Prosze o pomoc!

Agbar / 2007-04-26 21:24
Nigdy wczesniej nie inwestowalam w fundusze ,wiec nie mam o nich pojecia.Chcialabym zainwestowac kwote 10tys na okres przynajmniej roku.Myslalam o ING subf.Budownictwa i Nieruchomosci oraz Mil MiS.Czy waszym zdaniem jest to dobry pomysl? Prosze o jakiekolwiek porady.Z gory dziekuje.
Wyświetlaj:
jertom / 2007-04-27 16:51 / portfel / Bywalec forum
pomysł dobry powodzenia
teska56 / 193.238.200.* / 2007-04-27 15:03
czesc - taka sama masz prpozycje czy zamiar JA WLASNIE OD TYGODNIA JESTEM W ING BUDiNIER, AKCJI I W BANKU MILLENNIUM Mis TY SIE NIE ZASTANAWIAJ BO DZIS KONCZA SPRZEDAZ W MILLENNIUM im dluzej bedziesz sie zastanawial ,pytal tym wiecej bedziesz mila problemow JA UWAZAM / MAM TO SAMO /ZE DOKONALAM DOBREGO WYBORU WIEC CI RADZE WEJSC W TE SUBFUNDUSZE NO I SPIESZ SIE DO mILLENNIUM nie sluchaj doradcow bo juz wczoraj doradzili VIPOM!!!!! POWODZENIA - ODEZWIJ SIE JAK ZDECYDOWALES CZEKAM NA CIEBIE
mlody1704 / 86.141.243.* / 2007-04-27 01:02
witam tak sobie patrze na twoja prosbe o pomoc i doslownie jak bym widzial siebie jakis czas temu:)
nic si enie martw ja proponuje ci zwrocic sie po rade do mojego osobistego doradcy podaje ci jego strone internetowa: http://www.lepszaprzyszlosc.eu/ on na 100% ci pomoze a jezeli zdecydujesz sie na wspolprace z ni to z wlasnego doswiadczenia wiem ze mozesz spac spokojnie. Ja osobiscie mieszkam poza polska ale nwestuje w Polsce i we Frankfurcie i mysle ze juz wiem czy ktos zna si ena rzeczy czy nie . goraco polecam tego pana. pozdrawiam Daniel
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy