Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Program Dobrowolnych Odejść w Orange Polska. Odejdzie 2 tys. pracowników

Program Dobrowolnych Odejść w Orange Polska. Odejdzie 2 tys. pracowników

Wyświetlaj:
dekoleś21 / 188.146.68.* / 2016-01-09 23:17
Miałem od Orange FUNPACK - 3 w jednym ,najgorsze dziadostwo ...
1.Telefon stacjonarny działa jak nie ma przerwy na internecie ,bo to dziadostwo połączenia robi internetowo i częste utraty internetu podczas ważnej rozmowy i nie masz telefonu bo się wyłączył...
Darmo na stacjonarne ,ale kto dziś ma stacjonarny telefon ?????? Babcia .
Gdyby zrobili darmo również na komórkowe ,to miało by to jakiś sens ,ale nie ,na komórki płać dodatkowo !!!!!!!!!!!!!!!!
2. Internet działa DO 10 Mb/s i to DO jest najważniejsze ,nigdy nie miałem więcej niż 5Mb/s ,a w zasadzie jak internet był to miałem 2,5 - 3,5 Mb/s.....a w umowie jest jak byk DO 10 Mb/s i zgodnie z umową ,jak był internet to był DO 10Mb/s.....koszmar w tych czasach.
3. Telewizja Satelitarna pakiet podstawowy ,najtańszy i ten ich dekoder ,koszmar ...kanały rozrzucone od nr.1 do 300 i znajdź co chcesz ,pierwsze 10 ok. po kolei grają ,ale następne już nie,co któryś gra a większość zakodowana i NIE MASZ UPRAWNIEŃ do tego kanału i szukaj dalej.....koszmar, a jak nie masz internetu podłączonego kabelkiem do routera ,to dekoder mieli 3-5 min zanim się włączy i na ekranie masz powiadomienie NIE MASZ INTERNETU ,a przecież ja telewizję chcę oglądać !!!!
Weź wyższy pakiet telewizyjny ,pojedziesz z torbami ,to najdroższa telewizja w Polsce.
Wejdź na kanał VOD ...to nie wiesz jak z tego wyjść ,tak zrobili abyś wypożyczył za kasę jakiś film !!!
Jednym słowem największe dziadostwo jakie miałem 2 lata, a wszystko przez gadżet jaki miałem dostać jak złoże zamówienie przez internet ,na ich stronie internetowej na 2 lata !!!!!
Miałem dostać ,po podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera ,w najbliższym okresie rozliczeniowym ,czyli za miesiąc. Grzecznie czekałem na zamówiony darmowy prezent ,gadżet CYFROWY APARAT FOTOGRAFICZNY ,widziałem go na stronie internetowej, i miną 1 miesiąc,2 i nic ,nawet mnie nie powiadomili.
Piszę do nich e-mila i pytam kiedy wreszcie dostane ten gadżet ,1 rok umowy to gadżet się nie należy,więc wiozłem na 2 lata ,a co mi tam ,będę miał CYFROWY APARAT ....nie dostałem!!!!!!!!!
Odpisali że owszem ,ale w regulaminie podpisywanej prze zemnie umowy na ich stronie internetowej jest małym druczkiem dodane, DO WYCZERPANIA ZAPASÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielokrotnie po podpisaniu umowy z fiermką zgniłej pomarańczy wchodziłem na ich stronę internetową i jeszcze 3 miesiące strona zapraszała nowych klientów,jeleni , i oferowała za podpisanie umowy na 2 lata ,gadżet CYFROWY MARKOWY APARAT FOTOGRAFICZNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystko mam udokumentowane bo drukowałem ich e-maile i zrzuty ich strony internetowej.
Załatwili mnie na świecidełko,lustereczko,paciorki ...jak Indian w Ameryce
Nigdy więcej zgniłej pomarańczy,i jak widzę że zwalniają pracowników to się cieszę....
Jak opowiadam swoją przygodę znajomym ,to wszyscy likwidują z tą firemką umowy ,a rodzina jak miała wszystko w ORANGE ,tak teraz już nikt z mojej bliższej i dalszej rodziny nie ma żadnego abonamentu z tą firemką .
Tak jest prawda ,miałeś chamie złoty róg ....
