Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes ZUS podał się do dymisji

Prezes ZUS podał się do dymisji

Money.pl / 2015-02-06 11:51
Komentarze do wiadomości: Prezes ZUS podał się do dymisji.
Wyświetlaj:
sPOostrzegawczy / 213.158.222.* / 2015-06-10 21:59
Dlaczego dopiero akurat teraz? I czemu z taką dziurą w zusowskim worze ?!
poseł radziecki / 128.127.84.* / 2015-02-15 20:38
ile dostanie odprawy?
KASIA1234 / 91.239.113.* / 2015-02-14 23:11
a ten wyslannik z PO ZNOWU NAKRADL? CO Z PLAGA
kamil389 / 91.239.113.* / 2015-02-14 22:57
to zlodziej nie poszedl do p****** tylko dali mu wyprawke milion albo dwa?
kudlacz / 89.231.138.* / 2015-02-14 22:08
przed odejsciem powinien zrobić porządek w zus w ostrowie wielkopolskim i nauczyć uczciwej pracy tych obibokow
otylka / 89.74.249.* / 2015-02-17 20:20
Aha to ty nie płacisz składek i pewnie Cię ścigają
emil100 / 217.99.147.* / 2015-02-14 12:29
Jakie zaległości w skladkach maja płatnicy? Żadne! Konta płatników bywaja puste, bo ZUS nie przelewa wpłaconych składek na konta płatników, tylko sie bawi za te pieniądze.Potem braki ZUS usiłuje zwalić na płatników, wystawia fałszywe tytuły wykonawcze i czyści płatnikom do zera konta bankowe.Egzekucje to jest najukochańsza forma tych złodziei, żeby kraść ile wlezie!Najlepiej będzie jak ZUS zacznie kierowac sprawy do sądów, to może wreszcie płatnicy odetchną z ulgą. W sądzie płatnik może pokazać dowody wpłat na składki, bilingi kont bankowych, zajęcia majątku przez ZUS i Urząd Skarbowy i udowodnić, że ZUS kradnie. Ale będzie jazda!
dhatar / 91.234.112.* / 2015-02-14 11:07
Jestem urzędnikiem ZUS i nie przypominam sobie abym cały rok świętowała urodziny ZUS, wręcz przeciwnie cały rok bardzo ciężko pracowałam jak zawsze , bez podwyżki już od kilku lat, bez sponsorowanych i jak piszą tabloidy darmowych wyjazdów-wyjazd owszem był ale dzięki swoim własnym funduszom z zaciągniętego kredytu, a poza tym myślę, że zarabiam mniej niż redaktorzy wypisujący bezkarnie te wszystkie newsy.A wystarczyłoby pomyśleć , zastanowić się , ...
adam pasza / 83.4.159.* / 2015-07-15 12:33
to co robisz na internecie w urzędowym czasie pracy kawe pijesz? zapier.... do roboty bo nie za to Tobie płacimy... NASZE SKŁADKI IDĄ NA TWOJĄ WYPŁATE A POŹNIEJ EMERYTURE WON!! Nam nie jestescie potrzebni sami możemy sobie odkładać na emeryture a wam ch... do tego czy ktos wpłacił czy nie.
Babba / 78.144.81.* / 2015-02-13 19:15
A czemu tak nozki za pas ,pasozycie bezlitosny ,,,
płatnik ZUS / 89.79.38.* / 2015-02-08 22:54
Hola prezesku, a afery i przekręty to jeszcze do wyjaśnienia.
Tu też misje skończyłeś.Kase zarobiłeś
Puciek / 91.244.215.* / 2015-02-08 10:51
W Polsce szybciej będzie ,,Rewolucja Padziernikowa'' ,niż lepsze życie Polaków, -mam na myśli Wszystkich Polaków !!
Politycy ,urzędnicy ,celebryci,rządowe i nie tylko Urzędy Statystyczne i niestety media,najczęściej i z wielką mocą głoszą,o ile wzrośnie PKB,jak rosną place ,a maleją ceny ,maleje bezrobocie,Polacy wydają więcej pieniędzy na zakupy,a emerytów stać na wczasy o jakich nigdy nie marzyli !!-Wszystko może to i prawda,ale jeśli ,rozłożymy to na czynniki,okazuje się ,że te wszelkie pozytywy,sukcesy dotyczą tylko 1/3 Społeczeństwa, a wśród reszty tendencje są nie tylko spadkowe, ale wręcz tragiczne.-Pan Minister wydaje na obiad tyle co prawie moje dwie emerytury,inny przepuszcza w knajpie, na baletach ,itd. sumy na jakie ja ,czy większość nie zarobi przez lata,a może i przez cale swoje życie, a w mediach,publicznie ,co niektórzy mówią ,ze tak ,,trzeba'',a moja ,czy innych bieda to wynik mojej nieudolności ,nieuctwa, lenistwa, czy pijaństwa,-choć od 20 lat wcale nie piję!!!-Co gorsza mówią to ludzie, którzy z racji, choćby swojego wykształcenia i pełnionych urzędów,oprócz wiedzy ,doświadczenia,czy innych pozytywnych cech człowieczych,winni widzieć znacznie więcej niż tylko czubek własnego nosa,czy wyciąg z rosnącego konta !!-Dużo jest w Polsce do zrobienia, do naprawienia, począwszy od przysłowiowej góry,jak i na poziomie społecznych dołów, ale prawdziwy gospodarz nie sprząta schodów, od dołu do góry, i dba o każdy element,-nawet mniej ważny jest jednak istotnym!!!-W Polsce de facto od 25 lat ,zwykły Naród został wyłączony z pozytywów demokratycznych procesów, czy przekształceń,za to cały czas obciążany negatywnymi tego skutkami.-Dzisiaj w Polsce począwszy od samej góry ,po cały i na każdym państwowym szczeblu establishment,po powiązanych z nim biznes i cwaniaków, ,wreszcie łącznie z faworyzowaną [z różnych powodów,ale niekoniecznie uczciwych zasług] ]inteligencją ,oraz częścią tz. klasy średniej ,są uprawnieni by ,,głosić te tak znane slogany ,że w Polsce żyje się lepiej i dostatniej , -ale jak już wspomniałe4m tylko dla Nich.-Reszta ,około 2/3 Społeczeństwa ,żyje w Polsce z dnia na dzień coraz gorzej ,a ta cała grupa społeczna dzieli się ,na biednych ,bardzo biednych ,a następnie nędzarzy ,i w zdecydowanej większości nie jest to wynik ,Ich nieudolności ,lenistwa, pijaństwa,itp. lecz wynik polityki i działań rządu i polityków-o czym nikt publicznie nie śmie uczciwie powiedzieć.Nie statystyczna, czy medialna prawda ,nawet o pracujących uczciwie ludziach [zwykłych ],jest taka że pomijając pewne ośrodki z Warszawa na czele,Ich miesięczne zarobki netto ,to kwoty oscylujące od 1000-1600 złotych,a nie jakieś 2500-3000 jak się podaje.-Jeszcze gorzej przedstawia się to wśród emerytów,gdzie 2/3 z Nich pobierają świadczenia od 900-1400 złotych netto,a gdy dodamy do tego fakt,że wszyscy ze swoich pensji ,czy świadczeń muszą wydać od 50-60% na różnego typu czynsze,opłaty,itp. -nie na żadne luksusy ,chyba ze komórka ,lub właśnie coś typu komputer z najtańszym internetem!!! -Podając za przykład siebie ,powiem tak ,-rozumując logicznie i uczciwie ,cóż np. dla mnie znaczy rewaloryzacja mojej emerytury [1020zł netto],gdy już od stycznia ,te spadające niby ceny towarów, i usług ,stanowią dla mnie większy wydatek , niż te ewentualne 36złotych ,a przede mną już w marcu podwyżka za ,,co.,podwyżka za prąd ,gaz,lekarstwa,fryzjer, kawa Tchibo ,kurze jajka ostatnio skok oprawie 2 zł na kg. itp,-owszem ,generalnie nie dzieje się tak jak wcześniej ,ale się nie obniża. !-Dzisiejsze tak głoszone spadki cen, obniżki czy konkurencja , w realnej rzeczywistości występują jedynie podczas wyprzedaży ,czy promocji.Taki proces trwa i czarowanie trwa u Nas od 25lat i daję Wam słowo ,że szczególnie Ci starsi zwykli ludzie mają prawo powiedzieć ,że za komuny było zarówno lepiej ,jak normalniej i uczciwiej.Rzecz nie polega na tym ,że Premier, Minister polityk,dyrektor,profesor,doktor,etc, maja za dużo ,lecz na tym ,że Tym na dole,zwykłym ludziom ,nie starcza na skromne,spokojne życie,-to jest właśnie tak skomplikowane,że nie potrafią tego zrozumieć Ci zdawać by się mogło wykształceni ,mędry,no przecież ludzie !!!

ZUS

Dracul / 164.127.2.* / 2015-02-08 08:24
Zakład Utylizacji Społeczeństwa. Każdy niech popatrzy koło siebie.
Miecio588 / 94.254.145.* / 2015-02-07 21:52
Derdziuk to jest człowiek nieszczesnie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
baba901 / 89.70.88.* / 2015-02-07 21:48
za te przekręty jeszcze odprawę dostanie. Za tą kwotę stypen-
dyści ZUS żyli by parę lat
zolzaa / 83.31.215.* / 2015-02-07 21:09
Najgorszy Prezes ZUS jaki był kiedykolwiek.
Upodlił pracowników, ciągły mobing, tylko statystyki i pielgrzymki do Częstochowy. Sprzęt do kitu nie wytrzymuje miesiąca.
Mam nadzieje że zrobią z nim porządek za tą jego "wypełnioną misję"
Ow / 185.26.182.* / 2015-02-14 10:49
Nakradł i uciekł.
J_23 / 83.25.82.* / 2015-02-07 20:44
JAKA jest różnica w statusie majątkowym "rodziny" i osoby od czasu "powołania do służby" i podania się do dymisji ??
Wystarczająco duża by zacierać ślady ??
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy