Praca w RUCH

Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: Praca w RUCH.
Wyświetlaj:
miłośnik / 80.52.134.* / 2011-06-22 23:54
bardzo ale to bardzo podoba mi się ten klimatyzator w kiosku z wielką przestrzenią otwartą........dobre pewnie sprzedawcy będą musieli w zimę atmosferę studzić jaka zapanuje............buhahahahaaaaaa
zdegustowany_klient / 80.52.134.* / 2011-06-22 23:46
ha ha ha.....Panu Prezesowi lejce się pomieszały......cytuję

"Chce zbudować nowy wizerunek kiosków. Mają stać się miejscem, w którym kupuje się kawę, przekąski czy słodycze, a dopiero w drugiej kolejności prasę czy papierosy".

To nie stacja Orlen tylko kiosk Ruchu w którym zawsze była prasa,papieros,bilet itp....... gratuluję tak odważnych słów......i tak małego szacunku dla ludzi którzy ciężką pracą zarabiają dla niego pieniądze......no cóz Naród powinien zrobić pospolite ruszenie i nie kupować gazet itp.produktów w kiosku przenieśmy się z zakupami gdzie inndziej ciekawe ile zarobi na tych kanapkach i kawie......hahaha niczego już nie kupię w kiosku RUCH....
olo1 / 77.112.49.* / 2011-06-23 10:26
w tym cały pic, że na kawie więcej zarobisz niż na innych produktach o ile tą kawę ktoś będzie chciał kupić.
XYZ(3) / 178.42.101.* / 2011-06-24 20:53
Wszyscy będą musieli zrobić kurs na baristę(???) - tak jak super specjalisci w I-COFFEE
były ajent / 89.228.216.* / 2011-06-22 22:45
Drodzy państwo ,rozmawiałem dziś z kimś z góry i w zaufaniu powiedziano mi .ze nieprawda jest ze kioski są zamykane ,wręcz przeciwnie są regiony gdzie firma pozyskuje nowych agentów,Ludzie podpisują nowe umowy ,pracują na nowych kasach,,A ja tego nie rozumiem .wszyscy tak plączą bidula, narzekają , a jak co do czego to godzą się na wszystko nawet nowe kioski z naturalna klima zaakceptują zima w futrach ale będą pracować..smutne gdyż bylem przekonany ze z nadchodząca zmiana kioskarze pokarzą i z tez swój honor maja ..lecz niestety nie mają::((
kiskarz / 109.243.248.* / 2011-06-23 15:31
ja swój honor mam dlatego mam to gdzieś i rezygnuję
były już "agent" / 77.113.80.* / 2011-06-23 08:20
Mi śmieszny kierownik próbował wmówić, że tylko ja rezygnuję. Jak mu zacząłem wymieniać które kioski są zamknięte, a które będą z końcem miesiąca, to stwierdził, że to nie w jego rejonie :). W kilku punktach znaleźli naiwnych. Ciekawe co mówią nowym agentom, gdy ci się pytają dlaczego poprzednik zrezygnował?
kajak krzysztof / 87.207.129.* / 2011-06-23 07:30
w czasie okresu urlopowego jadąc po Polsce będzie można dobrze zaobserwować jak te kioski sie otwierają. Wystarczy przejechać przez kilkudziesięciotysięczne miasto i porównać to do tego ile kiosków było 2-4 lata temu. Albo są zamknięte, albo zostały już zabrane z lokalizacji. Z salonami Ruch wcale nie jest lepiej.
wewe / 178.238.247.* / 2011-06-23 01:03
No cóż...jeśli dla ciebie honorem jest frajerstwo no to padnij przed ruchem i oddaj się cały jego honorowemu dyktatowi.Ci co mają troche oleju w głowie mają inny honor.
J.P / 89.75.40.* / 2011-06-22 23:35
Drogi panie.. zapewne widziałeś nową umowę, trzeba było się zgodzić na nią bo to żyła złota, spójrz teraz jakie kioski stawiają , teraz możesz sobie tylko pluć w brodę że zrezygnowałeś z kiosku, widzisz wszyscy kioskarze to szuje, tutaj piszą że rezygnują ale kierownik ich demaskuje ( w zaufaniu)... chłopie Ruch nie zginie w tym kraju, duże bezrobocie i prawo pozwalające na wszystko. To że ktoś zrezygnuje nie znaczy że nikt nowy nie przyjdzie... chcesz z Ruchem współpracować, posłuchaj kierownika, widocznie on jest mądrzejszy od Ciebie. Wszyscy podpisują umowy.. podpisz i Ty , nikt Cię nie odciągnie od tej decyzji.
dido1 / 89.229.140.* / 2011-06-22 20:30
a jak będę miał potrzebę,to jak to szybko zamknąć a może w pampersa
dido1 / 89.229.140.* / 2011-06-22 20:19
koniec z chemią w kioskach i artykułami pierwszej potrzeby w takim razie stracimy swoich klientów to koniec,a gdzie podpaski ,płyny do naczyń itd,itd...
J.P / 89.75.40.* / 2011-06-22 20:58
Dido nie przesadzaj, przecież jak nie będzie podpasek to zawsze na uspokojenie nerwów można zaproponować kawkę. Płyn do naczyń? - czyli zlew brudny.. ale przecież mozna klienta odwieść od pomysłu wchodzenia do kuchni, patrząc mu głęboko w oczy, i zaproponować kanapkę... oczywiście żartuję bo nie wszystkie punkty będą miały te kanapki i kawkę ale przy scentralizowaniu hurtowni wszystkie punkty będą miały przechlapane (niekoniecznie kawką)
olo1 / 77.112.49.* / 2011-06-23 10:29
Buhahahaha ..... tak dobre. W końcu Orlen team rozkręca RUCH. Hihihi.
NAJLEPSZA BĘDZIE KAWA MROŻONA - przy -10C jak ulał.
ollo / 89.228.216.* / 2011-06-22 19:44
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/list_otwarty_kioskarza_do_ruch_sa_183520.html
śmiesznee / 89.228.216.* / 2011-06-22 19:20
Koledzy czy na stronie Ruch-u widzieliście nowe koski?? trzeba przyznać ze są super ale nic mi nie wiadomo o zmianie klimatu w Polsce:( do Florydy nam daleko ,ale co tam ,ludzie pracują po 13 h za 800 zł to i zimowe mrozy z dzielnie w nowej bryłce przetrwają :)
J.P / 89.75.40.* / 2011-06-22 20:45
Dokładnie, wyobrażacie sobie pracę z takim okienkiem przy czterdziestostopniowym mrozie? Albo przy konkretnym wietrze w stronę "otworu" Pięknie to wyglądało na otwarciu, ale rzeczywistość nie jest taka piękna... Ajenci nie mają prawa do rzeczywistości, ma być trawa zawsze zielona, i słońce zawsze świecić... a jak nie daj boże na opłaty do skarbowego zbraknie....
Lubelskie / 88.199.172.* / 2011-06-22 16:49
Witam, prowadzę salonik na UAS od początku otwarcia, sam go z zoną zakładałem, mamy obrót w granicach 80-10tyś, z tego jest prowizji 5500zł minus pracownica ZUS itp i wahamy się nad zamknięciem, co byście poradzili, pytam bo jeszcze nie mam nowej kasy ani nowej umowy, ale dodam że żonę widuję tylko wieczorem o 19stej do 20stej później kładzie się żeby wstać o 4:30
Szczęśliwy / 83.28.183.* / 2011-07-09 21:24
Nie wiem skąd macie tak wysoką prowizję prowadzę salon UAS w którym w dobrych czasach przy obrocie 100 tyś. miałem 3500 tyś. prowizji. Po zmianie lokalizacji obroty drastycznie spadły, więc nie mam zamiaru pracować za 800 zł 320 godzin w miesiącu. Kończę współpracę z tą firmą i radzę wszystkim agentom to samo, tą firmą dorobicie się tylko długów i garma.
kioskarz / 109.243.248.* / 2011-06-23 15:53
Witam, ja miałam obroty podobne do twoich,siedziałam w tym bagnie 20 lat, a teraz czekam jak na zbawienie na komisje inwentaryzacyjną,(bo nie mają wolnego terminu) rezygnuję bo wykończyli mnie psychicznie,a finansowo się nie dam. Dostałam wspaniały komputer,który działa wspaniale,klient musi mieć dużo cierpliwości żeby doczekać się na paragon a za nie wydanie paragonu chyba orientujesz się ile żądają..... W pierwszym miesiącu obrót spadł o20 tyś w drugim już tylko o 10. Nie chcę myśleć co bedzie za pół roku. Dlatego rezygnuję.
J.P / 89.75.40.* / 2011-06-22 20:37
Kolego co tu można poradzić, to nie jest takie całkiem "od ręki" ale próbuj zakładać własny punkt jak najbliżej obecnego, zorientuj się w okolicy odwiedź urząd miasta, masz bardzo wysoki punkt poczatkowy, klientów i wiesz o co w handlu w takich punktach chodzi. Możesz wyciągnąć drugie tyle na własnej działalności (a może i więcej) niż na UAS, dojdą planogramy, reklamy, zniżki w hurtowniach, konkurencyjny towar... a w tym bagnie widzisz co się dzieję, nowe kioseczki, nowe plany, nowa piękna przyszłość... tylko że my dokładnie wiemy że to jest sen wariata. Zamiast wprowadzać konkurencyjne ceny, reklamy... to on pieprzą farmazony. To bardzo ładnie wygląda z zewnątrz, tylko że od wewnątrz to jest jedno wielkie gówno, to gówno będzie się rozrastać topiąc w pierwszej kolejności ajentów a za jakiś czas wyjdzie na wierzch. Moja rada, uciekaj z tego szamba bo masz chłopie potężny kapitał w swoim doświadczeniu i zakładając swój punkt bardzo dużo zyskasz.
romcio1 / 62.133.149.* / 2011-06-22 14:35
http://www.pb.pl/a/2011/06/22/Orlen_team_napedza_Ruch

