Na skróty
Forum Forum finansoweKredytyProvident - niespłacanie.

Provident - niespłacanie.

skomentuj
Miran / 83.26.153.* / 2009-01-18 01:18
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z niespłacaniem Providenta? OTÓŻ MOI KOLEDZY, NAWET PO 2 RAZY ZAPOŻYCZALI SIĘ W PROVIDENCIE I ANI RAZU NIE SPŁACILI ANI GROSZA! Robili to kilka lat temu, być może coś się zmieniło. Może już mają umowę z KROSem
Wyświetlaj:
simon989 / 83.11.120.* / 2014-06-25 21:43
firma przez 5 lat od pozyczki trzyma dokumenty jedyna kwestia ktora znika to ubezpieczenie pozyczki w razie W po okresie 60 tygodni znika ubezpieczenie a i tak mozesz splacac tyle ile mozesz i ile masz wazne zeby sie zmiescic w tych 5 latach bo potem komornik lub windykacja
Magda62 / 178.37.156.* / 2014-06-14 14:05
Witam.jak to jest możliwe aby nie pracują,nie majac zadnego innego zabezpieczrnia majątkowego dostać pozyczke w providencie?
cencik26 / 82.174.226.* / 2014-06-25 01:35
witam powiedzcie mi prosze ,jak to mozliwe ze po 8 latach otrzymalem pismo od komornika ze mam zaplacic ponad 4 tys dla prowidenta bo ponoc 8 lat temu niezaplcilem ostatniej raty.

dla mnie to totalna bzdura jest ze przez 8 lat mnie niepoinformowali niedzwonili itp.

a komornik zajal mi auto.
jdjd / 83.26.211.* / 2014-06-09 13:04
Ta firma to dramat! Fakt nie spłaciłam ani jednej raty ale straszenie mnie sądem policją i komornikiem to już przesada! Ludzie nigdy nie bierzcie u nich pożyczek!
jususuai / 89.76.209.* / 2014-06-09 15:59
Skoro nie spłaciliście ani jednej raty, lub przestaliście spłacać i liczyliście że nic nie będzie z waszą sprawą zrobione to już wasze błędy, nie firmy. Prawda jest taka że to wy a nie firma macie pamiętać że macie zaległe raty. Nie sądzę że tym kolegom nie zostało to po jakimś czasie wypomniane.
Pożyczki są dobre, pod warunkiem że nie zakłada się z góry że ich nie trzeba spłacać
ddf / 83.29.250.* / 2014-06-03 19:39
Zdecydowanie nie polecam pierwsza i ostatnia pożyczka w tej pseudo firmie, nie powiadomili mnie, że mam zaległe raty na kredycie efekt ponad 1800zł do oddania z 900zł jaki wypłacili, informacje dostałem dopiero od KOMORNIKA. NIE POLECAM !
kolo1999 / 178.235.198.* / 2014-07-05 15:14
JA TEŻ NIE POLECAM TA FIRMA TO ZWYKŁA LICHWA!TYLKO IDIOTA TAM BIERZE POŻYCZKE!
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 09:41
Trzeba było spłacać na bieżąco raty a nie byłoby takiego zdziwienia i narzekania. Jeśli ktoś jest zainteresowany spłatą swoich zobowiązań (nie tylko Provident) nie spotyka komornika, kwestia tylko chęci dogadania się z wierzycielem. Ja mam już kolejną pożyczkę na przestrzeni 10-ciu lat i nigdy jeszcze nie miałem podobnych problemów.
P.S. Na jedno możemy narzekać - nie jest to tania pożyczka ale w porównaniu z innymi np. Chwilówkami jest bezpieczniejsza.
klaramara / 195.94.220.* / 2014-05-20 07:28
bzdury !! :)
życzę tym wszystkim mądrym aby ich sprawiedliwość dopadła, czy teraz czy za parę lat za swoje dlugi będziecie odpowiadać, a życzę Wam tego abyście srogo za to zapłacili !
mordulec / 87.204.98.* / 2014-05-27 19:18
Nie bądź taka do przodu bo Ci tyłu zbraknie... Pogadamy jak sama pójdziesz w łaski do Provi..
ewka782 / 178.200.191.* / 2014-05-12 21:41
moj wojek dostal kredyt 8 tys nigdy w zyciu nie pracowal przesiedzial pol zycia w wiezieniu a do tego jest p*********** jak sie z nim rozmawia to juz widac ze on glupi jest kredyt dostal bez problemu ani jednej raty nie splacil a najlepsze jest to ze on mowi ze on tego kredytu wcale nie wziol ze ktos podrobil jego podpis a ze on glupi to niewiadomo komu wierzyc ja sie o tej calej historii dowiedzialam jak zaczely przychodzic listy jakies 2 lata po wzieci pozyczki parodia taki jest Provident
klientka providenta / 46.175.233.* / 2014-05-13 17:15
obojętnie gdzie się bierze pożyczkę,nie spłacanie jej to poprostu jest niemoralne.
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:46
Provident jest jedną z najbezczelniejszych i nie ludzkich firm! Swego czasu sama zaczynałam pracę jako przedstawiciel provident miałam doczynienia z różnymi ludźmi i sytuacjami w moim rejestrze który otrzymałam po poprzednikach była osoba która spłacała 3 lata swoją pożyczkę po 10zł tygodniowo , były osoby które miały dwie pozyczki jednocześnie i dwie zadłużone osoby unikały ze mną kontaktu przez wiele tygodni nie mogłam ich zastać były osoby które otwarcie mówiły "Dziś nie mam" patrząc na otoczenie w jakim żyły wiem że poprostu nie miały . Obecnie sama spłacam pożyczkę minął już rok w moim zyciu wiele się zmieniło nie pracuje jestem matką samotnie wychowującą pisałam dwukrotnie do biura provident pisma z proźbą o wyrozumiałość opisując swoja sytuacje i dołączając masę kopi dokumentów dostałam jedną odpowiedz, podziękowanie za to że opisałam sytuacje ale to nic nie zmieniło . Od dłuższego czasu firma PROVIDENT nęka mnie telefonami są to arogancie próby odzyskania należności! jest to przykre i zarazem irytujące gdy wyjaśniam swoją sytuację a pracownik mówi "mnie to nie obchodzi" jak mam spłacić jak niemam? odp -"mnie to nie obchodzi" płacę tyle ile mogę jest ciągłość-odp "mnie to nie obchodzi" w swojej pracy miałam doświadczenie z różnymi przypadkami i wiem porównując że nie jest u mnie źle płaciłam ile mogłam , jak nie było to nie było trzeba być człowiekiem ale nie bo firma PROVIDENT musi dzwonić regularnie, przedstawiciel nawet nie puka tylko szarpie za klamkę, mam zaległości ok 550zł to jest również całość do spłaty spłacam po 10zł jest ciągłość a firma mnie gnębi bo im za mało...
Marika ma / 83.9.156.* / 2014-07-09 15:04
Prawda jest taka że to przedstawiciel zarabia na kierownika,nie ma nic do powiedzenia, kierownik każe i masz to robić. sama jeździłam z kierownikiem i wiem czego się dopuszczają.Prawda wiesz co bierzesz to musisz to spłacać.Ale mam znajomego wziął 5 lat temu i nic nie spłacił -prawda to nie uczciwe,ja też mam ciężką sytuację ale spłacam ile mogę z windykacją w provideńcie się nie dogadasz i kropka ale z komornikami już tak.Sami ludzie decydują o swoim losie a provident wiem bo pracowałam niektórym bardzo pomaga i znam osoby co spłacają pożyczki nieraz po 7 lat jedną.Przykre ale takie czasy :(
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 09:58
Pytanie tylko dlaczego już nie jesteś przedstawicielką? Druga kwestia to skoro jest tak źle to po co brałaś pożyczkę w takiej bezczelnej firmie?
P.S. A swoją drogą to musiałaś się nieźle zasłużyć w firmie w krótkiej karierze przedstawiciela i zostałaś potraktowana z "góry" i dlatego teraz wylewasz takie "pomyje".
Magda M.553 / 93.105.101.* / 2014-05-28 10:12
Trzeba było wziąć pożyczkę w banku jak Ci źle w Providencie - zlicytowali by Ci mieszkanie zamiast nękać telefonami. Jak się podpisuje umowę to się należy z niej wywiązywać. Jak nie zapłacisz za prąd czy gaz to też Ci odetną - zobowiązanie to zobowiązanie - proste!
EWELINA230 / 178.36.111.* / 2014-04-09 12:31
witam!!chciał,odpowiedzieć na ten głupi komentarz za strony byłej pracownicy tej firmy!otóż mam pytanie czy jak ma pani rachunek za prąd to pani też płaci tyle ile pani ma czy tyle ile pani musi???nie rozumiem takich ludzi że myślą że raty pożyczki się inaczej płaci jak pozostałe rachunki!!!a z tego co PANI PISZE TO FIRMA PRZYJMUJE PANI WPŁATY PO 10ZŁ.WIĘC WYSZŁA NA PRZECIW PANI PROBLEMÓW FINANSOWYCH I JESZCZE JEST PANI NA TYLE NIEUCZCIWA ŻE TAK ICH PANI OPISUJE!!!W BANKU BY MIAŁA PANI JUŻ KOMORNIKA!!!!
kasiaaaaaaaaaa / 83.26.242.* / 2014-07-12 20:07
co ja zrobi wzielam 2000w kwietniu odalam rate pierwsza a na reszte nie man
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:24
to co mowisz jest przykre.powiedz mi prosze jak bylas traktowana gdy pracowalas w firmie provident?
M.W. / 83.16.42.* / 2014-04-03 15:47
Pani Marto,
Jestem dziennikarzem freelancerem i zainteresowała mnie Pani historia. Nie wykluczone, że chciałbym napisać coś na temat złych praktyk tej firmy, dlatego bardzo proszę o kontakt z Pani strony. Proszę pisać na maciej.walczynski@wp.pl. Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia. M.W.
EWELINA869 / 178.37.228.* / 2014-04-10 11:23
PANIE DZIENNIKARZU!!!PROSZĘ SIĘ ZAINTERESOWAĆ FIRMĄ BOCIAN!!TAM TO DOPIERO MAJĄ ZŁE PRAKTYKI!!KTO NIE PŁACI JEST WYSTAWIANY NA WSTYD PRZED SĄSIADAMI!! PRZYKLEJAJĄ DUŻĄ KARTKE Z DANYMI KLIENTA ŻE NIE PŁACI!!!I TO JESZCZE W TAKIM MIEJSCU ŻEBY WSZYSCY WIDZIELI!! TAM BY MIAŁ PAN POLE DO POPISU!!! A PROCENT TO JESZCZE WIĘKSZY NIŻ W PROVIDENCIE!!!
polacze / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:40
to lichwiarstwo z ich strony_brac od biednych tyle procentu_wogole kto im pozwoli na dawanie pozyczek komukolwiek z takimi procentami_wiem ze to nie jest Polski bank_wiec powinno sie ich zdjac z Poskiego kraju_szok_biednemu zawsze wiatr w oczy wieje_a Panstwo Polskie jeszcze pomaga takim oszustom dzialac w Polsce.Fakt ,biora nawet splate pozyczki po 100zł,bo ludzie sa niewypłacalni,a oni sami pchaja biednym pozyczki_co za sprawiedliwosc_tonacy brzytwy sie chwyta_tak jest z pozyczka_zeby zjesc trzeba wykombinowac_bo dzieci nie pytaja dlaczego nie maja chleba,,pozdrawiam was pozyczkowice_nie bierzcie od nich pozyczek
@neta / 46.171.131.* / 2014-07-02 11:44
oj jaki dramat!nie trzeba było brać kredytu i tyle teraz wynurzenia robic? bylo sie zastanowic!
kto by pomyslal / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:14
bzdury piszesz _Provident_dajecie pozyczki kazdemu_macie takie procenty ze stac was na tych ktorzy nie płaca_znam takich co nieregularnie splacali _upominani byli_i wogole_a mimo to dajecie_jestescie firma bankowa_złodzieji_powinniscie za te wasze machloje do wieziena isc_lub zakazac w polsce banki mniec wasze_bo slizgacie sie tylko na biednych_bogaty do was nie przychodzi!!!!
saly / 193.200.119.* / 2014-05-28 15:09
JESTEM DORADCĄ Z BIELSKA,MAM KLIENTÓW BIEDNYCH ALE TO nie prawda ze nie ma bogatych-lekarz mieszkająy w pięknej willi,on jest bogaty,pan który zajmuje się reklamami w TVN ma mnóstrwo kasy.Nie ma żadnej zasady-ja mam jedną tam gdzie nie ma dochodu nie daję kredytu-a jak trzeba to jade i po 10 zł,i po 1500 tak właśmie płaca ludzie.Można sie dogadać jak sie jest normalnym człowiekiem i tyle
buniawa / 213.199.248.* / 2014-02-07 16:16
... provident daje pozyczki ludzią którzy nie maja ZADNYCH dochodów,a potem są pretensje czemu nie płaci?? dzwoniąc na linię providenta w celu wzięcia pożyczki pytają czy jest stały dochód jeśli nie to "niby" nie dadzą A CZY WIECIE ZE WASI PRACOWNICY,PRZEDZSTAWICIELE "FAŁSZUJĄ" UMOWY WPISUJĄ NIEPRAWDE O ZAROBKACH O "STAŁYCH DOCHODACH"???? a tak naprawdę człowiek nie ma nawet złotówki dochodu... żal po prostu.
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 10:17
Tylko skoro przedstawiciele fałszują dokumenty to dlaczego klienci te umowy podpisują potwierdzając tym samym nieprawdę. Tak naprawdę to do pewnej kwoty firma nie wymaga jakiś szczególnych potwierdzeń o dochodach (tak jak w banku - na dowód). Tak więc informacje zawarte w dokumentach dotyczących pożyczki są uzyskane od klienta i potwierdzone podpisem klienta. Wychodzi na to, że to klient "fałszuje" (podając nieprawdę) dokumenty w celu uzyskania korzyści finansowej, a później są problemy ze spłatą i wypisywanie bzdur na forach.
BABUSIA / 91.232.91.* / 2014-07-28 10:44
WITAM JA TEZ BYŁAM ROK PRZEDSTWAICIELEM I ZNAM ZASADY PANUJACE W FIRMIE... KIEROWNICY UCZA I WPAJAJA TO CO KLIENT CHCE USŁYSZEĆ I 60% LUDZI ŁAPIE SIE NA TO...JA OSOBISCIE JAK WIEDZIAŁAM ZE KIENTA NIE STAC POPROSTU ODMAWIAŁAM I TO SIE NIE PODOBAŁO... W FIRMIR LICZY SIE SZTUKA... KIEROWNICY UCZA PRZEDSTAWICIELI TEGO ZEBY ZAPCHAC GOSPODARSTWO... NP 7 OSOBOWA RODZINA MA SALDO 32.OOO ZŁ O W DOMU TYLKO BABCIA I OJCIEC MAJA RENTY RESZTA NIE PRACUJE I Z CZEGO MAJA ODDAĆ?
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:51
zgadzam się tak działo się w Nysie, przedstawiciel udzielił pożyczkę matce na syna bez jego wiedzy dała tylko dowód syna (Makowice) , przedstawicielka wpisywała innym nie prawdziwe zarobki, osoby bezrobotne dostawały pożyczki bo wpisane było że pracują.
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 10:21
A byłaś przy tym, że tak autorytatywnie to potwierdzasz? Chyba, że sama stosowałaś takie praktyki jako przedstawicielka i dlatego Cię wyrzucili a teraz wylewasz "gorzkie żale".
ProvidentPolska / 89.72.157.* / 2014-04-02 15:45
Opisywane okoliczności są absolutnie niezgodne z procedurami naszej firmy. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Prasowe Provident Polska
adin / 87.205.162.* / 2014-06-08 00:01
Oczywiście takie praktyki są na porządku dziennym,jestem tego przykładem,a i jeszcze sa pożyczki na kuzyna-przedstawiciel pozycza ci kase bez umowy,na taki sam procent co firma,
gość700 / 83.9.173.* / 2014-04-18 09:02
Z tego co wiem windykacja Providenta potrafi nawet zadzwonić do pracy i powiedzieć w jakiej sprawie dzwoni, co narusza dobra osobiste.Wysyłanie groźby, czy też częste dzwonienie czy też sms, podlega pod stalking i jest to sprawa karna Prawo karne 190ahttp://karne.pl/stalking.html

Firma windykacyjna nie może:

- swoimi działaniami naruszać twoich dóbr osobistych, czyli zdrowia, wolności, czci, swobody sumienia, nazwiska, nietykalności mieszkania,

- wysyłać pism z groźbami - jest to przestępstwo - np. dołączona do wezwania informacja, że ma ona 100-procentową skuteczność w ściąganiu długów, może być uznana za groźbę karalną,

- przetwarzać twoich danych osobowych. Jeśli to robi, możesz poskarżyć się generalnemu inspektorowi ochrony danych osobowych,

- udzielać informacji związanych z twoim długiem (np. z tytułu kredytu) nawet najbliższym ci osobom (z wyjątkiem współkredytobiorców lub poręczycieli),

- bez wcześniejszego wyroku sądu podjąć próby odzyskania długu siłą. Dopóki nie zgodzisz się zapłacić, firma windykacyjna nie może - w żaden zgodny z prawem sposób - zmusić cię do zapłaty. Może jedynie skierować sprawę do sądu, ale nawet po wyroku sądu tylko komornik ma prawo do stosowania przymusu czy zajęcia twego konta lub wynagrodzenia.

Firma windykacyjna musi:

- uzyskać twoją zgodę na wejście do domu lub mieszkania (inaczej posuwa się do naruszenie tzw. miru domowego), nagrywanie rozmów, odebranie rzeczy (naruszenie stanu posiadania),

- egzekwować długi na podstawie prawomocnego orzeczenia sądowego.
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 10:24
Proszę te cenne uwagi skierować do firmy windykacyjnej, bo firma Provident tak jak inne instytucje korzysta z zewnętrznej firmy windykacyjnej.
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2014-02-12 22:00
Podejmujemy decyzje w oparciu o rzeczywista sytuacją finansowa klienta. Dzięki temu nie dyskryminujemy osób otrzymujących dochody w oparciu np. o umowę o dzieło, zlecenie, czy prowadzenie działalności gospodarczej.

W Providencie zdolność kredytowa każdego potencjalnego klienta sprawdzana jest dwuetapowo. Na początku profil danej osoby sprawdzany jest przez specjalny system weryfikacyjny, który ocenia jej wiarygodność.

W przypadku osób, które korzystały już z usług tej firmy, wykorzystywane są także informacje o przebiegu wcześniejszych spłat szybkich pożyczek. Ważny jest też drugi etap weryfikacji, czyli sama rozmowa z klientem w jego domu. Wtedy właśnie oceniana jest zdolność finansowa danej osoby, sytuacja w domu oraz możliwość spłaty pożyczki w najbliższym czasie.

W konsekwencji co 3 wniosek kredytowy rozpatrywany jest pozytywnie.

Opisane działania "fałszowania" umów są absolutnie niezgodne z naszymi procedurami. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

śmiech na sali / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:08
bzdury, znam co najmniej 3 osoby które nie maja żadnej pracy ani stałego dochodu, a dostali po pare tys zloty pożyczki.Zacytuję słowa jednej z waszych przedstawicielek " nie ma Pan stałego dochodu, to będzie kłopot. Albo wie Pan co , niech mi Pan poda nazwe jakiegoś zakładu pracy w okolicach miejsca zamieszkania , i tak tego nie sprawdzą". Do tego w przypadku braku spłacalności, wasi "kompetentni" przedstawiciele nachodzą ludzi w pracy. Nie po czy przed, ale nachodzą ludzi dokładnie w trakcie ....... A zgłaszanie do "biura obsługi klienta" czego kolwiek jest bezcelowe. Uslyszą Państwo że reklamacja została przyjeta i na tym sie skonczy. Można śmiało powiedzieć że Provident to złodzieje i stręczyciele....
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2014-03-18 12:46
Takie działania są absolutnie niezgodne z naszymi procedurami. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ich wyjaśnienia.

Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:54
No błagam każdemu przedstawicielowi zależy na tym by podpisać umowę prawda? bo z tego tytułu ma dochód i prawdą jest że przedstawiciele fałszują umowy, zwyczajnie chcą zarobić! robiło tak conajmiej 4 przedstawicieli w jednej z placówek w rejonie Opolskim :)
Daro624 / 78.8.73.* / 2014-06-04 10:28
Między innymi i TY. Nie pogrążaj się dalej dziewczyno.
xxxx:/ / 89.76.114.* / 2014-03-11 21:48
Totalna bzdura!!!
O jaką rzeczywistą sytuacje finansową,system który ocenia wiarygodność chyba tylko sprawdza czy dana osoba żyje i ma tętno, skoro ktoś jest od kilku miesięcy bezrobotny, nigdy wcześniej nie miał kredytów, pożyczek czy czegoś podobnego i do tego jest osobą karaną z wyrokiem w zawieszeniu a wy udzielacie takiej osobie kredytu???? Odrobinę uczciwości i dumy bo nie wypowiadałabym się na forum pisząc takie głupoty.
Tak zwany drugi etap i ocena zdolności finansowej w mieszkaniu na podstawie czego ??? Mebli jakie posiada, telewizora, innego sprzętu??? Ten etap służy chyba tylko do jednego aby wejść komuś do domu/mieszkania i sprawdzić co ma w środku czy w razie czego komornik będzie miał co zabierać czy będzie coś do zlicytowania. Fałszowanie umów też jest prawdopodobne bo jak inaczej tłumaczylibyście się z tego że udzieliliście kredytu osobie bez żadnych dochodów i bez możliwości spłat tego co pożyczyła. Jednym słowem oszuści czekam aż w końcu ktoś się zabierze i zrobi z providentem porządek
@neta / 46.171.131.* / 2014-07-02 11:55
nie ma żadnych oszustw; oszustami są osoby które wyłudzają pieniądze od firmy bo tają swoje zarobki bądź miejsce pracy i tworząc historie że pracują dorywczo. trzeba brać pod uwagę zdanie dwóch stron, poza tym, nie pasuje mi że wszyscy pakują nas doradców do jednego worka. są ludzie doradcy którzy uczciwie pracują i ja się czuję obrażona tego typu opiniami że jestem oszustką a pracuje 3 lata i nie zamierzam kończyć współpracy.
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:57
System sprawdza czy dana osoba widnieje w windykacji i tyle
oszusci / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:43
piszecie same kłamstwa_wiem ze dajecie biednym i niewypłacalnym_fałsujecie wszystko_aby komus pozyczke wepchac_a wziasc drugie tyle_szok_oszusci
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:45
witam moi drodzy jestem doradca klienta od przeszlo roku w tym okresie nikomu nie dalam lub wepchnelam na sile pozyczki swoich klientow pozyskalam nie na sile lecz dalam im wsparcie kiedy znalezli sie w dolku a ci biedni ciesza sie ze znalazl sie ktos kto im pomogl traktuja mnie jak bliskiego przyjaciela ciesze sie ze moglam pomoc
rafi499 / 79.185.76.* / 2013-11-27 17:52
Witam co moze provident gdy nie splacam od 2 miesiecy rat
llllll / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:45
nic nie moze_modlic sie_bo sa oszustami_raz spytalem ich_co robicie z takimi co nie płaca_odpowiedz....my mamy tyle procentu ze stac nas to pokryc_nie jest to lichwiarstowo_oszustwo na wielka skale
my430 / 46.174.24.* / 2014-01-28 13:07
co może ptovident gdy umowa była podpisywana w miejscu nie zamieszkania i w innym województwie i na dodatek na podstawie rodzinnego
sw385 / 94.40.46.* / 2013-12-04 19:31
ja mam jeszcze lepiej sama dzwonie do swojej przedstawicielki zeby zapłacic raty a ona ma mnie w pompie juz od prawie miesiąca nie odbiera telefonów zal
Blum / 83.8.90.* / 2014-03-06 22:48
pewnie gdzieś sie wypina hahaha ;d i zajeta
adam14 / 89.230.193.* / 2014-01-30 19:35
a co sobie wyobrażasz ,że bierzesz kredyt i jeszcze ktoś będzie Cię prosił,żebyś łaskawie płaciła swoje raty?To na kliencie ciąży obowiązek pilnowania terminu spłat,Wstyd i tyle!!!
mordulec / 87.204.98.* / 2014-05-27 19:06
Przeczytałeś ze zrozumieniem post sw385? Raczej nie!
ania761 / 89.230.8.* / 2014-04-07 11:16
idiota
malamajka / 81.219.91.* / 2014-02-10 14:36
Wstydzić to się powinni przedstawiciele,którzy dają pożyczki niepełnosprawnym.Moja kuzynka nie czyta, nie pisze,jest głuchoniema, częściowo upośledzona, potrafi się tylko podpisać i to wystarczyło żeby dostała pożyczkę.Pytam gdzie ocena przedstawiciela? który według regulaminu powinien ocenić, czy mależy dać takiej osobie pożyczkę.
diana323 / 89.67.98.* / 2014-06-02 17:59
tak daja aby wiecej umow a pozniej maja pretensje nieuczciwa firma ale kierowniki zarabiaja chalupy wystawiaja lichwa powinni zniknac z rynku
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:55
wogole to rodzina jest winna temu ze pozwolila na podpisanie umowy tej osobie zapewne to rodzinie potrzeba bylo kasy i ja przekonali
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2013-12-12 21:52
Dokładamy wszelkich starań, by nasi przedstawiciele działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

http://www.provident.pl/pages/Kontakt

mordulec / 87.204.98.* / 2014-05-27 19:11
Ale zbudowało się Biuro Prasowe Provident Polska ...haha
loba38 / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:16
Nie ściemniajcie że cokolwiek robicie w tej sprawie, reklamacje u was są po to tylko jedynie, zeby jeszcze na rozmowach przychodzących ZAROBIC, bo jezeli chodzi o jakie kolwiek działania w sprawie ukarania, upomnienia przedstawiciela czy czego kolwiek , konczy sie na głosie Pani/Pana w słuchawce ze zostana podjete kroki i to wszystko, a przedstawiciel działa i stręczy dalej. Juz nie róbcie z siebie pośmiewiska.
KInga273 / 192.162.95.* / 2013-10-31 08:06
Witam ja powiem waz ze ja jestem uz w jakiejsc firmie TRANSCOM. i kobieta dzwoni do mnie rawie codziennie i mowi dzisn 100zl mam jej wlacic do 13 listopada 200. oni sa nie mozliwi. a moja kolezanka wziela u nich dwie pozyczki i nic z tego nie ma.
futurystyczny / 2013-10-16 21:35
Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą. Co innego jak masz problemy ze spłatą. No ale wtedy się kredytu nie powinno w ogóle brać. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będe potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.
kaśka588 / 188.146.249.* / 2013-08-05 13:14
Ja juz mam ktorys raz z kolei pozyczke splacam ja raz w miesiacu wiedzialam na co sie pize podpisujac umowe nikt nie stal na de mna z "bronia "i nie kazal mi jej podpisac chcialam wzielam wiedzialam ze trzeba splacic. Mam kolezanke co wziela gdyby chcieli mogli by jej sciagnac dlug ale ona ma ich w d... ja taka nie jestem widze co podpisuje a pan ktory jest przedstawicielem rozumie to nawet ze moge nie miec na rate nikt mnie nie nachodz czasem dzwonia zapytac kiedy bedzie rata wplacowa gdybym nie miala na to prosza grzecznie o uregulowanie zaleglosci fakt faktem maja wysokie procenty mogli by je troche obnizyc ale coz wszystko jest widocznei wiadome od poczatku
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: