Forum Forum dla firmDotacje

Pomysł jest, środków brak, porady prosze

Pomysł jest, środków brak, porady prosze

spik3r / 31.135.205.* / 2015-02-17 22:44
Witam serdecznie. Chciałbym się poradzić w sprawie dotacji unijnych w sprawie jak w temacie, siłownia, a właściwie bardziej rozszerzony charakter tego miejsca - siłownia, zajęcia dla kobiet, mężczyzn, tańce by być FIT. Miejsce promujące styl życia FIT. Orientuje się, że w Urzędzie pracy dotacja max to ok.19tys - 20 tys. co myślę że nie ratuje mnie w takiej sytuacji, bo jednak są to koszta. Nie wiem jak zacząć, moje stanowisko w tej sprawie to parę odłożonych tysięcy, nie mam miejsca na to, konieczny byłby wynajem, bądź "utworzenie", "wybudowanie" takiego miejsca . Szukam na to pomysłu, sposobu by zrealizować to. Miasto w którym chcę to zrealizować to 16 tys mieszkańców, jestem pewien ze przeszło by to, bo widać jak jest na to popyt i zainteresowanie, powoli tworzą się zorganizowane grupy taneczne salsy, zumby, ćwiczenia odchudzające itp, chciałbym to wszystko połączyć i mieć pod swoim dachem . Słyszałem że są właśnie dotacje z zewnątrz, większe, bo jednak na taka inwestycje sa potrzebne duże pieniądze, gdyż sprzęt jest drogi. Nie wiem, czy szukać inwestora na to, jakoś podzielić udziały, czy jak. Chcę się poradzić, może ktoś jest chętny na tego typu współprace, może ktoś coś podobnego w innym regionie zorganizował, stworzył i miał podobną sytuację. Proszę o pomoc, pokierowanie człowieka takiego jak ja. Mieszkam w regionie podlaskim, pracuję na całym etacie na stacji benzynowej. Wykształcenie posiadam średnie techniczne.


Drugim pomysłem jest rehabilitacja, to przyszłościowe, ludzie potrzebują, tylko jak to ma się w praktyce? czy taki biznes otwiera się jako prywatny, czy jakoś inaczej? Bo w mieście jest oddział rehabilitacyjny. Myślę, że jednak na na zdrowie pewnie są lepsze dotacje, bo znam temat chorób i rehabilitacji z doświadczeń życiowych. A skoro jest oddział, są ludzie którzy pewnie by chcieli pracować i dorobić , a myślę że chętnych na taką profilaktykę by nie brakowało.

Bardzo mi zależy na posiadaniu interesu, dbania i troszczenia się o to, a nie męczyć się u kogoś za 1200zł. Jestem osobą bardzo pracowitą, sumienną. Może jest ktoś kto szuka takiego człowieka w woj. podlaskim.
Chciałbym stanąć na nogi.
wiwan / 2017-01-13 09:28
http://www.money.pl/forum/grupa,40,0,0,40,0,dotacje.html

nie ma co mnożyć istniejących wątków....

Najnowsze wpisy