No to dawać kiełbachie i smażymy ,Pepsiura jest , kawka będzie , a co tam papierosy i gazety - w drugiej kolejności

P A R A N O J A
rsa / 2011-06-22 14:21
Też byłem kioskarzem na własnej działalności, jednak propozycje ruchu odrzuciłem, ponieważ bułkę chleba i szarą maść to sobie za zasiłek kupie, a a dwanaście godzin pracy za kilkaset złotych to niech jelenie siedzą. W rozmowie z kierownictwem wszystko ładnie i pięknie wygląda, jednak gdy przyjdzie czas rozliczeń to będzie płacz i zgrzytanie zębów i branie kredytów do spłacenia.
kajak krzysztof / 109.200.70.* / 2011-06-22 13:17
ze 2 lata temu ruch zaproponował juz nowe logo. Wydano na to kupę kasy i po cichu sie wycofali. Teraz kolejna odsłona. A co do tej kawki to "doskonały" pomysł. Myślą, że jak temat wyszedł na stacjach orlenu, to w kioskach ruch też wyjdzie. Jeszcze kilka miesięcy i bedą sprzedawać benzynę w plastikowych kanistrach :)
cvx / 178.238.247.* / 2011-06-22 12:50
W dzisiejszym "Pulsie biznesu" jest artykuł o zmianach w Ruchu,ani słowa o przekształcaniu na UAS,ale o nowych kioskach owszem.Zaznaczyli,że artykuły o małych marżach- papierosy i prasa schodzą na dalszy plan ,a skupią się na kawie i przekąskach.McRuch?
romcio1 / 62.133.149.* / 2011-06-22 10:00
Nowa strona ,wypowiedzi władzy np ta z dzisiaj http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/ruch-wprowadzi-uslugi-dodatkowe-wzmocni-rowniez-dzial-hurtu,52887.html i jak się to ma do tego co widze przez okno .Moze ze mną coś nie tak , podjąłem decyzje moze psychiatra pomoze . Ale właściwie jak dam rade 400 godzin to 800 zł za miesiąc moje - i ta kawka za 2,99 i ten nowy przepiękny kiosk ite preparaty na komary co przyszły zamiast papierosów .............
olo1 / 77.112.49.* / 2011-06-21 23:44
www.ruch.com.pl nowa strona, nowe logo, nowe kioski rodem z Saint Tropez .... kioskarze szykujcie się na zmiany. Sezonowe kioski nadciągają, bo zimą raczej nie da się w nich pracować.
wewe / 178.238.247.* / 2011-06-22 12:54
Też jestem ciekawy jaki bedzie efekt podczas wiatru,śniegu,deszczu i mrozu.
jagda / 89.228.216.* / 2011-06-22 19:27
damy rade polak potrafi :))
caro 55 / 89.228.216.* / 2011-06-21 22:37
koledzy jak się zmęczymy to się teraz kawki w kiosku napijemy, tak wiec po co nam urlopy ,no po co ??skoro kawki do wyboru do koloru na nogi będą nas stawiały..do pracy rodacy ,uśmiech na twarz ,taki luksus czeka nas. a my tu tylko narzekamy umiemy,a tu proszę 14 godzin pracy to pikuś.rano Tchibo , później miotła i sprzątanie w międzyczasie możne uda nam się klienta obstrzyc pod warunkiem oczywiste ze system w kasie się nie zawiesi ,jeśli się zdenerwujemy kolejna kawka później malowanie kiosku ,no może jeszcze jakiś klient nie ucieknie przed cenami i wpadnie nam parę groszy ? jeśli nie to co tam! wypijemy cappuccino!!!.no i po peta na zewnątrz wyskoczymy bo niesforny jegomość raczył go zgasić pod ladą o czym poinformuje mnie tajemniczy klient ,gdyż ja niestety w tym czasie podłogę w koksu myłem i tak machę nam 13 godzin pracy ,a kolejny dzień pracy może tym razem Podróże poczytam ,pobujam w obłokach o lecie w Maroku i z kawka w reku poczuje urlopik wiec po co wydawać i tracić kasiorę na wczasy,skoro mogę inaczej moje ciężko zarobione pieniądze ulokować .może w bardziej pożyteczny sposób ,rachunek tel zapłacę gdyż przez nowa kasę troszkę odbiega od standardu tylko czy przypadkiem z kasy nie będę musiał sobie dopożyczyć, bo chyba wypłaty po zapłaceniu ZUSu mi braknie ,ale co tam żona na chleb zapracuje .wiec ja na drugi miesiąc dług space ,i co się stresować skoro kawkę mam u bolku wiec tym razem może late ??!!

Najnowsze wpisy