Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Porażający" raport NIK o TVP

"Porażający" raport NIK o TVP

Money.pl / 2010-01-07 09:22
Komentarze do wiadomości: "Porażający" raport NIK o TVP.
Wyświetlaj:
antypisior / 94.78.138.* / 2010-01-07 19:59
cała prawda o PiS
Nikodem D / 62.233.233.* / 2010-01-07 18:29
W komentarzu odpowiedzi na tekst powyższy postanowiłem napisać trochę wierszem a bardziej potraktować to jako powieść z naprawdę gorzką domieszką prawdy!!
-----------------------------------------
POchwalony! niech będzie TUSK i jego pachołki...
Taka wielka kontrola w czasie przedwyborczym i tylko 150 mln zł strat???...żenada....równowartość wpływu z emisji dziesięciu reklamodawców na miesiąc... co to za kontrola!??...
ZA MAŁE WYNIKI!!! trzeba było znaleźć 150 ale miliardów!!! i sprawa by się od razu stała piękna!!!
Za porażający fakt to należy uznać tak długie istnienie Polskiej Telewizji - to dopiero PORAŻAJĄCY FAKT ! Tyle lat niszczenia i jeszcze istnieje!!
Ale Dobry Tusek!! Dobry!
Mamy już Deutshebahn teraz czas na Deutsche Televisione - DTVP1 i DTVP2 ! i nie potrzebny nam język polski w telewizji...za trudny i taki szeleszczący, niszczy uszy. Trzeba to podać do Trybunału w Hadze i za rok będzie tu język unijny obowiązywał...niemiecki.... -- i tu zrobię przerwę w powieści bo mnie żółć zalewa jak widzę co się wyprawia w naszym kraju. Pozwolę sobie na komentarz do komentarza:
Kurde!!! tzw. POLACY czy naprawdę nie powinniście oddać dowodów swoim dziadkom i babciom...jeżeli Wam już na niczym nie zależy, ani na Polsce, ani na przyszłości Waszych dzieci...ani na tym kim chcecie być... to wyjeżdżajcie czym prędzej z tego kraju...zostawcie go Polakom!...a znowu starszyzna będzie musiała posprzątać PO gówniarzach...
- i wracamy do powieści:
"Tyle "gówna" wszędzie...co to bedzie....co to będzie....", a ni cholery stajennego !! ...jak Was wykształcili...praca uszlachetnia !!! czyni WOLNYM...no bez przesady oczywiście !! no tak kolega Wiater już miał nakaz od Bolka i Balcerowicza "masowej produkcji idiotów" tak aby było nimi łatwo sterować za parę lat !!...
Eksperyment prawie się udał - ale trzeba chodzić koło tego i utrwalać...utrwalać w TVN i Polsacie abyście Wy i Wasze dzieci byli już do końca swoich dni zaprogramowani na :
wygodę- choć łańcuch u szyi dynda - ale za to jaki ładny....pozłacany a na nim piękne dwanaście gwiazdek błyszczy ( - ciekawe czy to oznacza jak w hotelu jakość? );
Jesteście zaprogramowani do aportu na rzucanie jedzonka - przepraszam wysokowydajnej paszy!;
popijacie euroszczochami zwanymi piwem,
jeździcie pięknymi autami ( to tylko przypadek, że wszystkie z niemiec pochodzą lub ich koncernów - i przeważnie nie są nowe);
no i wreszcie macie mieszkania - za gaz płacicie ruskowi ( oj słono...słono..i bęedzie jeszcze gorzej) on spokojnie już dogadał się nad głowami;
za wodę i ścieki uni (czytaj niemieckiej federacji Państw europejskich)- choć to nasza woda i nasze rury ! ;-)...trzeba płacić...płacić i jeszcze raz płacić...(co mówisz, że brudna woda??...to nie brudzić jej !!!! sikać do butelek i zamykać je szczelnie- kiedyś się przyda jak znalazł- przy okazji będzie ekologicznie i ciepełko z nich do wykorzystania- geotermia tzw.);
taak... ciepełko - trochę drogie...bo spółki prowadzone przez Deutsche Spekulatione Hot muszą zarabiać...a jak się nie podoba to w zimnym siedzieć! Walonki na nogi i do roboty...jak się człowiek rusza to mu od razu cieplej się robi!!!.... He...he...he !
Pieniądze!??...od 2015 będą EUROMARKI, więc na chleb i kawę wystarczy....a na razie muszą jeszcze zarobić na naszej Walucie...w końcu kto dał tyle kasy na stadiony, ulice, autostrady?...co?, że niby nie mamy z czego oddać??...ziemią zapłacimy!...kamienicami...no i w ostateczności kto tu będzie wracał z wypędzenia??!!

Tymczasem wracając do rzeczywistości...
gdzie się podziała Klara Veritas...i jej powieści o premierze i o rządzie PIS!? gdzie te młodzieńcze kawały w Esce, RMFie krytykujące i wyśmiewające premiera i prezydenta - tak zwanych Kaczorów .... brak mi tego...takie fajne były...A o aktualnym premierze tyle śmiesznych rzeczy można by napisać...o jego ministrach co zachowują się jak dzieci w fontannie ...gdzie jesteś Klarciu !? ach gdzie? Czyżby pomysły się Tobie skończyły...czy przestali już Tobie płacić!?

I tu czytelnikom należy się wyjaśnienie - nie jestem i nie byłem wyborcą PISu...ale PO !
- dlatego myślę teraz nad samokrytyką - aby moje dzieci mi wybaczyły
- oddałem dowód babci i dziadkowi - przeprosiłem i nadstawiłem tyłek do lania....
- myślę nad sposobem ratowania kraju zwanego "jeszcze Polską, która nie zginęła póki my żyjemy..."
- tylko jak długo jeszcze wyżyjemy nie mając już nic do sprzedania?
- pewnie przyjdzie czas na nerki, wątrobę, serce...coś w końcu trzeba zostawić w spadku dla potomnych!
repatriant / 88.156.51.* / 2010-01-08 13:08
Agresja i nienawiść typowa dla ekipy będącej w opozycji i ojca Rydzyka
lideks / 89.77.164.* / 2010-01-08 09:52
wyłazi z ciebie "moherek" niestety. nienawiść do wszystkiego co nie jest PISowskie jest tragiczna, a z ciebie to wyłazi w każdym twoim słowie.
na marginesie nie jestem zwolennikiem PO
Wkurzony / 89.78.17.* / 2010-01-07 22:45
No cóż drobny moherku, też o taką pseudi Polskę walczyłeś. I co teraz zniesmaczony. A co ty kolego sobie obiecywałeś po obaleniu komuny ??????
Wiadomo, że Polska sama nie potrafi sie rządzić, że na Polaka trzeba bata. Że w Polsce dominuje żydowstwo, które celowo sieje destrukcję, żeby bekarta Europy wymazać z mapy świata i utworzyć Izrael Bis.
A Kaczorek ma motorek / 85.221.186.* / 2010-01-07 18:00
Temat zastępczy by nie mówić i nie pisać o temacie właściwym , czyli o komisji śledczej w spawie afery hazardowej która niczego nie chce wyjaśnić.
To takie zarządzenie lobbystów dla punktów sondażowych przecież chodzi ogólnie o to by PO z Tuskiem było tym dobrym a tym złym PiS z Kaczyńskimi i pewnie wszystkiego tego jest winien Rydzyk
Grunt to trzymać tak dalej niechaj trwa promocja na korupcje a Tusk niech rośnie w siłę
nie pisowszczykom / 77.255.212.* / 2010-01-07 14:53
Już dawno było wiadomo ,że w TVP jest rozPiSdziaj. To są dranie wszystko negujące, a tak naprawdę to są to krętacze i zarozumialcy. Może ktoś w końcu dobierze się tej kaczej sitwie do d... !
Bonisty / 94.231.6.* / 2010-01-07 14:16
no cóż można się było spodziewać po ludziach pis-u??
antyTVP / 81.168.247.* / 2010-01-07 13:35
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
JanuszPOlikot / 2010-01-07 09:45 / Tysiącznik na forum
To dlatego ludzie gremialnie nie płacą abonamentu i mają rację!
Pilsener / 2010-01-07 09:22 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Po o nam ta instytucja, jak co chwila słyszymy "druzgocący", "porażający" raport ale i tak politycy to olewają? Naprawa państwa nie jest w interesie polityków, nie potrzebuję NIK'u by wiedzieć, że sektor publiczny to partyjne zaplecze, niewydajny, nieefektywny, po prostu dno. Dziwię się, że zamiast NIK nie ma jeszcze jakiejś specsłużby do wali z bieżącą opozycją.
os / 80.55.155.* / 2010-01-07 10:24
NIk jest specłużba do walki z bieżącą opozycją - tak jak wymiar niesprawiedliwości, komisje sejmowe i media prywatne. Ale póki Polski do końca nie zniszczą , to będziecie dawać wiarę propagandzie kłamstwa. Ja porozmawiam z Wami, jak skończy się prezydentura Tuska - wtedy może ludzie zobaczą, co sobie i swoim dzieciom zrobili.

Najnowsze wpisy