Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ponad 2 tysiące pracowników może odejść z Orange. Jest zgoda związków zawodowych

Ponad 2 tysiące pracowników może odejść z Orange. Jest zgoda związków zawodowych

Wyświetlaj:
gienek250 / 89.69.240.* / 2015-12-03 20:13
A niech zwalniają dalej. Ciekawe, kto tam będzie pracował za kilka lat, jak wszyscy pójdą do konkurencji. Sami konsultanci nie wystarczą, a na automatyzację zadań nie wystarczy kasy, bo i skąd, skoro większość klientów kasuje równo tel. stacjonarne? Do widzenia, powodzenia.
dekoleś21 / 89.64.149.* / 2015-12-03 10:30
Każda kablówka ma telefon do wszystkich na stacjonarne i komórkowe bez limitu minut ,a zgniła pomarańcza nie ...ma i tak ja i wszyscy w mojej rodzinie oraz znajomi zlikwidowaliśmy telefon stacjonarny i zgniła pomarańcza usycha z braku klienta ...a mieli monopol ,wystarczyło dodać na telefony komórkowe również bez limitu i przynajmniej od nas ,i całej mojej rodziny ,dalej brali by co miesiąc ok. 100 zł + rodzina co miała stacjonarny telefon = jakieś 900 zł miesięcznie . HAHAHAHA.
A teraz mamy kablówki i inna firma zarabia 900 zł miesięcznie od całej naszej rodziny . Brawo Orange !!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy