Forum Forum prawneKarne

posiadanie marihuany - dwukrotne złapanie

posiadanie marihuany - dwukrotne złapanie

agata1234 / 213.180.136.* / 2009-11-03 16:08
chłopak miał sprawę za posiadanie, tego samego dnia (nie ogłoszono wyroku) został ponownie złapany przez policję - miał przy sobie również marihuanę - jak z tego wybrnąć zeby go nei zamknęli? co mu grozi. młody jest i głupi, ale szkoda go zeby siedział. jak mozecie mi jakos pomoc bede bardzo wdzieczna. agata
Wyświetlaj:
lp980 / 2012-08-24 19:20
Jeżeli miał mala ilość w chwili kiedy złapała go policja to nie powinno być tak zle.Może domagać się spisania protokołu zatrzymania ze wskazaniem ,ze nie poddaje się dobrowolnie karze oraz posiadał substancje na użytek własny.Niech zachowa spokój i zażąda kopii protokołu zatrzymania i niech nie składa zeznań to w niczym mu nie zaszkodzi.Niech podpisze jedynie protokołu zatrzymania ,a następnie wnioskuje do prokuratora o jak najszybsze umorzenie postępowania karnego.
qwep / 79.186.142.* / 2009-11-24 19:01
nie wiem czy szkoda... jak ktos jest glupi to napisze głópi, a nie ćpa albo diluje
dk / 213.25.153.* / 2009-12-02 04:32
generalnie kwalifikuje sie to pod recydywe. czyli po raz wtory popelniono przestepstwo z jednego paragrafu, jezeli po 1 sprawie dostanie wyrok w zawieszeniu, to po kolejnej (jesli trafi do tego samego sadu) raczej mu te kare odwiesza . ps. Nie wiem jakim trzeba być kretynem zeby w dzien sprawy o posiadanie, miec i dac sie zlapac ponownie. żenada

Najnowsze wpisy