Forum Forum finansoweKredyty

pożyczki społecznościowe - ktoś korzystał?

pożyczki społecznościowe - ktoś korzystał?

leoniaP1987 / 89.76.32.* / 2016-11-26 14:21
Witam,
Zastanawiam się nad wzieciem pożyczki 2000 zł. Kwota stosunkowo nieduża. Rozważałam konwencjonalne serwisy pożyczkowe typu wonga, vivus, filarum. w szczególności, że w większości pierwsza pożyczka jest za darmo (z tego co się zorientowałam). w tym celu przeglądałam fora finansowe i czytałam opinie. [...] natknęłam się na temat pożyczek społecznościowych. Idea mi się podoba, pytanie tylko czy taką pożyczkę można dostać w miarę szybko czy czekanie na wypłatę od inwestorów, szczególnie przy pierwszej pożyczce jest czasochłonne? Bardzo mi zależy na prawdziwych opiniach osób, które faktycznie taką pożyczkę otrzymały i spłaciły. Pytam tutaj, bo mam wrażenie, że na innych forach roi się od opłacanych użytkowników, którzy nie pozwalają normalnym dojść do słowa. Będę wdzięczna!


[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-05 09:33
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
cezary87 / 217.96.135.* / 2019-04-08 11:39
Też korzystałem z Future Capital całe procedury wykonywane są całkiem szybko. Wystarczy, że wypełnisz formularz z Twoimi oczekiwaniami co do warunków pożyczki, potem kontaktują się z Tobą żeby ustalić ostateczne warunki. Publikują aukcję i tam zgłaszają się inwestorzy, następnie generują dokumenty. Kiedy je podpiszesz, to inwestorzy mają 3 dni na wpłacenie środków na Twoje konto, a potem zostaje już tylko je spłacać. Także sama procedura jest krótka, czasami czeka się dłużej na inwestorów, ale też nie ma tragedii, bo sporo ludzi chce inwestować.
Jolka752 / 149.156.124.* / 2019-03-08 13:35
Jak z innymi to niestety nie bardzo mogę się wypowiedzieć, ale korzystałam z Future Capital, dosyć pewne miejsce inwestycji. Portal prowadzą osoby rzetelne, więc to miejsce jest dla mnie sprawdzonym sposobem na inwestycje.
Mariusz44907 / 149.156.124.* / 2019-03-04 23:55
Też polecam pożyczki społecznościowe. Nie wiem tylko, czy nie lepiej korzystać z mniejszych portali, a sprawdzonych. Może popytaj znajomych czy coś mają. Ja korzystałem z Future Capital i jestem zadowolony z tej "współpracy", także polecam.
Adam Nawalski / 2016-11-27 21:05
Pożyczki społecznościowe są OK - tyle że z punktu widzenia warunków dla pożyczająćego użytkownika to się mocno nie różnią od zwykłych. Mam na myśli to ze jak pożyczasz to taniej nie będzie niż w podobnych produktach w banku albo w chwilówkach. I nie licz że jak nie zapłacisz na czas to będzie mniej problemów -dojadą Cię i tak bo sa na to odpowiednie regulaminy. Jak słabo stoisz ze zdolnością i masz cośna sumieniu typu braki spłaty to też w wielu nie dostaniesz. Wiem to wszysto bo sam nie pożyczam ale inwestuję w pożyczki dla innych. I nie ma lipy. Inwestowałem 2000 w emonero i 1500 w kokosie. I w obu przypadkach pożyczki się spłacają jak do tej pory czyli pożyczkodawców spłacających trafiłęm. To znaczy w kokosie sobie wybrałem, a w emonero zbadali za mnie wypłacalność delikwentów i mam wypłacalnych. ALe jak bym miał pożyczać to nie zawsze bym poszedł do społecznościowych - to zależy na czym ci zależy. po chwilówkę w emonero to jak najbardziej - bo jeden pies gdzie to biorę a nie nabijam kieszeni przynajmniej bankowi. Ale po dłuższy kredyt np. w kokosie to juz mniej bo bym do banku poszedł raczej.
Inwestor920 / 5.184.212.* / 2023-01-26 05:39
Witam, jak korzystam z platformy aureus. Jestem ogólnie zadowolony.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: