Forum Forum dla firmDotacje

Pożyczka na otwarcie jednoosobowej działalności, branża IT

Pożyczka na otwarcie jednoosobowej działalności, branża IT

miheiz / 2014-08-24 16:27
Witam,

W raz z nowym miesiącem zamierzam otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą oferującą usługi z zakresu tworzenia stron internetowych i brandingu. Ze względu na dużą ilość zleceń z zagranicy zależy mi bardzo na czasie i przymierzam się do ubiegania o pożyczkę na otwarcie działalności (20-30 tyś zł). Największa kasa idzie na specjalistyczny sprzęt, niezbędne oprogramowanie, pozycjonowanie i promocję firmy w internecie. Lokalu na razie nie potrzebuję, planuję zrobić remont u siebie w "domowym biurze". Także koszty utrzymania będą znacząco ucięte.Chciałbym was teraz poprosić o pomoc. Co mam zrobić aby otrzymać tę pożyczkę bezproblemowo i do jakich instytucji mam się udać? Mam udokumentowane kontrakty z zagranicy i referencje od klientów zagranicznych potwierdzających na prawdę bardzo dobrą jakość projektów, którą mogą zaoferować tylko nieliczni na świecie.

Mam 20 lat, maturę mam w następnym roku. Jako projektant graficzny działam od 3 lat i byłem na stażu w bardzo dobrej firmie gdzie współrealizowałem projekty dla klientów zagranicznych.

Pozdrawiam i dziękuję za niezbędne informacje.
lu549 / 178.42.170.* / 2014-09-12 11:41
http://www.wsparciewstarcie.info/index.php

tylko musisz zdać maturę i mieć działalność w województwie mazowieckim

Najnowsze wpisy