Forum Polityka, aktualnościKraj

Produkty tradycyjne. Lista z woj. zachodniopomorskiego coraz dłuższa

Produkty tradycyjne. Lista z woj. zachodniopomorskiego coraz dłuższa

Wyświetlaj:
j245 / 95.49.224.* / 2016-02-14 09:02
Jak krówka to tylko z Milanówka pod Warszawą i to z wytwórni Pomorskiego. Inne milanowskie wyroby (a jest ich sporo) niestety nie osiągają tego poziomu, a wszystkie te inne "krówki" z Koziej Wólki to straszny syf i faktycznie dziwię się jak ktoś może to jeść. Kuzyn pojechał kiedyś do egzotycznego kraju i po powrocie powiedział: "Nigdy już nie kupię w Polsce banana, bo to chyba jakaś odmiana pastewna - tam jadłem prawdziwe i nie wiedziałem, że banan może tak smakować". Z krówkami jest podobnie - tylko Milanówek!
NIE ZASYFIAJ SIĘ !!! / 46.186.13.* / 2016-02-13 15:39
W tradycyjnych produktach nie było TŁUSZCZÓW TRANS !!!
##### A one zatykają tętnice !!! ##### To zawały i wylewy !!! ##### Poczytaj co mówią żywieniowcy. Do wyrzucenia są: margaryny twarde, czekolady nadziewane, tanie wędliny, majonezy, chipsy, płatki crunchy, frytki, ciastka, wafelki, itd. ##### Nie lepiej zrezygnować ze śmieciowego jedzenia, a pożyć z 10 lat dłużej? ##### Nie daj się ogłupić reklamie że shit daje radość! ##### Podstawa to warzywa i owoce. ##### Chcesz tłuszczu? Olej rzepakowy! (i nie przypalany bo oksysterole!) Chcesz jajek? Gotuj je! Mięsa? Drób! Pieczywa? Pełnoziarniste! Słodyczy? Miód! (Czekolada też, ale nie z utwardzonym tłuszczem roślinnym, bo ma tłuszcze trans!) ##### ...i żyjesz! zamiast jęczeć na reumatyzm, impotencję i dusznicę bolesną !!! ##### Wybieraj ROZSĄDNIE !!! Czytaj SKŁAD !!! ##### Zdrowa żywność jest ponoć droga? To ta wysoko-przetworzona jest droga! (Chyba też lepiej wydać na żywność, niż później na leki, co?) ##### MYŚL! Nic nie da narzekanie na polityków, gdy ktoś sam łyżką i widelcem sobie kopie grób !!! ##### Ze szczerego serca dobrze radzę: (Dosadne, ale wszak "Jesteś tym co jesz.") Dla własnego dobra zapamiętaj::: JESZ ŚMIECI = JESTEŚ ŚMIECIEM !!!!! ##############
~ reginka / 84.205.14.* / 2016-02-13 15:29
W Niemczech i Holandii i Anglii można kupić polskie pomidory przez cały rok. W Polsce nie. Dlaczego?????
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
~ reginka / 84.205.14.* / 2016-02-13 13:04
TO PRAWDA NAWET W ANGLII W POLSKIM SKLEPIE CHWALILI CUKIERKI Z POLSKIEGO SZCZECINKA. BYŁY TAM OPRÓCZ KRÓWKI RACZKI. TEŻ BARDZO DOBRE.BYŁY TEŻC CIASTKA I INNE WYROBY CUKIERNICZE BARDZO CHWALONE PRZEZ ANGLIKÓW. BYŁEM DUMNY Z TEGO BO KIEDYŚ TAM PRACOWAŁEM. CO Z TEGO KIEDY ZAKŁAD PRACY JEST W TRÓDNEJ SYTUACJI. BURMISTRZ MIASTA NIE POMAGA TEJ POLSKIEJ FIRMIE INWALIDZKIEJ POLSKIEJ
POMAGA FIRMOM PRYWATNYM ZAGRANICZNYM!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
SłodkiM / 185.18.143.* / 2016-02-13 11:21
W zeszłym roku będąc na Kaszubach jadłem krówki BOMCZI KRÓWCZI - to była rewelacja. Super spakowane (motyw kaszubski - super) , smaczne a gościu ktory je sprzedawał był pasjonatem Kaszub. Z tego co mowił to robi to aby pokazać turystom czar urok i piękno nadmorskiej krainy. Rewelka mowie Wam jak będziecie na Kaszubach poszukajcie ich.
hanka51 / 79.185.202.* / 2016-02-13 11:16
najwspanialsze krówki to te z Milanówka . Krówka ciągutka z Milanówka Pomorskiego. Lepszych nie ma.
piter543 / 31.63.201.* / 2016-02-13 19:48
To fakt niema lepszej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy