Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest w Sejmie. Rodzice z niepełnosprawnymi dziećmi okupują budynek

Protest w Sejmie. Rodzice z niepełnosprawnymi dziećmi okupują budynek

Wyświetlaj:
markowski marek / 92.25.53.* / 2014-03-25 22:54
pieniądze posiada nasze państwo tylko wydaje je na rozdmuchana administracje i rozne urzędy kontroli, które nie pozwalają się rozwijać się polkim firma
wqe / 178.37.76.* / 2014-03-22 00:31
biskupi powiedzieli że maję kasę to wam dadzę
włdysław / 31.182.78.* / 2014-03-19 19:23
Dlaczego rozdaje się pieniądze a nikt nie zapyta takiej matki,jak się prowadziła w czasie ciąży,czy piła alkohol,czy paliła papierosy,bo jak lekarze mówią jest to nie obojętne.Wtedy takie zapędy w tym protestowaniu przyhamują.
panihalinka / 2014-03-22 00:55
POPIERAM JAK NAJbardziej ,bo żadna instytucja nie zajmie się dzieckiem lepiej od rodziców ,a patologie to jest odrębny temat i też rząd powinien się tym zająć.
Te dzieci nie zawiniły w niczym nikomu.
Pani niech lepiej zajmie się lobbowaniem antynikotynowym i antyalkoholowym i spróbuje pogodzić wilka z owcą czyli producentów tych używek z ich ofiarami.
Polecam stronę Pani Anny Dymnej niech sobie Pani poogląda.
MATKA KTÓRA KOCHA SYNA / 82.143.132.* / 2014-03-20 16:40
Szok!Jak można coś takiego napisać, ja mam bardzo chore dziecko!!!!! Planowałam ciąże,nie piłam nie paliłam i lekarze nie widzieli na usg że syn jest chory!!!!!! Skończyłam studia, na szczęście nie miałam kredytu na mieszkanie bo teraz mam 620zł wypłaty i za to mam wyżywić syna i siebie i zrobić opłaty!!!! Nie mogę iść do pracy opiekuję się dzieckiem 24 na dobę, dźwigam 35kg syna!!!!Zaraz sama stracę kręgosłup i jak czytam taki komentarz to....
matka251 / 89.70.211.* / 2014-03-20 11:29
ty nie wiesz o czym piszesz wiec sie nie wypowiadaj i zamknij sie
Monika909 / 89.70.49.* / 2014-03-20 08:05
Pan niech się nauczy poprawnie pisać swoje imię zamiast wypisywać te głupoty... Jestem matką niepełnosprawnego dziecka,nie urodził się chory przez moje nałogi,ponieważ ich nie posiadam a znam wiele "matek" które takie posiadały w czasie ciąży i urodziły zdrowe dzieci :-) Więcej empatii Proszę Pana i odrobiny uśmiechu w stronę naszych dzieci,bo w przeciwieństwie do Pana to są pogodne,uśmiechnięte istotki,którym dużo do szczęścia potrzeba :-)
ada679 / 94.254.149.* / 2014-03-19 23:39
Nie piję i nie pale . Mam chore na mukowiscydozę male dziecko to genetyczna choroba...zapedy? Niech Pan spędzi z dzieckiem 2 tyg.w szpitalu sluchajac jego placzu patrzac sie bezradnie jak pielęgniarka kuję cale jej cialo bo nie ma juz gdzie wbić welflonu niech ktoś wytlumaczy dziecku ze musi umierać w cierpieniu bo mame nie stać na leki.Prawda jest taka. Ze nikomu nie chce sie,,inwestować,,w nasze dzieci bo i po? Ale jak umiera nagle zdrowe dziecko to wtedy larum na cala Polskę.Nasze dzieci umieraja codziennie bo choc wiemy ze choruja I wiemy jak leczyc nie many za co.a temu kto napisal takie bzdury zycze rowniez ciezko chorego nieuleczalnie dziecka bo przecież punkt widzenia zmienia sie od kątu siedzenia
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
matka251 / 89.70.211.* / 2014-03-20 11:35
popieram pania w pelni i jestem oburzona krytyka glupich osob sama jestem w podobnej sytuacji ale zasilek jest do pewnego wieku potem jest zero np te 153 zl do 16 roku zycia
matka665 / 86.63.100.* / 2014-03-19 19:40
czy Pan wie co pisze(paliła piła)czy pan wie jak żyją rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi ile to jest stresu płaczu pacząc na chore dziecko,czy my rodziny z takimi dziećmi nie mamy prawa do godnego życia a tak mimo to ja nie paliłam nie piłam nie brałam nawet tabletek przeciwbólowych i żadnych innych a mój syn jest chory,myśli pan że tak fajnie być non stop w domu nie móc nigdzie wyjść pan idzie do pracy i ma jakiś czas dla siebie my nie mamy dla siebie czasu wciąż w pełnej czujności chce pan tez takiego życia nie oddajemy naszych dzieci do ośrodków nie zabijamy nie wyrzucamy jak się urodzą pan cos mówi o rozdawaniu pieniędzy o jakiś zapędach nikomu zle nie życzę ale jak takie coś jak pan mówi słyszę życzę panu tylko 2 miesiące naszego życia wtedy pogadamy
MATKA251 / 89.70.211.* / 2014-03-20 11:43
popieram rodzicow i mysle jak by tak zostawic dzieci w sejmie i samemu opuscic ten GMACH SEJMOWY W AKCIE DESPERACJI NO I CO BY BYLO CZEKAC ZEBY NA JUZ UCHWALILI TAK JAK SZYBCIUTKO ZROBILI REFORME EMERYTALNA 67
****1 / 31.61.129.* / 2014-03-19 19:16
Teraz to najważniejsza Ukraina nic się więcej nie liczy . Zbierają szmal dla ukrainców , szpitale otwarte dla ukrainców i jesteśmy oddać jeszcze więcej dla ukrainców. Wyp..dalamy masę pieniędzy tam gdzie nie trzeba. Kiedy to się skończy ?
kaleka / 81.219.166.* / 2014-03-19 18:48
Przecież,rząd łamie konstytucję i prawo te 153 żł nie było podwyższane od ośmiu lat,a ustawa nakazuje waloryzację co trzy lata.Kogo najlepiej okradać,niepełnosprawnych,chorych,biednych,a sobie trzynastki wypłacają do dzisiaj.Złodziejska mafia.

Najnowsze wpisy