Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Produkcja przemysłowa w Polsce rośnie wolniej od prognoz. Ale sprzedaż wyższa niż we wrześniu

Produkcja przemysłowa w Polsce rośnie wolniej od prognoz. Ale sprzedaż wyższa niż we wrześniu

Wyświetlaj:
ABCv / 83.10.167.* / 2015-11-19 22:17
Inflację, szarą strefę, podwyżki ukryte podatków i spadek produkcji mamy na bank dzięki tym durniom z PISu.
marian815 / 145.237.2.* / 2015-11-20 07:59
PiS nie rządził we wrześniu tłumoku na usługach PO. Nie jestem związany z żadną partią ale nie lubię jak ktoś oszukuje. Z taką łajzą jak ty nie ma co robić interesy bo jesteś oszustem ostro zakłamanym
azorrrrrr / 77.252.236.* / 2015-11-19 21:49
Koniec z niższą pensją = koniec z pensją...
sadasdasdas / 46.231.156.* / 2015-11-19 18:11
TAK się nie rysuje wykresów..... To że ma cie punkty nie znaczy w cale ze musicie je połączyć jak debile..
anatol920 / 188.146.67.* / 2015-11-19 17:46
Mróweczki muszą z********** żeby budżetówka miała na trzynastki.
info999 / 185.15.2.* / 2015-11-19 18:14
Nie ma trzynastek w budżecie. Ani podwyżek już od wielu lat. Mylisz z górnikami. A górnicy to sa pracownicy spółek, którzy jak widać maja inne szczególne uprawnienia które teraz jeszcze się wzmocnią , bo kraj na węglu ma stać, jak za towarzysza Gomółki
voytii bee / 88.199.95.* / 2015-11-19 17:36
czemu jest tak źle jak niby jest tak dobrze !?!?!
Wkurzony / 81.219.227.* / 2015-11-19 16:47
Bezrobocie hmm praca jest i kto chce to ją znajdzie ale problem jest jeden że praca ta jest za stawki od 4,50-8 zł netto czyli nawet pracując nie stać takiej osoby na życie, bo od zarobku który wypracuje odliczy dojazd do pracy i jakieś jedzenie do pracy i okazuje się że jest na 0 lub - albo zarobił z parę stówek za miesiąc tyrania często na śmieciowej umowie po 200 h miesięcznie. Lipa ,praca w Pl to dno płacowe !!!!!!!,,Ciapatym Imigrantom w ośrodku płaca za prace porządkowe po 4-5 euro czyli 17-21 zł za Godzinę pracy to o czym my mówimy w PL
Damian 252 / 93.157.112.* / 2015-11-19 16:25
Niech GUS poda jakie jest rzeczywiste BEZROBOCIE .
eryk123 / 83.4.102.* / 2015-11-19 18:22
5-6%...POLOWA Z moich znajomych bezrobotnych pracuje na czarno i niezle przędą, ale to każdy wie jak to jest...Dodatkowo w Polsce pracuje 200tys ukraincow (legalnie) i od 150-250 tys nielegalnie wg. szacunków.
kjhgfds / 46.238.231.* / 2015-11-19 19:17
Plus jest ogromna grupa bezrobotnych która zrezygnowała z poszukiwania pracy po wysłaniu tysięcy cv, gdzie niby pilnie potrzebowali pracowników ale jak zgłaszający nie odpowiadają liście wymagań na całą stronę to brak odzewu. A ogłoszenia dalej się wstawia i liczy na superfachowców za 8zł/h. U mnie na ulicy jest bez liku bezrobotnych bez żadnego zasiłku i nie pracujących na czarno. Od dawna na czarno jest ciężko dostać wypłatę.
przesiebiorca / 37.128.97.* / 2015-11-19 16:43
w sensie że go w ogóle nie ma? Zgadzam się- pracowników zwożę już ze wsi oddalonych po 50 km od firmy we wschodniej Polsce przy legalnej umowie na 2 tys zł
"olo / 70.88.217.* / 2015-11-19 15:06
To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują sie do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy sie nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4. Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacic po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy. Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Cytuje " Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu? Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny ? To co oni robią to jest właśnie Takija - święte kłamstwo Islamu...Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu...we Francji drugi... na Bliskim Wschodzie toczy się 3ci... Przeczytajcie coś, dowiedzcie się...jestem świeżo po lekturze Koranu- strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 wrześnie, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia. Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych.. Kopiuj i wklej wszędzie gdzie się da
'kocur / 70.88.217.* / 2015-11-19 15:16
I niech ktoś nie mówi ze to NIE NA TEMAT!!! To jest teraz temat # 1 w Europie.

Najnowsze wpisy