Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent pracuje nad ustawą, która ma pomóc zadłużonym we frankach szwajacarskich

Prezydent pracuje nad ustawą, która ma pomóc zadłużonym we frankach szwajacarskich

Wyświetlaj:
jajan / 62.182.213.* / 2016-05-14 02:41
przypadkowy już tylko pozoruje jakąkolwiek pracę.łamaczowi konstytucji nikt nie wierzy ani w kraju ani za granicą.
anty-p / 31.135.192.* / 2015-11-07 14:21
Nad czym ten Jaś Fasola może "pracować"? Co on wie o pracy? Jedyne, co wiedział, to jak rozliczać delegacje sejmowe tak, żeby orżnąć podatników!
sedzia / 93.181.140.* / 2015-11-07 14:14
Jak wzielam kredyt to zaciskalam pasa ,by go splacac. Prezydent mi nie pomagal.Brali kredyt we frankach to niech splacaja.
Joanna Rusin / 109.173.218.* / 2015-10-21 10:11
Ci frankowicze to już mnie dobijają. Przepraszam, że to powiem - ale przecież mieliście pojęcie co robicie. To, że doradca finansowy mówił wam, że frank nie zdrożeje, to jedno. Ale co miał mówić? on miał z tego prowizję. Trzeba było ruszyć głową. Klauzule niedozwolone są wszędzie i banki też wiedziały co robią, zabezpieczając swoje interesy. I dopóki kurs franka był ok, nikt problemu nie robił. Niedawno się wszyscy obudzili... a klauzul niedozwolonych przecież coraz więcej - wszędzie, w każdej branży. Najnowszy raport? Prawie 50 nowych zapisów niedozwolonych w rejestrze UOKiK- tylko we wrześniu! http://klauzuleniedozwolone.pl/raport-klauzulowy-47-nowych-klauzul-niedozwolonych-we-wrzesniu-2015-r/
ee-bb / 89.68.178.* / 2015-10-19 18:18
nagła zmiana frontu bo do tej pory retoryka była inna. Już Prezio kręci i już taki kozak nie jest.
jacko224 / 89.78.84.* / 2015-10-19 16:44
Ta mina pana Dudy mówi wszystko . Jak pan Duda bierze się za ustawę to g... z tego będzie
lokator ze Slaska / 109.196.87.* / 2015-10-19 16:36
Panie Prezydencie a kto pomoze lokatorom splacajacym kredyty tzw starego portfela balcerowiczowskie Spoldzielnie Mieszkaniowe na mocy ustawy z 1995 r O pomocy panstwa w splacie niektorych kredytow zmienily w porozumieniu z Bankiem PKO.BP lokatorom warunki splaty kredytow bez ich zgody. Spoldzielnie zaciagnely te kredyty w latach 80 na budowe mieszkan Lokatorzy podpisali umowy w latach 90-92 wplacili kaucje otrzymali mieszkania ktore przeciez moga nigdy nie byc ich wlasnoscia zgodzili sie na warunki splaty przez okres 40 lat kredytu dopiero pozniej gdy go splaca moga wykupic mieszkanie po denominacji tym ludziom kaze sie placic 5 razy wiecej setki tysiecy odsetek maja do splacenia problem zna posel Maslowska od wielu lat walczy z PO aby nam pomoc to oszustwo trwa mimo ze wyroki Sadow mowia ze to bezprawie Tysiace bezprawnie straconych mieszkan setki ludzkich dramatow mimo ze wszystkie instytucje panstwa znaja temat
NO NO / 178.42.82.* / 2015-10-19 16:36
TACY CO MAJA NADMIAR CZA POMAGAC --A RESZTA PO BULCE
Piorun21595 / 66.187.90.* / 2015-10-19 16:28
Wpisz w you tuba "Wszystkie twarze Ewy Kopacz" przekonacie się kim on jest.
To musi zobaczyć każdy kandydat który będzie głosować na swojego wodza.
tomfast / 91.228.136.* / 2015-10-19 16:02
A jak rok temu spłaciłem kredyt we frankach bo wziołem kredyt w złotówkach na jego spłatę !!
Mam nadzieję, że mi też oddadzą ?
Żle zrobiłem - powinienem nie spłacać i mieć przeterminowania. a najlepiej wystąpić o jakąś zapomogę - to będzie dowód, że sobie nie radzę i MUSICIE mi pomóc ( ja będę sobie nadwyżki odkładał po cichutku....)
Dobry pomysł co!!!!
promilum / 5.60.138.* / 2015-10-19 15:48
Pokrótce - ludzie biorący kredyt we frankach to debile (myśl ogólna - ludzi mało zorientowanych i polityków). Osoby biorące kredyt we frankach wiedziały o tym, że kursy latają jak żyd po pustym sklepie. Wbrew pozorom, mimo skoku waluty i tak są "do przodu", a pomoc "frankowiczom" jest żałosną próbą polepszenia sytuacji ludziom skoligaconym z politykami. Dziękuję dobranoc
prostownikfranke / 93.105.243.* / 2015-10-19 16:06
Pokrótce - bank stwierdza że gościa nie stać na kredyt w złotówkach bo ma za mały dochód !!!!!!!!!!! ale bank jednocześnie informuje że może mu udzielić kredytu we frankach bo na taki kredyt pozwalają jego dochody a o ryzyku kursowym zero informacji lub po prostu coś czym kredytobiorca przejmować się nie musi. Zdecydowana większość tzw. frankowców nie wnioskowała do banku o kredyt we frankach tylko w złotówkach.
ja705 / 94.254.132.* / 2015-10-19 15:34
egon nie produkuj się każdy nieopłacony troll w tym kraju już wie że to jedna wielka lipa .....frankowicze zostali wpuszczeni w maliny ,.,,,,,sam brałem ..na złotówki za mało zarabiałem ....a mówi się o mnie "nas" ze jestesmy najlepiej zarabiajacymi ....w Polsce ....wierutne kłamstwo ....i tyle .....banki ponadto poprzemycały masę niedozwolonych klauzul i zapisów ...z których czerpią czerpały gigantyczne zarobki .....wspomne tylko o kilku .:
1 . uzbezpieczenia ...... np. niskiego wkładu własnego ...okazało się iż banki uzbezpieczały siebie birąc składki od kredytobiorców ...mało tego brały wiecje niż przelewały za polisy .....wyszło to dopiero na którymś z procesów ...obenie jest masa pozwów
2. stosowanie własnych spreadów ...... banki mieszały nimi jak chciały ....co miało bezpośredni wpływa na wilkość raty ...... mowimy tu o setkach milionów ....złotych
3. ustalania oprocentowania dezyjami zarządów ...zapewniano ludzi o tym iż zarząd będzie kierował się liborem a rzeczyswistość stała się okrutna ,,,banki stwierdziły że zmieniły zdanie i ratki poszybowały do góry ...i mówimy tu o setkach milonów przez ostatnie lata a moze i milirdów ....ja osobiscie mam z tegoi tytułu zawyżoną ratę pewnie ok 400 -500 zł ....miesiecznie ...a jest takich osób w naszym tylko banku ok 20 tys .....
o innych rzeczach nie wspomne bo za mało miejsca .....masakra .!!!!!!!!!
Roberto9999 / 83.29.9.* / 2015-10-19 15:46
To trzeba było takiej umowy nie podpisywać. Wszystko w temacie.
warszawiak33 / 178.36.154.* / 2015-10-19 15:33
Proste rozwiązanie to przewalutować po kursie złotowym taki jaki był w dniu zaciągnięcia kredytu.Co tu kombinować..Jeśli kombinują to znaczy ,że banki rączki w tym maczają.
gb4s / 89.161.44.* / 2015-10-19 15:33
Potrafi robić miny i obiecywać,..ciemny lud to kupił.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy