Praca w RUCH

Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: Praca w RUCH.
Wyświetlaj:
przerazony / 89.228.216.* / 2011-05-29 09:04
drodzy panslawisto, w piątek zainstalowano mi nową kasę. jestem nieprzerażony .Jak się ona sprawdza u tych którzy już na niej pracują, proszę napiszcie ? ma kiosk przystankowy i ruch biletowy.
ryta553 / 2011-05-29 10:51
nie ma się co bać ,pracuję na nowej kasie od miesiąca tylko jak masz dużo biletów to poproś swojego kierownika żeby ci dostarczył kody paskowe bo takowe są i będzie ci dużo łatwiej i prędzej kasa się sprawdza gorzej jak padnie serwer wtedy prasę trzeba sprzedawać w kodzie awaryjnym i to jest koszmar
przerazony / 89.228.216.* / 2011-05-29 16:10
czyli jednak są problemy !!!!!!!!!!!ja mam pracować na starej rumbie i na tej nowej kasie ,wiec ka później wystawie fakture Ruchowi ???dla mnie to galimatias !! jak ja sie odnajdę ..chyba złoże wymówienie bo już nie mam nerw na to wszystko..pozdrawiam
Ian 4 / 83.18.4.* / 2011-05-28 23:46
W dzisiejszych czasach liczy się firma ,zysk, biegnące do góry wskazniki . Zaś człowiek jego przeżycie ,godne życie nie ma racji bytu. Jesteśmy takimi nowoczesnymi niewolnikami .
Agent z Lubelskiego / 88.199.172.* / 2011-05-28 22:15
Witam serdecznie, wszystkich prowadzących saloniki na Umowie Agencyjnej Sprzedaży, powiem Wam moi Drodzy że mam bardzo dobry punkt od początku działa na UASie no jak do tej pory wszystko - prawie wszystko było o.k
zostawała jakaś kasa za miesiąc nie najgorsza, ale od nowego roku a dokładnie kwiecień - maj to stał się koszmar, jak czytam pisma od nich, oglądam ceny na dokumentach, patrzę na nową kasę to szlak człowieka trafia, mam wielką ochotę to rzucić w cholere, ale cały czas myślę o tym że punkt w którym teraz są obroty dużo większe od osiedlowych spożywczaków, i ten punkt ja zakładałem od początku, zaczynaliśmy od marnych 20tyś w pierwszym miesiącu, teraz robimy pięciokrotność tego, to wierzcie mi nie chce mi się tam nikogo puszczać innego, TAKŻE SZANOWNI PAŃSTWO W WAWIE OBUDZICIE SIĘ, PONIEWAŻ MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO!!!
ja x / 83.242.93.* / 2011-05-28 21:26
do Dido..oczywiscie ze nie jestem sprzedawca ja prowadze biznes a Wy nazywacie siebie kioskarzami i chyba w tym jest problem..wiecej szacunku dla siebie miejcie moi drodzy..kioskarz moze i brzmi dumnie ale daje male pole do popisu ..do Poznaniak zapewniam Cie ze mozesz miec w sprzedazy i cole i pepsi tylko znajdz miejsce na druga lodowke i zglos to swojemu kierownikowi sprzedazy ..
Dido 1 / 89.229.138.* / 2011-05-29 07:52
czyli jesteś grabarzem ruchu, gratuluję
kioskarka666 / 87.205.193.* / 2011-05-28 20:30
Koniec.Po okresie wypowiedzenia jestem wolna,uwolnilam sie od tego orlenowskiego burdelu-bo inaczej tego nazwac nie moge. Zycze odwagi w podejmowaniu decyzji Wam kioskarzom,wiem po sobie ze mozna sie uwolnic od firmy,ktora nastawiona jest na wyzysk.
Pozdrawiam
Ian 4 / 79.188.4.* / 2011-05-28 09:26
W ruchu mimo Zmiany właściciela dalej rządzą kolesie z układów i ich rodziny .Nie do przejścia !!!!
milutka / 94.251.158.* / 2011-06-02 21:27
to prawda byli pseudo kiwrownicy na swoich wypasionych stawkach dalej pracuja i smieja sie z nas dalej nic nie robi gdzie to nowe kierownictwo ze tego nie widzi lub moze jest zatym
PL_RUCH / 2011-05-28 00:59
Ma ktoś do zaopiniowania coś w tym temacie?
AmazingMouse / 46.205.17.* / 2011-05-26 21:46
Niestety nie da się tego rozwiązać. Właściciele firmy mogą zrobić z nią co chcą i jak chcą i nikt im nie może tego zabronić. Na tym polega kapitalizm : wyzysk człowieka przez człowieka. Każdy z nas może jednak odmówić uczestniczenia w tej farsie a wtedy nasze działanie obróci się przeciwko właścicielom firmy. No bo co zrobią bez kiosków. A kioskarze to osoby zdyscyplinowane i przedsiębiorcze mogą otwierać własne niezależne punkty i na pewno to się Wam opłaci co niejeden na tym forum już to zrobił. Trzeba tylko odrobinę odwagi. I niech się obudzą z ręką w nocniku .
Lubelskie / 88.199.172.* / 2011-05-26 20:39
Ma ktoś jakiś pomysł jak z tego wybrnąć lub jak te problemy rozwiązać?>
Jerrry / 83.7.69.* / 2011-05-28 22:24
dogadaj sie z właścicielem lokalu i załóż własny kiosk
zawiedzeni / 89.228.209.* / 2011-05-26 18:29
a moze sie zorganizujmy, napiszmy list do ruchu i zrobmy 1 dniowy strajk?
biznesklap / 89.228.216.* / 2011-05-26 19:34
jestem zaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! KTO JESZCZE??
biznesklap / 89.228.216.* / 2011-05-26 13:51
ok czytam niektórych i widzę ze jest wszystko pięknie ładzie, tylko my sprzedawcy jesteśmy do Du...y tak.....???
kioskarz / 89.75.40.* / 2011-05-26 14:36
No tak jesteśmy do du.. niektórzy z nas handlują po kilkanaście, kilkadziesiąt lat i nie przyszło nam do głowy że można sobie podwyższyć marże o kilkadziesiąt procent i liczyć góry pieniążków. Ale z nas durnie, jak mogliśmy na to nie wpaść, przecież sprzedaż nie zależy od ceny tylko od nas. Przy odpowiednim podejściu do klienta, będziemy mieli kolejki przy naszych punktach a sklepy obok będą świeciły pustkami pomimo niższych cen.
Ech.. jaka szkoda że wcześniej RUCH nie został przejęty przez obecny "wspaniały" zarząd. Jakby wcześniej nas "debili" poprowadzili to teraz nie wiedzielibyśmy co z pieniążkami robić.
Dlaczego my wcześniej na to nie wpadliśmy.. im większa marża tym więcej zarobimy.. no przecież nawet dziecko by na to wpadło, a my barany nie wiedzieliśmy o tym.
Dziękujemy Ci Pani ja x. Oświeciłaś nas.
ja x / 83.242.93.* / 2011-05-26 00:44
noż sie w kieszeni otwiera jak czytam takie biadolenie ..prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach nie wszystko mozna kupic ale wszystko mozna sprzedac tylko trzeba umiec..i to od Was zalezy czy klient do Was przyjdzie czy nie a nie od cen jakie bedziecie mieli..nie jestem w tym biznesie nowa jak sie niektorym wydaje i nie jestem tez pania Marią..mam ten sam problem co i Wy ale użalanie sie nad soba niczego nie zalatwi..jestescie co poniektorzy niedoinformowani..owszem jest podpisana umowa z pepsi ale to nie oznacza ze rezygnujemy z coli mozemy miec jedno i drugie..nie sądze by to byl temat dlra reporterow..wszystko odbywa sie zgodnie z prawem a na sfrustrowanych kioskarzy nikt nie bedzie patrzyl w tv bo to nijaka rewelacja..weżcie sie w garść albo poprostu zrezygnujcie bez zbędnych ceregieli...rozumiem tych co maja kioski na wspolpracy oni z pewnoscia straca przechodzac na UAS ale ci ktorzy cały czas pracuja na UAS nie zauwaza roznicy..ja wynegocjowalam sobie wieksze prowizje na niektorych produktach zmienilam godziny otwarcia na takie jak mi pasowaly a kary moi drodz sa wszedzie trzeba tylko ich unikac:)
Dido 1 / 89.229.138.* / 2011-05-28 20:07
ty nie jesteś sprzedawcą ,jesteś ruchowską ......
kioskarz / 89.75.40.* / 2011-05-26 12:27
Gorszych głupot nie można było napisać:
prawda jest taka ze w dzisiejszych czasach nie wszystko mozna kupic ale wszystko mozna sprzedac tylko trzeba umiec..i to od Was zalezy czy klient do Was przyjdzie czy nie a nie od cen jakie bedziecie mieli.
To czy klient do nas przyjdzie zależy w dużej mierze od nas ale i od cen, od naszej konkurencyjności! Takie brednie że wszystko się sprzeda możesz sobie na szkoleniu dla akwizytorów sprzedających dwa razy droższe niż w sklepie gary, naiwnym staruszkom, a nie osobom które prowadzą kioski, saloniki i chcą zapewnić sobie stałych klientów...
Kary są wszędzie... brak mi słów.
pklw / 79.184.150.* / 2011-05-26 08:22
to niezłe musisz miec wtyki, skoro tak ci idą na rękę, poradż nam co trzeba robic żeby to osiągnąc :)
JASIE / 89.228.216.* / 2011-05-25 20:17
PRACOWNICY ORLENU MAJA ZWIĄZKI ZAWODOWE WIEC GRORZA STRAJKIEM DOMAGAJAC PODWYZKI ,A CO MY MAMY ??? UBOGIE UMOWY I WODE W USTACH.POZDRAWIAM
kaapucynek / 89.228.216.* / 2011-05-25 19:58
Kochani !! czy ktoś wie do kiedy maja wprowadzić te nowe umowy?? i kasy komputerowe?? i czy trzeba będzie odbębnić jeszcze trzy miesiące wypowiedzenia ?Czy jak nie podpisze umowy to rozwiążą starą w trybie natychmiastowym ?? pracuje w RUCHU 15 lat o 15 za długo. ..od 6 lat jest coraz gorzej ,a teraz doszły nakazy , kary i kosmiczne ceny ,Zastanawiam się tylko jak tak to możliwe, ze przy tak wielkiej skali wyzysku , kioskarzy przez firmę RUCH PROBLEM nie dotarł do prasy czy telewizji????? poniekąd sami jesteśmy sobie winni ,gadamy gadamy ..a tak naprawdę żadne z nas nie nagłośni problemu choćby w TVN UWAGA..........
romcio1 / 62.133.147.* / 2011-05-25 16:10
Ludzie przeczytałem wywiad z P Prezesem i Intensy i zarazem przewodniczącym rady nadzorczej Ruch .I co ? Moja decyzja nieodwołalna po tym co mówi P Prezes a tym co widzę u siebie w Saloniku , to jakeś dwa sprzeczne ze sobą światy - jaka restrukturyzacja .ze Pani Kasia z Panią Basia pracyją na innych stołkach a ja dostaje jakieś towary których nie zamawiałem po cenach z sufitu a tego co zamawiałem nie bo podobno NIE MA DLA OBECNEGO ZARZĄDU JESTEŚMY PAROBASAMI .Ja nie czekam na nową umowę - wypowiedzenie złożone .Na tym forum też kończę obecnośc bo szkoda nerów czytając wypowiedzi niejakiej ja x Dziewczyno ja handluje już 30 lat Pozdrawiam
Dido 1 / 89.229.138.* / 2011-05-25 19:55
to następna, typu pani Maria a tfu

Najnowsze wpisy