Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pozew zbiorowy przeciwko Santanderowi. Kolejne banki zaskarżone przez frankowiczów

Pozew zbiorowy przeciwko Santanderowi. Kolejne banki zaskarżone przez frankowiczów

Wyświetlaj:
Jurek1277 / 109.241.106.* / 2016-09-27 12:11
A niech sobie skarżą co mi do tego ciekawe czy był by problem ja by frank tracił na wartości ktoś to sprytnie wymyślał a wy złodzieje się martwcie jak by tu wyjść na swoje na mnie nie liczcie ja kredytów nie biorę i żyję tak na co mnie stać amen
Urban450 / 5.60.5.* / 2016-08-25 18:22
Widziały gały co brały i drwili z złotego a teraz fe !!!!
gregor1234 / 82.160.180.* / 2016-08-25 17:47
Tylko że wtedy trzeba by było wyć fachowcem od kredytów aby zrozumieć cała procedurę bankową
a wam fajnie się pisze że mogli czytać co podpisują o dziwo że banki nie pozwalały wynieść umowy z banku
aby skonsultować czy poradzić się kogoś .Albo teraz albo przykro nam się słyszało a wypisujecie takie bzdury że aż przykro Franka musieliśmy kupić w banku po ich kursie średnio droższy o 15,20 groszy drożej a przeliczali go przy spłacie po kursie NBP czy to jest okey .????????
I tak na marginesie nigdzie banki nie poupadały jak robili porządek z tym złodziejstwem bankowym a tylko
U NAS WSZYSTKO SIĘ ZAWALI ???!!!!!!!!! Gdzie było państwo nasze gdzie instytucje kture pozwoliły na taki proceder COOOOOOOOO !!!!!!!!
Barbara53 / 109.243.242.* / 2016-08-25 17:23
GETIN NOBLE BANK następny oszukańczy bank. Wypłacała złotówki, które przeliczał wg nieznanego kursu na CHF , przy akceptacji byłego UOKIK . Sama pisałam skargę do UOKIK , nic monie pomógł .Nawet na pismo nie odpisał . To był rok 2010 , obowiązywało stare prawo bankowe i ustawa o Obrocie dewizowym . Bank nie miał prawa przeliczać PLN na CHF , nie miał prawa liczyć spreadów ,nie liczył też ujemnego Liboru . Całkowity koszt kredytu zapisany w umowie i KW z księżyca jak ubezpieczenia i inne opłaty . Czy PAD to widzi , czy Pani Premier to widzi , Czy UOKIK , KNF widzą to ???? Kiedyś Was rozliczą za tysiące ludzkich istnień ,którym zmarnowaliście życie .
masło maślane / 89.76.130.* / 2016-08-25 17:07
Przecież BZ WBK to teraz Santander
zyta240 / 5.172.247.* / 2015-12-06 16:05
Trzymam kciuki za wszystkich kredytobiorców hipotecznych, prawdą jest, że również złotowi byli oszukiwani na wiborze, ubezpieczeniu niskiego wkładu, utraty pracy i innych
parisienn / 31.61.139.* / 2015-11-13 14:15
Z jednej strony dobrze, że to wyszło, bo ludzie nauczą się, że kredyty bierze się w tej walucie, w której się zarabia, a po drugie będą czytać dokładniej umowy. Banki z kolei przestaną wyzyskiwać kredytobiorców, którzy w większości nie byli świadomi na co się decydują. Chociaż na dwoje babka wróżyła. Wiem, że niektóre banki narzucały na klientów to, że mają kasę na raty wymieniać w banku i to dla nich był zarobek, bo te kursy nigdy nie były korzystne. W tym samym czasie np. w ergokantorze czy innych kantorach było średnio o 10% taniej.
Już samo to daje do myślenia.
Jarek822 / 193.218.154.* / 2015-10-27 11:26
Kazdy bral kredyt we frankach na własną odpowiedzialność, ja też. Chciałem tylko wiedzieć jakie mam realne szanse na wykaraskanie się z tego bagna z jak najmniejsza szkodą. nie zwlekałem i poszedłem do Brykczynskiego z poznania, bo on zajmuje się sprawami frankowiczów. nie oczekuję nawet, że pantwo mi spłaci ten kredyt czy cos, bo za swoje błędy trzeba płacić. no byłoby to niesprawiedliwe w stosunku do zadłuzonych w zlotowkach. zobaczymy co z tego będzie!
olo983 / 91.206.155.* / 2015-11-12 23:44
już widzę że się przejmujesz tym, że będzie niesprawiedliwe w stosunku do złotowiczów... ja nie bardzo rozumiem dlaczego? czy to że bank przewalutuje frankowe to złotowiczowi coś zmienia? Jeżeli sąsiad kupił rower w jednym sklepie a ja w drugim - tyle że okazało się że kradziony to się zastanawiam - drugi sklep mi odda kasę to będzie niesprawiedliwe w stosunku do sąsiada? no i ja zrezygnuję z oddawanej kasy żeby sąsiad się źle nie poczuł? chyba sobie ktoś kpi. ŻADEN frankowicz nie chce aby mu darować kredyt - chce tylko tego , aby ten kredyt był uczciwie oprocentowany - czy chce inaczej niż złotowicz? NIE! chce dokładnie tego samego.
posiadacz / 62.21.34.* / 2015-10-25 17:33
Jest bardzo proste rozwiązanie- trzeba zlikwidować konto w banku, a jeśli jest z tym problem to wybierać pieniądze na bieżąco i niech zabierają.
Swoją drogą jeśli nasz rząd na takie jawne złodziejstwo się zgodzi to to nie jest mój rząd, a Polska nie jest moim krajem.
Byłem za przystąpieniem Polski do Unii, ale dziś się tego wstydzę bo sądziłem, że tam działają ludzie rozumni, a nie idioci.
Banki łupią nas jak się tylko da i jeszcze za ich pazerność mam tracić dorobek życia?
Przykładowo, mam na koncie 100000 zł i chcę wziąć kredyt w tejże wysokości i co się dzieje, a to że za kredyt zapłacę 15-20% odsetek, a z konta oszczędnościowego dostanę 1.5% minus podatek Belki ( który miał obowiązywać przez trzy lata) i to jest uczciwe? Ne to jest lichwa, a lichwa jest prawem zabroniona i co na to państwo? Nic, Polska się rozwija, a Polakom żyje się lepiej.
Właściwie jak to jest, że państwo zmusza nas do posiadania konta w zagranicznym banku działającym na naszym terenie, ale kiedy wywiozę pieniądze za granicę i tam założę konto to jestem przestępcą.
Państwo sięga tam gdzie nie powinno bo ja na to zgody nie wyrażałem. Państwo ma działać w moim imieniu dla mojego dobra, a nie przeciwko mnie.
I to jest państwo? Nie, to jest jakiś Bangladesz ( bez obrazy dla obywateli tego kraju), republika bananowa gdzie na komendach policji państwowej nie znajdziesz godła naszego państw, gdzie urzędnik stoi ponad prawem.
Państwo istniejące teoretycznie.
adsenior / 2015-10-25 07:52
Przypominam, ze lada moment, Polska musi zastosować się do brukselskiej dyrektywy, że w przypadku zagrożenia upadłością, bank może zawłaszczyć, czytaj ukraść, depozyty swoich klientów. Czyli, "frankowicze", mogą spowodować przepadek lokat innych klientów banku!!
adsenior / 2015-10-25 07:48
Czeka, by gracze toto-lotka, również zaczęli dochodzić przegranych kwot!!
tropicieloszolomow / 87.206.241.* / 2015-10-24 17:05
na złotówkowiczów mówili "frajer"
ania_ze_wzgórza / 91.206.155.* / 2015-11-12 23:46
dawaj nagranie na którym ktokolwiek mówi do złotowego "frajer" czy frankowicz, czy eurowicz czy dolarowicz. gadasz głupoty. frajerem jest ten kto wziął dowolny kredyt konsumpcyjny w DOWOLNEJ walucie.
grigoor / 5.173.167.* / 2015-10-24 16:44
ale jak raty byly niskie to bylo ok a teraz ida do sadu? troche godnosci
sccc / 178.2.215.* / 2015-10-24 16:31
Kase brać łatwo ale oddać cieżko ........nikt ich nie zmuszał do kredytów więc w czym problem.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy