Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Premier David Cameron nie chce, by imigranci wyłudzali świadczenia socjalne

Premier David Cameron nie chce, by imigranci wyłudzali świadczenia socjalne

Wyświetlaj:
wet / 91.246.15.* / 2015-06-06 09:04
W tym rezimie nie opłaca się pracować więc trzeba tylko pracować za granicą i tam płacić podatki.
hkl / 91.246.15.* / 2015-06-06 08:55
Popieram Pana taka jest prawda a szczególnie na arabach się przejechaliście więcej strat jak poźytku.A to dopiero początek.
antyBuractwo / 80.168.1.* / 2015-05-31 14:08
Ten, kto uczciwie pracuje i placi podatki w UK, powinien miec wszelkie prawa, ktore przysluguja pracownikom na Wyspach. To powinno byc oczywiste dla kazdego, kto uzywa glowy do myslenia. Natomiast Cameron powinien bezpardonowo wywalac wszelkie patologie z zakazem wjazdu do UK przynajmniej na 10 lat. To by wiele problemow rozwiazalo. Ale zeby cos takiego wprowadzic, to trzeba miec JAJA i nie ogladac sie na to, ze ludzi o ciemniejszej karnacji, na przyklad, beda sie drzec, ze im sie krzywda dzieje.
gośćoo1 / 82.132.222.* / 2015-05-31 08:45
wiadomo o co chodzi Afryka Indie Pakistan - i wiele innych narodowość oczywiście kolonizacja - z niektórych już krajów wywieziono bogactwa w zamian za co - za 5-cio letni pobyt na wyspach przykład RPA- i wiele sposobów jest na to aby za to wsio płacić a że kontrola się wymkneła z rąk to jest już odpowiedż- szkły brak rodowitym na wysokim szczeblu i przekręty finansowe też są tylko o tym sie głośno nie mówi- niedługo kolonie sie skończą i Anglia też zostanie wylicytowana -tylko kto to przygarnie podejrzewam żę nikt rozsądny
Issak / 110.147.133.* / 2015-05-31 07:02
Jak ktos pisze glupawe angole , ale jezdzicie do nich na zarobek oni do was nie przyjerzdzaja z jakiej racji maja placic WAM swiadczenia niech KOPACZ WAM placi . Powpuszczaliscie do rzadow zlodzieji z PO , SLD , PSL czy PIS POLSKA nie powinna byc biedna tylko nie ma kto wami rzadzic sami jestescie NIEZDYSCYPLINOWANI wasz pracodawca to zlodziej chce to samo miec w ciagu roku co inni dorabja sie przez lata identycznie z rzadem .
zgredzik / 90.192.188.* / 2015-05-31 00:41
im szybciej tym lepiej- zasilki na maksymalnie do 2 dzieci i to mieszkajacych w UK a nie na antypodach a dla doroslych zasilek dla bezrobotnych ale dopiero po utracie pracy i placeniu podatkow w UK a nie po przekroczeniu granicy - jestem przekonany ze UE sie nie sprzeciwi bo zbyt wielu spryciarzy drenuje nie tylko cudze kieszenie na Wyspach ale to samo dzieje sie w zamoznych, pozostalych krajach Starej Europy i wszyscy miejscowi juz tego maja dosyc!!! Emigracja zarobkowa to nic nowego ale niewykwalifikowani robotnicy dla jakich nie ma pracy nie sa tutaj potrzebni!!!
x123 / 46.113.141.* / 2015-05-30 20:07
Zmęczy... dobra, garnku, zatrudnię tych głupawych angoli w mojej resturacji, na początek Parę
andrzejbwawa / 2015-05-30 20:01
Szanowny Panie Premierze Cameron. Radziłbym Panu z całego serca, aby odczepił się od Polaków pracujących na wyspach. Jeśli nie chce Pan, aby za sto lat statystyczny Brytyjczyk oraz Pana wnuk nie miał innej niż biała cery. Córka moja doskonale wykształcony za własne pieniądze na prywatnych uczelniach w Polsce informatyk. Właśnie pojechała pracować w UK. Praca tam już czekała na jej przyjazd. Firma Brytyjska jak najbardziej. Ona jedyna Polka w niej zatrudniona, a z pozostałej części 70% osób z wyspiarskim obywatelstwem w niej zatrudnionych to Hindusi. Proszę rozejrzeć się w koło macie coraz mniej białych obywateli. Coraz więcej Afrykańskich i Hinduskich korzeni mają Ci Pana rdzenni od lat a urodzeni w koloniach Brytyjczycy. Ja nie jestem rasistą jak mnie zaraz tutaj zaszufladkują, ale czy do tego Pan i jego wyborcy dążycie. Jeśli tak to życzę powodzenia. Widocznie przyszła już pora na czarnego premiera UK.
cicho ciemny 1234567 / 90.199.239.* / 2015-05-30 19:45
Nie rozumiem dlaczego Cameron uparł się na Polaków jak w Anglii jest 85%pakusow a ich tylko 10% to dlaczego nie robi coś z palusami pewnie się ich boi ze mu chatę wysdza
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
POkiwany / 5.57.160.* / 2015-05-30 11:03
CAMERON DAŁ POLAKOM PRACĘ,MIESZKANIE,GODNĄ PŁACĘ A POlacy solidarni kolesie 80 i olek
przekręt BEZROBOCIE,BIEDĘ SUPER NA PROWINCJI,POwsiach,ZERO FABRYK,WYZYSK,GROSZOWE PĘSJE,POkantowani NIEWOLNICY NA LATA FRANKOWICZE,POsprzedawane BANKI,NAJLEPSZE ZAKŁADY POLSKIE,POkupowane PENDOLINA,PObudowane SUPER IDIOTYCZNE .............? NP WYSEPKI DROGOWE PRZEZ KOLESI
NA KOSZT POdatnika.CZY TAK RZĄDZI CAMERON ???????????? POmyśl WYBORCO KTO SIEBIE POkiwał czy nie olek ilego kolesie solidarni gdańszczanie.JAK ONI ŻYJĄ A JAK TY WYBORCO.
JAKIE BYŁY POSTULATY SOLIDARNOŚCI GDAŃSKIEJ A CO POrobili Z CIEBIE POLAKU.JAK ZYJA ANGLICY A JAK POlacy W POlsce NIE MYLIĆ KOLESI.
Don568 / 151.228.209.* / 2015-05-30 10:38
Cameron nie lubi Polaków bo sa ladniejsi niz angole taka sprawa.Co dzien rano staje przed lustrem i mowi: kuzwa dlaczego ja jestem taki brzydki a potem idzie do swojego gabinetu i obmysla plan zemsty za to ze Polacy sa ladni a on kostropaty jak czupakabra bo programie szkola przetrwania.Nie martwcie sie rodacy,Cameron musi zrozumiec ze juz nigdy nie bedzie Polakiem i nawet to ze nas szarpie jak chilala bawoli gnat tego nie zmieni.Przykro mi David ze masz na gowie marchewkowe pole ale wiesz chlopie,taki klimat.Oboc zly los w zart jak Monthy Phyton albo Mr Bean,moze wtym kierunku wyladuj frustracje?
szarancza / 83.220.192.* / 2015-05-30 10:17
Pozbadzcie sie w pierwszej kolekjnosci problemu z ciapuchami, siedza i tylko sie rzna w swoich " biednych domach"... przydalby sie znow taki pan z wasem i z ciekawa fryzura w europie...
polka259 / 83.8.239.* / 2015-05-30 10:03
Nie tylko polacy tak robią skoro w tym inwigilowanym kraju prawo tak pozwala dlaczego Cameron nie czepia się Litwinow, Rumunow, Bułgarów, tylko wciąz polaków. Litwini biorą wszystkie dodatki, wynajmują domy ,a w nich pokoje a wszystko płacą z dodatków na samotnie wychowujace matki wychowujac dzieci co jest kłamstwem, ale nikt tego nie sprawdza . A polaków się czepiają najbardziej. Wiem z autopsjii.
bulbot73 / 5.57.167.* / 2015-05-30 10:56
To jak napisałeś"polaków" a później "L"itwinów, "R"umunów itd bardzo wiele mówi o stosunku do własnej ojczyzny i dlaczego niby Cameron miałby być bardziej polski od Ciebie?
akurat / 81.219.20.* / 2015-05-30 10:10
skoro nasz platformiany rzad pozwala na lupienie nas bankom podczas gdy w innych krajach bronia swoich obywateli...to czego ty oczekujesz? ze kto nas bedzie bronil Anglicy?? oni maja swoich obywateli i o nich sie martwia... a u nas szczurek siedzi na stlku jak mysz na serze i mowi ludziom wprost...ze w szwajcarii maja gorsze warunki kredytowe...ale szkoda ze nie wspomina o ich zarobkach...kpi sobie szczurzydlo z inteligencji wyborcow...a ci dalej ida na po glosowac... to kto bedzie szanowal taki narod???
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
dante388 / 83.25.26.* / 2015-05-30 10:08
Polacy też biorą wszystko a, że akurat cameron uparł się na nas nic na to nie poradzimy problem dotyczy wszystkich cudzoziemców
goon / 81.219.20.* / 2015-05-30 10:02
Trudno im sie dziwic..ale rekami naszych decydentow dzialacze unijni rozwalili stocznie i teraz chca zamykac kopalnie...tysiace ludzi idzie na bruk i maja prawo walczyc o swoj byt... nie da sie zjesc ciastko i miec ciastko...jezeli nie chca miec wiecej emigrantow z naszego kraju to niech nie zamykaja miejsc pracy u nas....tylko je tworza..faktycznie to wina naszych wyborcow zw glosowali na po ale tez pozostali dostaja rykoszetem...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
???/ / 213.158.218.* / 2015-05-30 09:55
No proszę, pierwszy sprawdzian dobrych intencji i realizacji obietnic dla nowego prezydenta. Da radę? Watpię.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy