Forum Polityka, aktualnościKraj

Protest przeciwko przekazywaniu 16 mln zł na Świątynię Opatrzności Bożej

Protest przeciwko przekazywaniu 16 mln zł na Świątynię Opatrzności Bożej

Wyświetlaj:
Pyclik / 2014-12-24 01:20 / Tysiącznik na forum
Jeśli mówisz to serio:
Cytat "Ale księża przecież muszą mieć gdzie mieszkac i z czego zarabiać, PRAWDA?
to mam propozycję:
zbierz sobie podobnych i zorganizuj dobrowolną "ściepę"!
J.ZIELINSKI / 89.77.200.* / 2014-12-20 19:43
Ci ludzie w swoim antykatolickim zaslepieniu nie potrafia zrozumiec jaka role spelnil Jan Pawel II w uwolnieniu naszego kraju spod dominacji rosyjskiej. Teraz bysmy wojowali wespol z nimi z panstwami zachodnimi i Ameryka/Kanada itp .
Niech popatrza jak skuteczna jest dyplomacja watykanska w stosunku do unormowania relacji Kuba-USA.
Pyclik / 2014-12-22 16:45 / Tysiącznik na forum
Lepiej zaprotestuj, że posłowie bezkarnie okradają Twoich bliżnich nie - katolików, a na zbożny cel -jeśli tak uważasz - zapłać ze swojej kieszeni
JA6969 / 212.160.130.* / 2014-12-22 14:30
Tu nie chodzi o role jaką pełnił JP II. Ale o to że kler non stop potzrebuje kasy na wszytsko bo wg niego nie ma jej. A co chwila słychac a to o zarobkach i podatkach jakie płacą. O ich uprzywilejowanej sytuacji itd. Nie wiem jak Tobie ale ja juz mam dosyć marnotrawienia pieniędzy z podatków które płace na takie "zbozne" cele. Chciałbym aby moje dzieci chodziły do wyremontowanych szkół, Aby ulice nuie były tak dziurawe jak są i wiele innych rzeczy które sa bardziej istotne niż kolejne miliony dla kleru. O JP II wszyscy Ci któży go znali i cenili (jak ja) nie zapomną i wszelkie muzea nie są Nam potrzebne. A tym bardziej na terenie "kleru" gdzie te pieniądze zostana z pewnością w części przeznaczone na utrzymanie kolejnej ich ziejącej pustkami świątyni. Może powinni się zastanowić czy faktycznie jest ich tyle potrzebnych? W mojej okolicy, w promieniu 2 kilometrów są 3 duże kościoły i 4 mniejsze parafie. I jak napisałem wyżej oprócz typowo kościelnych świąt nawet w niedziele swiecą pustkami. Ale księża przecież muszą mieć gdzie mieszkac i z czego zarabiać, PRAWDA?

Najnowsze wpisy