Forum Forum emerytalneInne

Posłowie zadbają o siebie

Posłowie zadbają o siebie

Money.pl / 2008-12-16 07:41
Komentarze do wiadomości: Posłowie zadbają o siebie.
Wyświetlaj:
mkblat / 57.67.141.* / 2008-12-18 08:14
A ja mam małą prośbę - poproszę nazwiska tych posłów projektodawców ;-)
Stanley025 / 2008-12-17 14:18
Ja ze swoją rodziną ostatni raz głosowałem. Od najbliższego głosowania nikt z mojej rodziny nie będzie już głosował, chyba, że będą okręgi jednomandatowe i będą wybierani konkretni ludzie z imienia i nazwiska. Już mam dość tej mafijnej polityki w Polsce - to jest granda w biały dzień to co to towarzystwo wyprawia.
żbik / 194.181.195.* / 2008-12-17 12:27
to co się dzieje w chwili obecnej w tzw. elitach władzy rządowo-samorządowo-przedstawicielskiej to jest już dno! Ci ludzie są bez żadnych zasad moralnych - kradną, oszukują; o życiu prywatnym i zachowaniu codziennym nie warto nawet wspominać bo nawet tzw. żulia zachowuje się lepiej i przestrzega jednak jakiś norm ogólnie przyjętych i przestrzeganych przez większość społeczeństwa. Nie wiem, czy ci ludzie są tak zachłyśnięci władzą i dobrobytem płynącym jak rzeka z tej władzy, czy to po prostu zwykła, brudna hołota, która się do niej dorwała. Ci ludzie choć nic totalnie nie robią - od kilku lat kłócą się wyłącznie o dochody, samochody, samoloty, diety - i nie ma tu nic do rzeczy czy jest to poseł (senator) pierwszej kadencji czy stary wyjadacz-pasożyt tego biednego państwa i narodu - wszyscy walczą o to samo, aby w jak najkrótszym czasie zdobyć jak największy szmal! Złodziej kryje złodzieja i złodziej broni złodzieja! Dla tzw. ludu nie mają absolutnie i jest on im zbędny. Te kłótnie, te zachowania, te przetargi, te głupie ustawy... i teraz jeszcze emerytury - jednym są zabierane a tym "słupom" dodawane! Nawet najgłupszy i najbiedniejszy poseł czy senator po jeden kadencji staje się krezusem.
Dr Cox / 85.128.68.* / 2008-12-17 08:34
Ale o co wam chodzi? Przecież wiadomo, że oni mało zarabiają. A te pokoje w Sheratonie są strasznie niewygodne. To, że większości posłów nie ma na sali oznacza pewnie, że budzik nie zadzwonił, i to przez cały dzień, bo przecież który poseł by nie przyjechał na obrady?
Ich zarobki są zdecydowanie zbyt małe w porównaniu z jakością ich pracy...
SB / 83.238.240.* / 2008-12-16 22:57
Kiedy wreszcie zlikwidowany zostanie ten "muppet show"? (czyt. parlament),kolejne ekipy to obiecują i ch.......j.Zacznijmy przekuwać kosy i na drzewa z dziadkami!
historyk / 89.77.24.* / 2008-12-16 22:29
brawo tak trzymać i robić w konia tych tepych wyborców
biznesmen / 82.177.161.* / 2008-12-16 17:34
Czy na nich nie ma sposobu? Ministrowie w celach prywatnych jeżdzą słuzbowymi samochodami na koszt społeczeństwa, okradają nas jak się da.
kozyk / 77.114.162.* / 2008-12-16 18:40
jest sposób niech na następne wybory nie idzie NIKT!
Jak nie będzie oddane żadnego głosu to nie będzie posłów i tyle!
Hebe / 84.10.192.* / 2008-12-17 01:14
Mylisz się.oni sa tak dobrze osadzeni w swojej rzeczywistości,że i tak są w stanie się sami wybrać.To jest jak hydra,jeden łeb utniesz,to wyrosną dwa nowe.Pozdrawiam i zyczę spokojnych świat[cyta]
est sposób niech na następne wybory nie idzie NIKT!
Jak nie będzie oddane żadnego głosu to nie będzie posłów i
tyle!
oburzony / 83.29.104.* / 2008-12-16 17:08
Wstyd i jeszcze raz wstyd dla takich reprezentantów narodu , na pomostówki nie ma pieniędzy chociaz kazdy z uprawniopnych przepracował conajmniej po 30lat i wypracowl juz srodki na ewentualną emeryturę. Gdzie one są?Rząd przejadł niech teraz oddadzą posłowie i reszta urzędasów!!!Umieją tylko zabiegać o swoje interesy i sponsorów którzy wyłożyli kasę na ich kampanie wyborcze, a przeciętny elektorat mają w d...pie!
Rashio / 2008-12-16 12:41
Pracuję od świtu do zmierzchu w 2 firmach i żona jako nauczycielka. Mamy na utrzymaniu 3 dzieci. Nie należy nam sie mieszkanie bo podobno było nas stać zakupić. Kupilismy na kredyt. Oboje nie mamy tyle dochodu co 1 pasożyt w sejmie.
Gdzie tu sprawiedliwość panowie posłowie i prezydencie?
Sobie kieszenie nabijają kasą i wymyślają jakieś chore ustawy, które są dobre dla nich.
Co to w ogóle za rząd?
Zauważcie jaka średnia wieku jest w sejmie. Tam są ludzie z PRL-u. Młody człowiek gdyby chciał się dostać to musiał by mieć szerokie plecy tzn ojca albo dziadka w sejmie który by go wciągnął.
Dajcie szanse młodym panowie renciści i emeryci.
W sejmie co drugi przysypia a my za to płacimy.
Tu potrzeba rewolucji żeby był spokój i porządek.
kris:) / 213.158.196.* / 2008-12-16 16:55
no sorry, "rewolucję" już zrobił, p. Wałęsa, ROTFL, wespół z Kapitałem i Kościołem LOL ...
lplpl / 83.12.23.* / 2008-12-16 09:23
skandal.... Wiele rodzin gdzie 2 osoby pracują nie mają takich dochodów... DARMOZJADY
klosa / 213.17.247.* / 2008-12-16 08:48
złodzieje i darmozjady... dyscyplinarki im i wilczy bilet niech juz wiecej nie maja szans krasc...

a co po nich zostanie podzielic na emerytow co to ich emerytury ledwie na czynsz starczaja...
mkg / 2008-12-16 08:34 / Bywalec forum
Przedstawiciele Narodu dbają o siebie od zawsze. Najcelniej sfomuował tę prawidłowość p. Urban i jest to obowiązujące niezależnie od "koloru" wybrańców
papik / 194.116.134.* / 2008-12-16 07:41
Nie zgadzam się !!! Albo te cholery reprezentują interesy ogółu obywateli, albo von z parlamentu !!! Nie na taką reprezentację się umawialiśmy. Czy któryś z nich zgłaszał w swojej kampanii wyborczej program takiego działania ?
NIe słyszałem, więc na drzewo z prawem uchwalanym dla siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marino / 80.50.63.* / 2008-12-16 20:10
Teraz to za pózno to jest cud TUSKA a mówiłem nie głosować na tych nierob.
kyzia / 83.26.231.* / 2008-12-18 14:46
w rządzie i w sejmie zasiada nie tylko TUSK :),,, a gdyby nie było wiadomo to: "cudów nie ma" w to wierzą tylko PIS-owcy.

Najnowsze wpisy