pomozcie

zuuuza / 2008-07-09 21:40
SIOSTRA JESZCZE WTEDY JAKO NASTOLATKA WYBRALA Z KONTA WIECEJ NIZ POSIADALA(JAK TO ZROBILA NIE WIEM) TO BYLO 10 LAT TEMU. BANK WYSTOSOWAL PISMO ZATRZYMANIA NA GRANICACH JA JAKO RODZINA CHCIALABYM SPLACIC ZA NIA DLUG TO KWOTA 3000 ZL ALE NIE WIEM JAKIE SA ODSETKI I BANK MNIE JAKO SIOSTRZE NIE CHCE POINFORMOWAC MNIE BANK POSZEDL ZE MNA NA UGODE ZE MOGE PRZEJAC ZA SIOSTRE DLUG ALE CZY TO BEDZIE DLA MNIE KORZYSTNA PROPOZYCJA ALE WCIAZ NIE WIEM JAKIE TO SA ODSETKIBO TO JUZ MINELO 10 LAT CZY JESLI SPLACE PODSTAWOWE ZDLUZENIE TO BANK ANULUJE ODSETKI?I CZY SPLACE TE ZADLUZENIE TO ZOSTANIE ANULOWANE ZATRZYMANIE NA GRANICY? A JESLI ZOSTANIE TO SPLACONE CZY MIMO WSZYSTKO WYROK SIOSTRA DOSTANIE DZIEKUJE BARDZO I POMOZCIE
Wyświetlaj:
wiórka / 193.111.166.* / 2008-07-11 08:53
niech siostra skontaktuje się z bankiem, bank poda jej kwotę zadłużenia, a kto je spłaci, to już wasza sprawa
ODFIK Katowice / 83.22.206.* / 2008-07-21 15:11
Zawsze można "dogadać się" z bankiem i być może jest szansa, że przy jednorazowej spłacie podstawowego długu anuluje odsetki. Jeśli spłaci Pani zadłużenie siostry to roszczenia banku wobec siostry wygasną. Swoją drogą, jeśli minęło 10 lat od powstania tych zaległości to jest szansa, że wchodzi w grę przedawnienie należności. W celu uzyskania dokładniejszych informacji może się Pani skontaktować ze mną. Tel. 032 2026735.

Najnowsze wpisy