAZGRAĆ, W GŁOWIE SIĘ PRZEWRACA, TERAZ WIADOMO KTO NAGONIŁ TYCH IMIGRANTÓW!!!
OLAKASA / 83.31.71.* / 2015-09-17 16:19
TYLKO kto zagwarantuje nam BEZPIECZENSTWO.
Będziemy jak na zachodzie niewolnikami we własnym kraju.
Dzieciaki już same do domu ze szkoły nie wrócą.
To Markela za ochłapy zrobi z Polski darmowy obóz koncentracyjny.
Kasa to nie wszystko!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy