Prośba o pomoc

mosquito / 80.54.176.* / 2006-05-09 11:28
Witam !
Nie wiem, czy można na tym forum zamieszczać takie prośby ale spróbować nie zaszkodzi. Jestem uczniem 2 klasy liceum i na zadanie domowe nauczycielka podstaw przedsiębiorczości zadała nam aby dowiedzieć się dlaczego notowania firmy Cersanit w listopadzie 2005 roku tak nagle poszły w dół. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie. Prosiłbym o pisanie odpowiedzi na maila dbulawa@wp.pl . Z góry serdecznie dziękuję i przepraszam jeśli jest to niedozwolone, ale jak to się mówi \
Wyświetlaj:
Robbi / 2006-05-10 00:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Był split akcji. To znaczy dokonano obniżenia wartości akcji poprzez podział istniejących akcji w stosunku 1:10.
Więcej szczegółów możesz znaleźdź tutaj: http://www.money.pl/gielda/profile/komunikat/CERSANIT,CST,komunikaty;gieldowe,cersanit;-;krasnystaw;sa;split;akcji,71829.html

PS. A zdobywanie wiedzi jest przecież dozwolone, wręcz jest to obowiązkiem ucznia.
Gdyby w linku pojawiły się spacje to należy je skasować, jest to znany bląd pojawiający się na forum.
POWODZENIA
Ross / 83.21.247.* / 2006-05-11 16:06
Ajamam taką gorąca prośbę mam rejestracjęw CDMMNET po zalogowaniu się nie wiem codalej robić czy ktośmógłby mi to w jasny sposób pokolei powiedziećjak się przeprowadza operacje kupna i sprzedaży .Przepraszam ale to tak jest jak sięrencistka zabiera za komputer .Do tej pory miałam zlecenia n telefona teraz chciałabymwten sposób przeprowadzaćoperacje czy kto9śmi pomoże??. Dzięki.

Najnowsze wpisy