Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes PiS zaprasza do obywatelskiego protestu

Prezes PiS zaprasza do obywatelskiego protestu

Money.pl / 2014-12-02 18:05
Wyświetlaj:
rywert / 83.22.244.* / 2014-12-02 20:16
Bede w Warszawie, jestem za zmiana !
debos / 95.49.86.* / 2014-12-02 22:12
A Ty wiesz chociaż jakiej byś chciał zmiany? Lepiej siedź w łobejściu zamiast przyjeżdzać do Warszawy. Zimno jest.
rembert2 / 2014-12-02 19:39 / Tysiącznik na forum
Niejestem fanem Kaczynskiego ale to ze PO-PSL niszczy panstwo to akurat prawda
debos / 95.49.86.* / 2014-12-02 22:10
Niszczą przez permanentny rozwój? Przez poprawę wszystkich wskażników? Przez rozwój infrastrukturalny? To Polska wygląda na kraj który jest niszczony?
popopopopo / 77.253.249.* / 2015-10-15 10:47
Przez rosnący dług, przez zaniżanie oświaty, przez zaniżanie kultury, przez rozprzedaż polskich zakładów, przez uzależnianie Polski od państw obcych, przez sprowadzanie do Polski wrogich nam sił można by wymieniać i wymieniać, ale po co, prawda was faryzeuszy i tak nie obchodzi...
rembert2 / 2014-12-02 22:13 / Tysiącznik na forum
Jaki rozwoj -sprawdz poziom zadluzenia Polski ,liczbe osob zyjacych w ubostwie,stan sluzby zdrowia,poziom zycia emerytow itd itd.Zastanow sie i nie pisz bzdur
debos / 95.49.86.* / 2014-12-02 22:28
Zadłużenie jest relatywnie niskie, bezproblemowe, a jego obsługa nie bezcześci budżetu. PKB rośnie a im bardziej będzie rosło a zapowiada się solidny wzrost przy i tak wysokim PKB ty obsługa długu będzie bardziej przyjemna. Poziom życia emerytów marny tu się zgadzam ale tak było i niestety długo jeszcze będzie. Co zaś się tyczy służby zdrowia to poziom świadczeń, dostępne procedury, nowoczesność procedur, wyposażenie przychodni i szpitali, dostępność nowoczesnych leków lawinowo się poprawiło a skok jest bez precedensu.
rembert2 / 2014-12-02 22:30 / Tysiącznik na forum
Sorry,jak ktos jest zakochany w PO to nie mysli racjonalnie.Nie bardzo wiesz o czym piszesz ale pozdrawiam
debos / 95.49.76.* / 2014-12-03 07:51
Jestem zakochany w Polsce drogi ~rembercie. W Polsce! Bo to do czego doszliśmy to nasza zasługa oraz wszystkich rządów oraz przyzwoitych polityków którzy przez dwadzieścia pięć lat budowali a nie niszczyli. A Kaczyński i jego wyznawcy niszczą. Polska już nie raz w historii ginęła przez ciemną masę która z głupoty albo wyrachowania ale zawsze z patriotycznymi hasłami na japach gubili Rzeczpospolitą. Pisiakom naród nie daje mandatu do rządzenia dlatego, podważają uczciwość wyborów, odmawiają prawa legalnie wybranym władzom do rządzenia, postponują organa i instytucje naszego państwa aby w ten sposób manipulacjąc wywołać awanturę która by ich doprowadziła do żłobu. Nie wolno z tym się godzić. Naród w procesie wyborczym da im manat do rządzenia to proszę bardzo a jeśli nie to won. Pamiętaj o tym. Pozdrawiam.
dgen / 2014-12-02 18:58 / Tysiącznik na forum
7-go października minęła przemilczana w mętnych mediach o post-ubeckiej proweniencji, 8-ma rocznica tzw. błękitnego marszu zorganizowanego przez PO. Marsz jak wiadomo był próbą obalenia legalnego rządu RP oraz nawoływaniem do tzw. społecznego nieposłuszeństwa wobec konstytucyjnych władz Polski.
Donald Tusk wyprowadził ludzi na ulicę . Szefowie PO wraz z członkami swojej partii nieśli transparenty o treści m.in. "dość dyktatury" oraz przedstawiające prezydenta RP L. Kaczyńskiego z pętlą na szyi.
Był to początek rozpętanej przez PO wojny polsko-polskiej, PO-dpalania Polski, dzielenia Polaków na tych "POstępowych" i tych z "ciemnogrodu" oraz "mocherów" .
Ważniejszymi epizodami tej wojny było zabójstwo polityczne członka PIS przez byłego członka PO (wyrzuconego za niepłacenie składek) oraz katastrofa smoleńska.

Listopad 2014, Ewa Kopacz, szefowa PO: "władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej "
debos / 95.49.86.* / 2014-12-02 22:07
To chyba nie była jakaś bardzo istotna rocznica bo mało pewnie kto pamięta a np. ja się dopiero od Ciebie dowiedziałem, że był jakiś w ogóle błękitny marsz. Ale nawet jak był taki marsz to on był uzasadniony tym co szarańcza wyprawiała. Poza polowaniem na ludzi w tym na opozycję ja przypomnę choćby przejęcie w ciągu jednej nocy a potem opanowanie przez pisowskich funkcjonariuszy publicznych radia i telewizji. Dzisiaj nie ma jednego powodu aby pisiaki wałęsali się po mojej kochanej Warszawie.
almari / 92.55.217.* / 2014-12-02 18:05

Po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych Jarosław Kaczyński zapowiedział, że 13 grudnia odbędzie się marsz sprzeciwu wobec nieprawidłowości podczas liczenia głosów.

dlaczego aż tak delikatnie?wcześniej krzyczało się o fałszowaniu wyników,czyżby rurka miękła?:-)
J1512 / 79.185.65.* / 2014-12-02 18:32
Masz "racje" przecież można zawsze i wszystko liczyć w cały świat tak długo aż osiągnie się "właściwy" wynik a następnie zaśpiewać "POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO"!
Jest w takim postępowaniu jaki sens logika?
Robienie sobie JAJ z NARODU przez instytucje PAŃSTWA POLSKIEGO wygląda więcej niż blado!
To MASZ w prezencie na ŚW MIKOŁAJA na wypadek gdyby do głowy wpadł CI nowy pomył aby napisać coś podobnie głupiego!
debos / 95.49.86.* / 2014-12-02 22:20
Prawie tak można powiedzieć " Polacy nic się nie stało ". Padnięcie systemu i liczenie głosów przez tydzień u przeciętnie zdrowego emocjonalnie człowieka nie powinno wywoływać cierpienia. Najważniejsze, że wybory się odbyły, głosy policzone, władze wybrane. Czyli wszystko to, po co organizuje się wybory zostało wykonane. A teraz przyzwoici ludzie biorą się do roboty a nie wałęsają się po mojej kochanej Warszawie.
almari / 92.55.217.* / 2014-12-02 19:50
Obdaruj takimi prezentami swoją prawą,mądrą i sprawiedliwą rodzinę:-)
...no teraz to chyba nie usuną:-)
almari / 92.55.217.* / 2014-12-02 19:35
Piszę to co zauważyłem,jeśli wyniki były sfałszowane i Pan Kaczyński mówił o tym od samego początku to powinien być konsekwentny. Pis miał przecież w każdej komisji wyborczej swoich przedstawicieli,mężów zaufania,jeśli były jakieś przekręty niech zgłoszą to do prokuratury,Jeśli tylko mają jakieś dowody to w czym problem?
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------

Najnowsze wpisy