Forum Forum podatkowePIT

Problem z rozliczeniem się za Programy Afiliacyjne

Problem z rozliczeniem się za Programy Afiliacyjne

MisiekWar / 31.128.8.* / 2015-04-27 09:58
Dzień dobry mam problem z uzupełnieniem PIT. Otóż jestem osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej. Jestem niepracującym studentem, więc nie mam żadnej umowy o pracę czy coś w tym stylu. I nie miałem żadnych dochodów w 2014 roku. Oprócz Afiliacji. Bo zarabiam na programach partnerskich w Internecie. Nie zgłaszałem też ryczałtu. I muszę rozliczyć się na zasadach ogólnych, z (sytempartnerski.pl, program-afiliacyjny -alrior.pl i comperialead.pl). W tym pierwszym wystawiałem rachunki. A w tytule: Oddanie powierzchni reklamowej na stronie WWW na cele reklamowe w miesiącu "xyz". (Suma 2815 zł brutto i netto. ) Z drugiego wysyłali mi po prostu pieniądze i otrzymałem PIT-8c (Pieniądze tytułem: Premia w Programie Afiliacyjnym- Suma 540zł brutto.) A trzeci program(tytułem: "Najem powierzchni reklamowej" tylko 75 zł i tak samo jak w pierwszym. W sumie wychodzi mi 3430. Do tego trzeba odjąć koszty. Czyli 121,77zł za przedłużenie domeny na której wyświetlają się reklamy oraz 275,64zł za hosting. Czyli wychodzi mi 3430-(121,77+275,64)=3032,59. Gdzie to wpisać i czy to będzie dobrze?

Najnowsze wpisy