Adam Nowak1015 / 83.30.162.* / 2016-01-09 12:15
A Mi to wisi i powiewa mogą zwolnić i 100 000 tys.
fsmg / 148.81.137.* / 2016-01-08 20:34
no pewne że obciąży, każdy kto rozumie co jest w UOR napisane dobrze o tym wie.
edek830 / 213.155.178.* / 2016-01-08 08:30
Dwa tysiące pracowników i ze dwa mln klientów. Ta sieć jest żenująca. Załatwienie najmniejszego problemu, drobnej sprawy to droga przez mękę. Pomijam tez fakt bezczelności i chamstwa konsultantów.
ojojoj880 / 83.5.98.* / 2016-01-08 08:34
Przeciez rozmowy wszedzie teraz sa nagrywane. Nie sadze zeby konsultant byl chamski i bezczelny bo w takiej sutuacji zostal by zwolniony przez pracodawce...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
efg / 83.5.98.* / 2016-01-08 08:27
Szkoda ze tak wiele osob nie wie ze nad kazdym operatorem stoi UKE . Nieuznanie wg klienta "oczywistej" reklamacji nie jest zla wola firmy! Jest to zapewne staranne zapoznanie sie pracownika rozpatrujacego reklamacje z wszystkimi za i przeciw. Przeciez pracownik jezeli
zle nieprawidlowo rozpatrzy reklamacje tez
pewnie za to odpowiada przed swoim przelozonym. Poza tym jezeli ktos sie nie zgadza z odpowiedzia na reklamacje zawsze moze zglosic sprawe do UKE i wtedy sie dowie z pewnego zrodla jesli nie wierzy operatorowi czy rzeczywiscie reklamacja jest zasadna czy nie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
eab / 91.208.150.* / 2016-01-08 05:47
Zapłacenie Kożuchowskiej za reklamę kosztuje a przychodów brak
nono / 89.230.41.* / 2016-01-07 22:36
....... przestaną nagabywać klientów przez telefon
Mama5142 / 89.39.108.* / 2016-01-07 22:20
Orange to oszukancza firma. Nie uznaja oczywistych reklamacji, nie szanuja starych klientow.
try / 83.5.98.* / 2016-01-08 07:58
Oczywistych reklamacji?? Jak takie oczywiste to szkida ze nie opiszesz tej reklamacji na forum zeby inni mogli zgodzic sie badz tez nie z ta oczywistoscia. W moim przypadku oczywiste reklamacje byly zawsze uznawane. Nieznajomosc warunkow umowy to nie jest oczywista reklamacja
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Hania293 / 93.181.140.* / 2016-01-07 21:41
Czytalam artykul i pomyslalam-wejde w komentarze napewno znowu "opluwaja"
hahaha nie pomylilam sie..nie wiem skad to sie bierze w nas Polakach,ze wszystkich obrazamy.krytykujemy.Pochwalic,nie-jak to trudno.
A ja w przyciwienstwie do niektorych jestem bardzo zadowolona z Orange.Jestem juz w tej sieci 13 lat i niedawno przedluzylam umowe na kolejne lata,bardzo korzystna.rabaty itp.obnizyly moj abonament o polowe.do tego smartfon za niecale 20zl.
Malo tego, kiedys nieswiadomie przelozlam karte do innego telefonu i tam korzystalam z internetu nieswiadomie do konca(zapomnialam o tym przelozeniu)dostalam rachunek,ze oczy z orbit mi wyszly....Zadzwonilam zlozylam pisemna reklamacje. i przezylam pozytywny szok.Reklamacje moja uznalli.obciazono mnie tylko pakietem internetowym na to co wykorzystalam,ale to kwota o wieleeee nizsza!!!.Jestem bardzooooo zadowolona z Orange i mysle,ze nigdy nie przejde do innej sieci,nie zdarza mi sie brak zasiegu, oraz te sprawy,ktore w/w.Mysle,ze jest wiecej osob,ktore jak ja maja wspaniale opinie o tej sieci,tylko niestety chwwalenie kogos,dziekowanie za cos jakos nie jest popularne,ale krytyka idzie hurtowo.Pozdrawiam.
off155 / 83.5.98.* / 2016-01-08 08:14
Bo Orange uznaje oczywiste reklamacje co wiecej dla dobra dalszej wspolpracy czesto uznaje niezasadne reklamacje-taka odpowiedz dostal z Orange moj znajomy, ktory nie wierzyl ze orange uzna mu reklamacje a jednak mile zadkoczenie:)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lilka1952 / 46.175.47.* / 2016-01-07 21:31
Byłam z nimi od zawsze .Nie szanują starych klientów .Umowe miałam do 23 12.,a wyłaczyli mnie już rano 23,12.Abonament oczywiście 109,00 zapłaciłam za cały miesiąc .I tego 23.12 zlikwidowano mój dostęp internetowy do tego numeru.Za 9 dni powinnam dostać zwrot z abonamentu,bo jak mnie podłączyli 23 czerwca to w pierwszej fakturze lipca oczywiście dodali te czerwcowe dni.Dla mnie ORANGE to PORAŻKA.
mimi2 / 193.192.170.* / 2016-01-08 10:32
A obecne najtańsze abonamenty? To dopiero porażka. Niby około 20 zł ale jak się wyśle lub zadzwoni na tel z innej sieci naliczają dziennie ok. 1 zł. W moim przypadku jak codziennie wysyłam sms to kosz rośnie o kolejne 30 zł.
Ziom398 / 146.185.31.* / 2016-01-07 20:55
Orange najgorsza siec w polsce dziady i oszusci tez od nich odszedlem i napewno nigdy nie wroce teraz jestem w Play od prawie dwoch lat i jestem zadowolony .
rambo7 / 79.175.204.* / 2016-01-07 20:47
Byłem Waszym wieloletnim klientem,ale Wasze postępowanie urąga wszelkiej etyce-umowa na czas określony a potem przedłużanie jej na 6 m-cy itd. to bezprawie i rozbój!!!Dlatego podziękowałem za denną usługę "neostrada!!!
oli123272 / 83.5.98.* / 2016-01-08 07:47
Jest zapis w umowie i to normalna czcionka o 6miesiacach jezeli podpisujesz umowe tzn ze zgadzasz sie na warunki.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
libra-13 / 83.8.182.* / 2016-01-07 23:52
Zapis o przedłużeniu umowy na 6 mieś jest podawany na ostatniej umowie/ aneksie który podpisałeś, do kogo pretensje jak nie czytasz dokumentów, dodatkowo przedkońcem umowy wystarczyło zadzwonić i powiedzieć że chcesz zrezygnować z automatycznego przedłużenia, to umowa byci przeszła na czas nieokreślony.
ok827 / 83.5.98.* / 2016-01-08 08:04
I juz inaczej wyglada orange jezeli ktos rzeczywiscie zna swoje prawa i regulamin. Najlatwiej napisac "bezprawie i rozboj". Jednak gdy wiecej osob nie przyzna ci racji to chyba cos nie tak z tym rozbojem...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rambo7 / 79.175.204.* / 2016-01-07 20:35
I co mieliście i macie Klientów "w nosie" to się okazało,że za byle jakie usługi "neostrada" Klienci teraz mają Was w "nosie!!! I mocno "zcieniliście" ,tylko fama poszła i czeka Was totalna klapa!
ANIAW / 31.61.136.* / 2016-01-07 19:51
Wzięłam Internet z Orange, a to jedno oszustwo. Jedynie co jest pewne, że dranie przyślą fakturę, bo sam Internet jest (często go nie ma) jakbym go miała z przebicia, czyli podpięta nielegalnie do kogoś. Ta firma to drugie Amber Gold, bo każą płacić tylko za obietnice.
Tsa305 / 83.10.57.* / 2016-01-07 20:24
Bredzisz.Nie jestem fanem ani pracownikiem Orange ale Internet mam od 2005 od nich i mobilny też i złego słowa nie powiem mogę dyskutować co do ceny . I mieszkam w wiosce pod Opolem a nie w mieście .
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bolojan / 91.226.239.* / 2016-01-07 19:08
to prywatna firma więc co mnie to obchodzi, mają taki bałagan że szok , serwis internetowy gdzie można fakturu podglądac nie ma sie nijak do faktycznej faktury
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy