Forum Polityka, aktualnościKraj

Poparcie dla polskich partii. TNS Polska: PiS - 35 proc., PO - 23 proc.

Poparcie dla polskich partii. TNS Polska: PiS - 35 proc., PO - 23 proc.

Wyświetlaj:
witti / 89.69.120.* / 2014-07-18 20:31
KNP w innych sondażach jest trzecią siłą w kraju, z poparciem powyżej 10%
KNP budzi największy postrach u ludzi z rozdania pookrągłostołowego.
KNP - jedyna partia prawicowa (PiS to niestety patriotyczni socjaliści, a socjalizm - czy to w wydaniu PIS czy PO - to zawsze jest zło)
Aeros422 / 83.11.130.* / 2014-07-18 20:08
A jak dacie wynik prawdziwy bez niezdecydowanych to jest 43% dla PIS... boja sie tej liczby czy co? Dziwny niewytlumaczalny wzrost dla SLD tak przy okazji...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
POLAK666 / 81.190.241.* / 2014-07-18 15:34
To znaczy ze jeszcze jest 15% super durnych Polakow bo zlodziei jest zaledwie 8 % i ostatno zyja w panice..
m54 / 79.186.90.* / 2014-07-18 17:55
mylisz sie i to bardzo bo durnych Polaków jest 58proc. PiS - 35 proc+PO - 23 proc. czyli z tego wniosek że dla tego kraju nadziei juz nie ma
mmx / 2014-07-18 14:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
koalicja byłaby idealna

KNP gospodarka
PIS państwo

i wreszcie może by coś ruszyło
dragon181094 / 83.4.119.* / 2014-07-18 17:10
Kaczyński robi wszyastko aby do tego nie doszło. Nigdy nie zaakceptuję reform liberalnych i wolnorynkowych godzi to w jego socjalistyczną godność
mmx / 2014-07-18 14:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
koalicja byłaby idealna

KNP gospodarka
PIS państwo

i wreszcie może by coś ruszyło
mmx / 2014-07-18 14:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
winno być max 3% za to co przez ostatnie 7 lat zrobili z Polską
nie wiem co za idiota mógłby zagłosować na Sikorskiego czy Tuska
marooo / 178.43.141.* / 2014-07-18 15:35
Co zrobili? Uważasz, że jest gorzej niż 7 lat temu w Polsce? Ja uważam, że jest znacznie lepiej, moi znajomi wszyscy uważają że jest lepie, obcokrajowcy którzy przyjeżdżają tutaj cyklicznie i mają dystans mówią o kosmicznej zmianie, wyniki Polski pokazują że jest lepiej, więc pytam się co zrobili?

Oczywiście może ktoś mógłby zrobić jeszcze lepiej i się zgadzam w 100%. Na pewno zawsze da się zrobić lepiej, ale czy jest źle?

Tylko proszę bez wypowiedzi typu, że nie ma pracy, mało płacą, emerytury nam zabrali z OFE. Bo dla chcących i ogarniętych praca zawsze będzie, ja poszukuje ludzi i uważam, że jest deficyt pracowników. Nie szukam kozaków, po prostu sumiennych, uczciwych pracowników którym się chcę i potrafią użyć swój mózg na poziomie zadowalającym.

Płacą tyle na ile zasługujesz. Jeżeli Ci się nie podoba to zmień na lepszą. Jeżeli w lepszej Cię nie chcą to coś zmień ze sobą bo pewnie jest tego przyczyna.

Emerytury, temat rzeka. Gdyby nie zmienili to, każdy z nas by i tak za to płacił.
B_7 / 195.35.80.* / 2014-07-18 15:57

ja poszukuje ludzi i uważam, że jest deficyt pracowników. Nie szukam kozaków, po prostu sumiennych, uczciwych pracowników

Po 7 latach rządów PO jak sam zauważyłeś nie ma dobrych pracowników i nie ma sie co dziwić skoro w ostatnich latach spory odsetek naszej młodzieży nie zdaje nawet banalnie prostej matury - nie umieją liczyć więc zapomniaj o lasie rąk przyszłych pracowników, którzy wykorzystują swój mózg...

Ja uważam, że jest znacznie lepiej, moi znajomi wszyscy uważają że jest lepie,

Zawsze ktoś ma lepiej (tylko ich odsetek maleje) i przystaje tylko sie cieszyć, że ktoś taki jeszcze sie wypowaiada - cieszę sie z Tobą... ale przstań już hm... opowiadać głupoty, że jest w Polsce lepiej...
Zanim się znów wypuścisz to sprawdź choćby, powtarzam choćby statystyki biedy, niedożywienia, coraz większe problemy gospodarstw ze spłatą zaciągniętych zobowiązań patrz np. kredyty...
Polska to nie tylko jeden rodzynek i jego kilku kumpli jak Ty, którzy akurat mają lepiej tylko przekrój społeczeństwa!!!
A teraz jak nie jesteś płatnym naganiaczem to się troszkę zreflektuj, bo takich jak ty szczęśliwych nie jest ostatnio zbyt wielu

Emerytury, temat rzeka. Gdyby nie zmienili to, każdy z nas by i tak za to płacił.

A nie wydaje Ci się, że zmiany wynikły z tego, że 'żyjąc im się lepiej' nasi rządzący przesrali wszystkie nasze jak i Państwowe oszczędności przez te dla Ciebie szczęśliwe lata i przez to każą ludziom pracować praktycznie aż do śmierci? Wiem, że tego nie czujesz bo pewnie jesteś szefem ale jestem ciekaw ilu maz pracowników po 60 roku życia... jestem przekonany, że jeśli w ogóle to chyba z 1% załogi...
Temat rzeka rzeczywiście
.
p.s. Jedna jaskółka wiosny w środku zimy nie kończy...
Dozorca Donka / 46.127.114.* / 2014-07-18 14:18
PO niedlugo bedzie gotowa do przelkniecia jako przystawka!
obserwator51 / 87.207.215.* / 2014-07-18 13:19
Sondaż pic na wodę. Zarówno w słupkach poparcia jak i frekwencji brakuje dużo procent do 100%. Zetelne opracowanie wyników powinno podawac gdzie zagospodarowano brakujące procenty, a tak wygląda na to że wyniki wzięte sa z sufitu.
marooo / 178.43.141.* / 2014-07-18 13:12
I po cholere to piszecie? Czy mamy dzisiaj wybory? Może za tydzień? Nie wiec zajmijcie się poważnym dziennikarstwem, zamiast się podniecać co tydzień nowymi sondażami, które nic nie zmieniają.
Dozorca Donka / 46.127.114.* / 2014-07-18 14:19
Kiedy PO miala wiecej, to nie protestowales!

Najnowsze wpisy