Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Program gospodarczy PiS będzie realizowany mimo sprzeciwów. Premier: nie zrezygnujemy z naprawy państwa

Program gospodarczy PiS będzie realizowany mimo sprzeciwów. Premier: nie zrezygnujemy z naprawy państwa

Wyświetlaj:
Snalib / 178.217.113.* / 2016-01-17 11:54
hahahahaha... niech Pani Premier przestanie być śmieszna.... zagraniczny kapitał delikatnie mówiąc ucieka z kraju od 2-3 miesięcy jak tylko się da.... za dwa lata będzie katastrofa gospodarcza w tym kraju... ale ciężko będzie ponownie inwestorów przekonać do inwestowania w Naszym Kraju....
dam / 193.203.56.* / 2016-01-17 10:19
co barany zescie sie obudzili ci co glosowali na pis ladnie was wyj...... pis to gorsze zlo od isis fanatycy rzadni zemsty robia co chca wygrana byla tylko po to zeby sie mscic polakow maja gdzies na emerytury a nie do rzadu kaczogrod rosnie w sile aby zylo sie lepiej kiedy rozpoczynamy sa dezon polowania na kaczki? mysleliscie ze bedzie lepiej bzduraj bzdura tylko gorzej jak te sk..... beda u wladzy
Vicio / 83.9.209.* / 2016-01-13 18:28
Zobaczcie jakie kłamstwa opowiadała Szydło w Nowej Soli przed wyborami. You Tube " Nowa Sól pełen odlot"
Vicio / 83.9.209.* / 2016-01-13 18:22
Oglądałem!!! No myślałem ,że Szydełku pęknie dratewka !!! Lepiej niech Szydełko wraca tam skąd wyszło !!! DO WORA !!!
babcia emerytka / 91.90.61.* / 2016-01-13 13:53
.. naiwna kobiecino . Nie licz że opozycja stanie razem ramię w ramię z rządem , i nie opowiadaj że chcesz reprezentować wszystkich Polaków . Takie p******* to opowiadał twój koleś , który chciał być prezydentem wszystkich , a wyszło jak zawsze szydło z worka po wyborach.
jaszczurrozzo / 217.67.201.* / 2016-01-13 13:30
Z punktu widzenia gospodarki państwa PiS realizuje politykę utrzymania wysokiego budżetu państwa czyli socjalizmu. Im więcej pieniędzy w budżecie tym mniej u obywatela.
Podatek odprowadzą hipermarkety z podwyżek cen swoich produktów. To tak jakby teraz powidzieć że VAT mają płacić firmy a nie konsumencie. Wiadomo, że podatek jest kosztem i musi być uwzględniony w cenach produktów, tak jak koszty pracy, transportu itp.
Poczytajcie jaką politykę miała Beata gdy była burmistrzem Brzeszcz. Zwiększała budżet i zadłużała gminę.
Prawdę powiedział Stonoga po wyborach: "PiS będzie was ..bał...". Kidyś przyjdzie czas na partię która zerwie z socjalizmem gospodarczym w Polsce.
he1kuba / 5.226.117.* / 2016-01-13 13:09
Tytuł co innego mówł. Artykuł to nadal wyborczy program pani premier. Powinien być zakończony ...damy radę.... Damy radę hasło czy realne . Damy ,to do kogo to jest adresowane.Bo jak widzę to ci co te hasła rzucaja to tylko rzucają, a my społeczeństwo ,to pracujące musi dawać wzrost Morawiecki liczy na 4%,czy to możliwe.? Moje wnuki uz obecnie obciążone są spłatami zaciągniętych kredytów. Ba wszystko by było ok gdyby te kredyty przynosiły realne korzyśći. A okazuje się,że rząd chce te pieniądze przejeść. Stwarza nowe resorty, podnosi pobory urzędnikom ( nazywa się to rewaloryzacją ).dotuje rodziny posiadające dziecko lub dzieci. A to wszystko do przejedzenia. Genialni ekonomiści z partii pisowskiej twierdzą,że wpompowanie pieniędzy dla rodzin pozwoli zwiększyć zakupy towarów co podniesie podaż. Tak ale tylko produktów pochodzenia choińskiego.Więc korzyści nie Polska a Chiny dostaną. Może to jest owocem wizyty prezydenta w Kraju Środka by Polacy wspomogli ich gospodarkę i przyspieszyli zakupy towarów w ich fabrykach ,by pociąg do Łodzi obracał dwa razy na dobę. Marzenie.Wcisną jeszcze elektrownię atomową. Nareszcie doczekaliśmy się specjalistów od wycieczek turystycznych za nasze pieniądze. tylko gratulacje składać.
.,. / 81.190.49.* / 2016-01-13 12:51
Aby naprawić wszystko to co PO zepsuła i skonstruowała wyłącznie pod siebie potrzeba będzie PiS-owi następne co najmniej 8 lat !!!
jaszczurrozzo / 217.67.201.* / 2016-01-13 13:46
mi się wydaje że nawet 100 lat. Bo żeby coś naprawić to trzeba przestać psuc. Gospodarczo PiS idzie kierunkiem PO. PO podnosiło podatki aby docisnąć obywatela, PiS podnosi podatki aby uszcześliwić obywatela - ja takiej retoryki nie kupuje. Ale jak ktoś w to wierzy życzę mu powrotu do zdrowia.
smak goryczy / 197.251.241.* / 2016-01-13 12:49
dobrze babka określiła , najważniejszy jest inters partii , własne kieszenie , a nie porozumienia z opozycja i dobro państwa , czyli nas obywateli . Rzad polikwidował wielkie zakłady , zgadzam się , że były żle prowadzone przez właśnie państwowych przesów , często w rekach prywatnych odzyskiwały sprawność . Likwidujac wielkie zakłady zlikwidował również jedność i dialog w ludziach , gdzie dzisiaj procz opieki zdrowotnej i nauczycieli możemy oczekiwać wyjścia nie zadowolonych ludzi na ulice ? W państwie prawa rozgania się pałkami protestujących , chcących wyrazić swoje gorycze ?????? Młodzi mający cos w głowie dawno opuścili tą zielona wyspe , pozostał w większości elektorat czarnych , omamionych i to z tymi mamy budować przyszłość ? Im już nie zależy na niczym , tylko na pochwale ks. proboszcza w kościele . Sam jestem osobą z wiarą w sobie , ale wiarą w drugiego człowieka , a nie w kapłąnow niosących dobre słowo za sowite wynagrodzenia . Tu się chyba nigdy to nie zmieni .....
abc291 / 84.10.61.* / 2016-01-13 12:35
Jeśli chce merytorycznie dyskutować, tym bardziej jesteśmy na to gotowi i otwarci, taki dialog jest Polsce potrzebny - mówiła premier. - To było widoczne w sejmie gdy przy okazji uchwalania ustaw nie dopuszczono pytań.
.;;. / 81.190.49.* / 2016-01-13 12:46
Właśnie widać było ,że opozycja darła się,przerywała rozmówcom z ordynarnym językiem Niesioła na czele.
Betty 7676 / 91.225.190.* / 2016-01-13 11:54
Bardzo dobrze.LIdl Kaufland-wszyscy wysyłają kaskę do Niemiec a my nic z tego nie mamy.Otwórzcie sobie supermarket TAM to zobaczycie ile z Was zedrą.Tu nie ma co dzielić się politycznie.Taka decyzja jest słuszna Włączcie logikę. Lek .wet
Jan235 / 85.237.183.* / 2016-01-13 11:21
Czy ktoś widział lub słyszał o sprzeciwach przeciwko naprawie gospodarki lub programom socjalnym (500zł/każde dziecko; darmowe leki dla 75+; 8000zł kwoty wolnej od podatku; obniżenie wieku emerytalnego; godzinowa stawka minimalna 12zł)??? Bo ja nie, a chętnie skorzystam. Niestety, Szydło o tym mówiła i wymachiwała niebieską teczką (jak Tymiński) w której miały być wszystkie gotowe ustawy.
Teraz zamiast realizować obietnice, robią SKOK na KORYTO, - obsadzanie kierowniczych stanowisk z nadania partyjnego(bez konkursów) ja za PZPR; skok na media publiczne; próba przejęcia TK; ręczne sterowanie prokuraturą!!!! Jeśli tak ma wyglądać naprawa państwa, to ja wam PISowcy dziękuję!!!!! Dostaliście mój głos pierwszy i ostatni raz!!!!
azoRRo / 77.252.236.* / 2016-01-13 11:20
Jeszcze dwa, trzy takie hasełka pod publiczkę i na wiosnę ma paniusia 25% bezrobocia z tendencja lawinowo narastającą...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy