Na skróty
Forum Forum finansoweKredytyProvident - niespłacanie.

Provident - niespłacanie.

skomentuj
Miran / 83.26.153.* / 2009-01-18 01:18
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z niespłacaniem Providenta? OTÓŻ MOI KOLEDZY, NAWET PO 2 RAZY ZAPOŻYCZALI SIĘ W PROVIDENCIE I ANI RAZU NIE SPŁACILI ANI GROSZA! Robili to kilka lat temu, być może coś się zmieniło. Może już mają umowę z KROSem
Wyświetlaj:
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:46
Provident jest jedną z najbezczelniejszych i nie ludzkich firm! Swego czasu sama zaczynałam pracę jako przedstawiciel provident miałam doczynienia z różnymi ludźmi i sytuacjami w moim rejestrze który otrzymałam po poprzednikach była osoba która spłacała 3 lata swoją pożyczkę po 10zł tygodniowo , były osoby które miały dwie pozyczki jednocześnie i dwie zadłużone osoby unikały ze mną kontaktu przez wiele tygodni nie mogłam ich zastać były osoby które otwarcie mówiły "Dziś nie mam" patrząc na otoczenie w jakim żyły wiem że poprostu nie miały . Obecnie sama spłacam pożyczkę minął już rok w moim zyciu wiele się zmieniło nie pracuje jestem matką samotnie wychowującą pisałam dwukrotnie do biura provident pisma z proźbą o wyrozumiałość opisując swoja sytuacje i dołączając masę kopi dokumentów dostałam jedną odpowiedz, podziękowanie za to że opisałam sytuacje ale to nic nie zmieniło . Od dłuższego czasu firma PROVIDENT nęka mnie telefonami są to arogancie próby odzyskania należności! jest to przykre i zarazem irytujące gdy wyjaśniam swoją sytuację a pracownik mówi "mnie to nie obchodzi" jak mam spłacić jak niemam? odp -"mnie to nie obchodzi" płacę tyle ile mogę jest ciągłość-odp "mnie to nie obchodzi" w swojej pracy miałam doświadczenie z różnymi przypadkami i wiem porównując że nie jest u mnie źle płaciłam ile mogłam , jak nie było to nie było trzeba być człowiekiem ale nie bo firma PROVIDENT musi dzwonić regularnie, przedstawiciel nawet nie puka tylko szarpie za klamkę, mam zaległości ok 550zł to jest również całość do spłaty spłacam po 10zł jest ciągłość a firma mnie gnębi bo im za mało...
EWELINA230 / 178.36.111.* / 2014-04-09 12:31
witam!!chciał,odpowiedzieć na ten głupi komentarz za strony byłej pracownicy tej firmy!otóż mam pytanie czy jak ma pani rachunek za prąd to pani też płaci tyle ile pani ma czy tyle ile pani musi???nie rozumiem takich ludzi że myślą że raty pożyczki się inaczej płaci jak pozostałe rachunki!!!a z tego co PANI PISZE TO FIRMA PRZYJMUJE PANI WPŁATY PO 10ZŁ.WIĘC WYSZŁA NA PRZECIW PANI PROBLEMÓW FINANSOWYCH I JESZCZE JEST PANI NA TYLE NIEUCZCIWA ŻE TAK ICH PANI OPISUJE!!!W BANKU BY MIAŁA PANI JUŻ KOMORNIKA!!!!
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:24
to co mowisz jest przykre.powiedz mi prosze jak bylas traktowana gdy pracowalas w firmie provident?
M.W. / 83.16.42.* / 2014-04-03 15:47
Pani Marto,
Jestem dziennikarzem freelancerem i zainteresowała mnie Pani historia. Nie wykluczone, że chciałbym napisać coś na temat złych praktyk tej firmy, dlatego bardzo proszę o kontakt z Pani strony. Proszę pisać na maciej.walczynski@wp.pl. Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia. M.W.
EWELINA869 / 178.37.228.* / 2014-04-10 11:23
PANIE DZIENNIKARZU!!!PROSZĘ SIĘ ZAINTERESOWAĆ FIRMĄ BOCIAN!!TAM TO DOPIERO MAJĄ ZŁE PRAKTYKI!!KTO NIE PŁACI JEST WYSTAWIANY NA WSTYD PRZED SĄSIADAMI!! PRZYKLEJAJĄ DUŻĄ KARTKE Z DANYMI KLIENTA ŻE NIE PŁACI!!!I TO JESZCZE W TAKIM MIEJSCU ŻEBY WSZYSCY WIDZIELI!! TAM BY MIAŁ PAN POLE DO POPISU!!! A PROCENT TO JESZCZE WIĘKSZY NIŻ W PROVIDENCIE!!!
polacze / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:40
to lichwiarstwo z ich strony_brac od biednych tyle procentu_wogole kto im pozwoli na dawanie pozyczek komukolwiek z takimi procentami_wiem ze to nie jest Polski bank_wiec powinno sie ich zdjac z Poskiego kraju_szok_biednemu zawsze wiatr w oczy wieje_a Panstwo Polskie jeszcze pomaga takim oszustom dzialac w Polsce.Fakt ,biora nawet splate pozyczki po 100zł,bo ludzie sa niewypłacalni,a oni sami pchaja biednym pozyczki_co za sprawiedliwosc_tonacy brzytwy sie chwyta_tak jest z pozyczka_zeby zjesc trzeba wykombinowac_bo dzieci nie pytaja dlaczego nie maja chleba,,pozdrawiam was pozyczkowice_nie bierzcie od nich pozyczek
kto by pomyslal / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:14
bzdury piszesz _Provident_dajecie pozyczki kazdemu_macie takie procenty ze stac was na tych ktorzy nie płaca_znam takich co nieregularnie splacali _upominani byli_i wogole_a mimo to dajecie_jestescie firma bankowa_złodzieji_powinniscie za te wasze machloje do wieziena isc_lub zakazac w polsce banki mniec wasze_bo slizgacie sie tylko na biednych_bogaty do was nie przychodzi!!!!
buniawa / 213.199.248.* / 2014-02-07 16:16
... provident daje pozyczki ludzią którzy nie maja ZADNYCH dochodów,a potem są pretensje czemu nie płaci?? dzwoniąc na linię providenta w celu wzięcia pożyczki pytają czy jest stały dochód jeśli nie to "niby" nie dadzą A CZY WIECIE ZE WASI PRACOWNICY,PRZEDZSTAWICIELE "FAŁSZUJĄ" UMOWY WPISUJĄ NIEPRAWDE O ZAROBKACH O "STAŁYCH DOCHODACH"???? a tak naprawdę człowiek nie ma nawet złotówki dochodu... żal po prostu.
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:51
zgadzam się tak działo się w Nysie, przedstawiciel udzielił pożyczkę matce na syna bez jego wiedzy dała tylko dowód syna (Makowice) , przedstawicielka wpisywała innym nie prawdziwe zarobki, osoby bezrobotne dostawały pożyczki bo wpisane było że pracują.
ProvidentPolska / 89.72.157.* / 2014-04-02 15:45
Opisywane okoliczności są absolutnie niezgodne z procedurami naszej firmy. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Biuro Prasowe Provident Polska
gość700 / 83.9.173.* / 2014-04-18 09:02
Z tego co wiem windykacja Providenta potrafi nawet zadzwonić do pracy i powiedzieć w jakiej sprawie dzwoni, co narusza dobra osobiste.Wysyłanie groźby, czy też częste dzwonienie czy też sms, podlega pod stalking i jest to sprawa karna Prawo karne 190ahttp://karne.pl/stalking.html

Firma windykacyjna nie może:

- swoimi działaniami naruszać twoich dóbr osobistych, czyli zdrowia, wolności, czci, swobody sumienia, nazwiska, nietykalności mieszkania,

- wysyłać pism z groźbami - jest to przestępstwo - np. dołączona do wezwania informacja, że ma ona 100-procentową skuteczność w ściąganiu długów, może być uznana za groźbę karalną,

- przetwarzać twoich danych osobowych. Jeśli to robi, możesz poskarżyć się generalnemu inspektorowi ochrony danych osobowych,

- udzielać informacji związanych z twoim długiem (np. z tytułu kredytu) nawet najbliższym ci osobom (z wyjątkiem współkredytobiorców lub poręczycieli),

- bez wcześniejszego wyroku sądu podjąć próby odzyskania długu siłą. Dopóki nie zgodzisz się zapłacić, firma windykacyjna nie może - w żaden zgodny z prawem sposób - zmusić cię do zapłaty. Może jedynie skierować sprawę do sądu, ale nawet po wyroku sądu tylko komornik ma prawo do stosowania przymusu czy zajęcia twego konta lub wynagrodzenia.

Firma windykacyjna musi:

- uzyskać twoją zgodę na wejście do domu lub mieszkania (inaczej posuwa się do naruszenie tzw. miru domowego), nagrywanie rozmów, odebranie rzeczy (naruszenie stanu posiadania),

- egzekwować długi na podstawie prawomocnego orzeczenia sądowego.
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2014-02-12 22:00
Podejmujemy decyzje w oparciu o rzeczywista sytuacją finansowa klienta. Dzięki temu nie dyskryminujemy osób otrzymujących dochody w oparciu np. o umowę o dzieło, zlecenie, czy prowadzenie działalności gospodarczej.

W Providencie zdolność kredytowa każdego potencjalnego klienta sprawdzana jest dwuetapowo. Na początku profil danej osoby sprawdzany jest przez specjalny system weryfikacyjny, który ocenia jej wiarygodność.

W przypadku osób, które korzystały już z usług tej firmy, wykorzystywane są także informacje o przebiegu wcześniejszych spłat szybkich pożyczek. Ważny jest też drugi etap weryfikacji, czyli sama rozmowa z klientem w jego domu. Wtedy właśnie oceniana jest zdolność finansowa danej osoby, sytuacja w domu oraz możliwość spłaty pożyczki w najbliższym czasie.

W konsekwencji co 3 wniosek kredytowy rozpatrywany jest pozytywnie.

Opisane działania "fałszowania" umów są absolutnie niezgodne z naszymi procedurami. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

śmiech na sali / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:08
bzdury, znam co najmniej 3 osoby które nie maja żadnej pracy ani stałego dochodu, a dostali po pare tys zloty pożyczki.Zacytuję słowa jednej z waszych przedstawicielek " nie ma Pan stałego dochodu, to będzie kłopot. Albo wie Pan co , niech mi Pan poda nazwe jakiegoś zakładu pracy w okolicach miejsca zamieszkania , i tak tego nie sprawdzą". Do tego w przypadku braku spłacalności, wasi "kompetentni" przedstawiciele nachodzą ludzi w pracy. Nie po czy przed, ale nachodzą ludzi dokładnie w trakcie ....... A zgłaszanie do "biura obsługi klienta" czego kolwiek jest bezcelowe. Uslyszą Państwo że reklamacja została przyjeta i na tym sie skonczy. Można śmiało powiedzieć że Provident to złodzieje i stręczyciele....
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2014-03-18 12:46
Takie działania są absolutnie niezgodne z naszymi procedurami. Jeśli miały miejsce, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ich wyjaśnienia.

Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:54
No błagam każdemu przedstawicielowi zależy na tym by podpisać umowę prawda? bo z tego tytułu ma dochód i prawdą jest że przedstawiciele fałszują umowy, zwyczajnie chcą zarobić! robiło tak conajmiej 4 przedstawicieli w jednej z placówek w rejonie Opolskim :)
xxxx:/ / 89.76.114.* / 2014-03-11 21:48
Totalna bzdura!!!
O jaką rzeczywistą sytuacje finansową,system który ocenia wiarygodność chyba tylko sprawdza czy dana osoba żyje i ma tętno, skoro ktoś jest od kilku miesięcy bezrobotny, nigdy wcześniej nie miał kredytów, pożyczek czy czegoś podobnego i do tego jest osobą karaną z wyrokiem w zawieszeniu a wy udzielacie takiej osobie kredytu???? Odrobinę uczciwości i dumy bo nie wypowiadałabym się na forum pisząc takie głupoty.
Tak zwany drugi etap i ocena zdolności finansowej w mieszkaniu na podstawie czego ??? Mebli jakie posiada, telewizora, innego sprzętu??? Ten etap służy chyba tylko do jednego aby wejść komuś do domu/mieszkania i sprawdzić co ma w środku czy w razie czego komornik będzie miał co zabierać czy będzie coś do zlicytowania. Fałszowanie umów też jest prawdopodobne bo jak inaczej tłumaczylibyście się z tego że udzieliliście kredytu osobie bez żadnych dochodów i bez możliwości spłat tego co pożyczyła. Jednym słowem oszuści czekam aż w końcu ktoś się zabierze i zrobi z providentem porządek
Marta M / 46.112.152.* / 2014-03-31 14:57
System sprawdza czy dana osoba widnieje w windykacji i tyle
oszusci / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:43
piszecie same kłamstwa_wiem ze dajecie biednym i niewypłacalnym_fałsujecie wszystko_aby komus pozyczke wepchac_a wziasc drugie tyle_szok_oszusci
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:45
witam moi drodzy jestem doradca klienta od przeszlo roku w tym okresie nikomu nie dalam lub wepchnelam na sile pozyczki swoich klientow pozyskalam nie na sile lecz dalam im wsparcie kiedy znalezli sie w dolku a ci biedni ciesza sie ze znalazl sie ktos kto im pomogl traktuja mnie jak bliskiego przyjaciela ciesze sie ze moglam pomoc
rafi499 / 79.185.76.* / 2013-11-27 17:52
Witam co moze provident gdy nie splacam od 2 miesiecy rat
llllll / 88.78.138.* / 2014-02-19 12:45
nic nie moze_modlic sie_bo sa oszustami_raz spytalem ich_co robicie z takimi co nie płaca_odpowiedz....my mamy tyle procentu ze stac nas to pokryc_nie jest to lichwiarstowo_oszustwo na wielka skale
my430 / 46.174.24.* / 2014-01-28 13:07
co może ptovident gdy umowa była podpisywana w miejscu nie zamieszkania i w innym województwie i na dodatek na podstawie rodzinnego
sw385 / 94.40.46.* / 2013-12-04 19:31
ja mam jeszcze lepiej sama dzwonie do swojej przedstawicielki zeby zapłacic raty a ona ma mnie w pompie juz od prawie miesiąca nie odbiera telefonów zal
Blum / 83.8.90.* / 2014-03-06 22:48
pewnie gdzieś sie wypina hahaha ;d i zajeta
adam14 / 89.230.193.* / 2014-01-30 19:35
a co sobie wyobrażasz ,że bierzesz kredyt i jeszcze ktoś będzie Cię prosił,żebyś łaskawie płaciła swoje raty?To na kliencie ciąży obowiązek pilnowania terminu spłat,Wstyd i tyle!!!
ania761 / 89.230.8.* / 2014-04-07 11:16
idiota
malamajka / 81.219.91.* / 2014-02-10 14:36
Wstydzić to się powinni przedstawiciele,którzy dają pożyczki niepełnosprawnym.Moja kuzynka nie czyta, nie pisze,jest głuchoniema, częściowo upośledzona, potrafi się tylko podpisać i to wystarczyło żeby dostała pożyczkę.Pytam gdzie ocena przedstawiciela? który według regulaminu powinien ocenić, czy mależy dać takiej osobie pożyczkę.
olka 1977 / 95.40.146.* / 2014-04-08 21:55
wogole to rodzina jest winna temu ze pozwolila na podpisanie umowy tej osobie zapewne to rodzinie potrzeba bylo kasy i ja przekonali
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2013-12-12 21:52
Dokładamy wszelkich starań, by nasi przedstawiciele działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

http://www.provident.pl/pages/Kontakt

loba38 / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:16
Nie ściemniajcie że cokolwiek robicie w tej sprawie, reklamacje u was są po to tylko jedynie, zeby jeszcze na rozmowach przychodzących ZAROBIC, bo jezeli chodzi o jakie kolwiek działania w sprawie ukarania, upomnienia przedstawiciela czy czego kolwiek , konczy sie na głosie Pani/Pana w słuchawce ze zostana podjete kroki i to wszystko, a przedstawiciel działa i stręczy dalej. Juz nie róbcie z siebie pośmiewiska.
KInga273 / 192.162.95.* / 2013-10-31 08:06
Witam ja powiem waz ze ja jestem uz w jakiejsc firmie TRANSCOM. i kobieta dzwoni do mnie rawie codziennie i mowi dzisn 100zl mam jej wlacic do 13 listopada 200. oni sa nie mozliwi. a moja kolezanka wziela u nich dwie pozyczki i nic z tego nie ma.
futurystyczny / 2013-10-16 21:35
Jeśli pożyczasz naprawdę na chwilę, to żadne odsetki Cię nie zjedzą. Co innego jak masz problemy ze spłatą. No ale wtedy się kredytu nie powinno w ogóle brać. Sam ostatnio byłem w podbramkowej sytuacji, bo zepsuł mi się samochód, a przelew za projekt miał dotrzeć dopiero za tydzień. Skorzystałem z porównywarki kredytów chwilunia.pl , dzięki czemu dokonałem właściwego wyboru. Można powiedzieć, że zapomniałem już o pożyczce, bo spłaciłem niemal od razu. Na pewno jeśli będe potrzebował pilnie gotówki, to znowu zdecyduję się na chwilówkę.
kaśka588 / 188.146.249.* / 2013-08-05 13:14
Ja juz mam ktorys raz z kolei pozyczke splacam ja raz w miesiacu wiedzialam na co sie pize podpisujac umowe nikt nie stal na de mna z "bronia "i nie kazal mi jej podpisac chcialam wzielam wiedzialam ze trzeba splacic. Mam kolezanke co wziela gdyby chcieli mogli by jej sciagnac dlug ale ona ma ich w d... ja taka nie jestem widze co podpisuje a pan ktory jest przedstawicielem rozumie to nawet ze moge nie miec na rate nikt mnie nie nachodz czasem dzwonia zapytac kiedy bedzie rata wplacowa gdybym nie miala na to prosza grzecznie o uregulowanie zaleglosci fakt faktem maja wysokie procenty mogli by je troche obnizyc ale coz wszystko jest widocznei wiadome od poczatku
monteka / 109.197.42.* / 2013-08-01 14:33
Ale bzdury piszecie aż żal u nas też chodzą takie nurki to jest firma dla porządnych ludzi a nie dla oszustów ha ha ha
XXXXXXXXXXXXXXXXX / 46.204.190.* / 2013-10-10 16:26
goń sie baranie provident to normalnie złodzieje i oszuści potrafią oszukiwać i kraść
??????????? / 95.49.151.* / 2013-12-10 20:05
bardzo dobre za czsów ludzkiej włdzy czyliy tz. komuny to była by lichwa i prawdopodopbie było by to nielagalne.
A czy wiecie jakie są proenty np. 100 pln nie spłacane przez rok.
No to prosze sobie porównać w normnalnym banku i tu.
A tak naprawdę to kto jest właścicielm?/
ProvidentPolska / 46.235.127.* / 2013-10-16 02:02
Provident Polska zawsze postępuje zgodnie z prawem, a pożyczki udzielane są w oparciu o przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim. Nasze umowy są przejrzyste, jednoznacznie określają wszystkie koszty pożyczki, sprawiając że nasz klient nigdy nie zostanie zaskoczony kosztami o których wcześniej nie miał pojęcia. Nasza firma jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą, docenianym i przez klientów, i przez rynek finansowy.

Więcej: http://www.csr-provident.pl/faq.html?parent=11

M.M / 46.112.152.* / 2014-03-31 15:06
zgodne z prawem jest zaczepianie przez przedstawiciela klienta na ulicy? dosłownie na ulicy- kiedyś szłam z znajomymi a za mną trąbi "PROVIDENTKA" i krzyczy przez okno moje imię , ludzie się patrzą, innym razem przedstawicielka zaczepia mnie na przejściu dla pieszych akurat zatrzymała się jak przechodziłam i woła mnie do auta. Było tak 3 razy zaczełam później przed nią uciekać bo się wstydziłam, mam na to swiadków. Pozatym firma nęka klientów telefonami regularnie raz w tygodniu w moim przypadku.
loba38 / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:27
Nachodzenie ludzi w miejscu pracy, to już naruszenie praw. Więc nie mówcie że postępujecie zgodnie z prawem. W umowie nie ma klauzuli ze przedstawiciel ma prawo najść człowieka w pracy i egzekwować właśnie tam wpłatę raty. Tymbardziej że żaden pracodawca nie życzy sobie takich cyrków w miejscu gdzie zatrudnia kogokolwiek. A jednak takie praktyki są u was powszechne. W wypadku zgłoszenia faktu kierownikowi słyszy się że czekacie na pismo od prawnika. Co ciekawsze przedstawiciel niie powinien mieć prawa okazywania czyich kolwiek informacji kredytowych osobom postronnym , a Szanowni Państwo zdarza się że chodzą dwujkami z osobami
"postronnymi" którzy mają wgląd w historie kredytowe. To jak to jest , działacie zgodnie z prawem? Naprawde?
biuro909 / 79.185.31.* / 2014-02-18 16:00
nie jest to zgodne z prawem gdyż wg/ prawa suma wszystkich kosztów kredytu nie powinna przekraczać 5% a u was jest 120% w skali roku.Procent niski a opłata przygotowawcza 50%,luka w prawie.
GORSZY / 109.196.62.* / 2013-05-23 22:07
OD PROWIDENTA JEST GORSZY PROFI CREDIT
Mike Tyson / 176.111.138.* / 2013-05-12 16:28
Wziąłem od Prowidenta 7 tys. zł., nie zamierzam im zapłacić ani grosza,2 psy w obejściu robią swoje. Ostatnio dodatkowo oblałem jakiegos faceta z tej mafii wiadrem gówien :)
blele / 94.232.32.* / 2013-07-23 11:29
No cóż,nie spłacaj człowieku dalej to się zdziwisz jak komornik przyjdzie.
koch / 78.8.142.* / 2013-07-14 11:02
A pan nie jest złodziejem ? !!!
mike tyson / 89.238.34.* / 2013-05-22 17:46
prawidlowo zlodzieji nalezy gnac ale to nietylko prowident np bank pko sa daje oprocentowanie konta 0,01 a kredyt 18,92
ProvidentPolska / 89.72.157.* / 2013-05-24 10:50
Provident Polska zawsze postępuje zgodnie z prawem, a pożyczki udzielane są w oparciu o przepisy Ustawy o kredycie konsumenckim. Nasze umowy są przejrzyste, jednoznacznie określają wszystkie koszty pożyczki, sprawiając że nasz klient nigdy nie zostanie zaskoczony kosztami o których wcześniej nie miał pojęcia. Nasza firma jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą, docenianym i przez klientów, i przez rynek finansowy. Niedawno odbieraliśmy dwie prestiżowe nagrody – Godło „Firma Przyjazna Klientowi” i „Perły Polskiej Gospodarki” w dowód uznania dla jakości prowadzonych przez nas działań.

Więcej: http://www.csr-provident.pl/faq.html?parent=11

loba38 / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:28
Napiszę to jeszcze raz ....

Nachodzenie ludzi w miejscu pracy, to już naruszenie praw. Więc nie mówcie że postępujecie zgodnie z prawem. W umowie nie ma klauzuli ze przedstawiciel ma prawo najść człowieka w pracy i egzekwować właśnie tam wpłatę raty. Tymbardziej że żaden pracodawca nie życzy sobie takich cyrków w miejscu gdzie zatrudnia kogokolwiek. A jednak takie praktyki są u was powszechne. W wypadku zgłoszenia faktu kierownikowi słyszy się że czekacie na pismo od prawnika. Co ciekawsze przedstawiciel niie powinien mieć prawa okazywania czyich kolwiek informacji kredytowych osobom postronnym , a Szanowni Państwo zdarza się że chodzą dwujkami z osobami
"postronnymi" którzy mają wgląd w historie kredytowe. To jak to jest , działacie zgodnie z prawem? Naprawde?
920 / 89.72.22.* / 2013-09-22 18:21
pod czyje dyktando piszesz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blaneczka / 164.127.152.* / 2013-06-05 16:02
To wszystko sa brednie wykorzystuja ludzi biednych i naiwnych. a Ci madrzy biora i maja na nich wyj.... i jest elegancko.....:P PS pracowalam tam 1.5 roku i dramat wielki a kierownicy to same błazny i kreciarze haha
Provident Polska / 77.252.86.* / 2013-06-11 11:21
Dokładamy wszelkich starań, by nasi pracownicy działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Więcej: http://www.provident.pl/pages/Kontakt

renata4441 / 176.109.130.* / 2013-07-24 00:30
zgadzam sie dopuki ladnie splacalam bralam kolejna i kolejna pozyczczke dzwonili namawiali czlowiek glupi sie zgodzil jak stracilam prace juz nie rozmawiali tak milo plac i placz zadnych porozumien nagonka i straszenie i kierownik co tydzien nie dajacy sie dogadac staram sie splacic i nigdy wiecej w tej firmie i nikomu nie polece napewno
koszmar!
agnieszka1055 / 62.141.238.* / 2013-07-01 18:26
Wasze standardy są takie że trudnicie się lichwą. Wasz kalkulator pokazał że jeżeli wezmę pożyczke 5 tys. na 90...tygodni, miesięcy? to muszę oddać około 10 tys
kasia1215 / 37.30.78.* / 2013-12-11 22:30
trzeba było wziąśc opcje przelew
student prawa / 31.174.20.* / 2013-05-31 13:33
W takich krajach jak Meksyk,Rumunia czy Polska jeszcze chwilowo działacie. Ale wraz ze zmianą władzy,zostaniecie zdelegalizowani,a wasz majątek zostanie skonfiskowany,czego wam serdecznie życzę. Łamanie ustawy o kredycie konsumenckim jest wystarczającym powodem,by tak "szacowną" firmę parabankową zdelegalizować.
irkass / 2013-04-19 10:50
ja wzielam raz tam pozyczke i nigdy wiecej nie zamierzam sie tam zapozyczac, to byla katorga w placeniu tych cotygodniowych rat
dsda / 83.7.186.* / 2013-08-07 01:11
przecież dokładnie wiedziałaś na co się piszesz, miałaś umowę przed nosem do podpisania to mogłaś przeczytać na co się dokładnie piszesz a nie płakać pózniej na necie
matek84 / 85.202.215.* / 2014-03-17 12:36
oooj chyba Jesteś przedstawicielem, poznaje po sposobie rozmowy z drugim człowiekiem. Na ogół zatrudniani są ludzie bez wykształcenia co po za pyszczeniem i stręczycielstwem nie potrafią nic innego. Wiem bo na 5 takich mieszkających na naszym osiedlu, 4 jest przedstawicielem prowidenta w tym 2 Panie po podstawówce . Ja się tylko zastanawiam kto tam prowadzi rekrutacje, chyba ktoś z podobny kwalifikacjami. żenada. "FIRMA PROFESJONALNA" _ PRZYJAZNA KLIENTOM, - dopadniemy Cię wszędzie
bartoo98 / 2013-04-19 10:49 / Bywalec forum
osoby z providenta beda Cie nachodzic, mojemu sasiadowi nawet nalepili naklejke na drzwiach, ze jest dluznikiem providenta, wstyd jak cholera
AStrid1x / 89.70.89.* / 2013-05-18 12:40
Ja wzięłam niewielką pożyczkę z providenta i
regularnie raz w miesiącu spłacałam ,
a przeżywałam horror Pani z tej firmy nigdy nie dzwoniła do mnie domofonem,potrafiła najpierw stać pod drzwiami i podsłuchiwać (nie wiem tylko dlaczego),a potem bezpośrednio dzwoniła do drzwi. Dzwoniła za to do moich sąsiadów by jej otworzyć drzwi (drzwi otwierane kodem)i przedstawiała się jako przedstawiciel Providenta do Pani X.Y.
Do tej pory niektórzy sąsiedzi patrzą na mnie krzywo,przestali się do mnie odzywać.
Stanowczo odradzam tą firmę.
M.M / 46.112.152.* / 2014-03-31 15:11
u mnie jest to samo kobieta dzwoni do sąsiadów, wali w drzwi jak zamkniete jak otwarte to nie zapuka tylko odrazu za klamkę, kiedyś patrzyłam przez judasza co ona robi a ona ucho do drzwi przystawia schodzi na dół i do sąsiada czy jestem w domu! absurd
blaneczka / 164.127.152.* / 2013-06-05 16:06
racja bo tak jest ludzie ich prosza o dyskrecje a Ci jakby mogli to by nawet w niedziele na mszy powiedzieli kto ma kredyt w tej bez prudencyjnej firmie!!!!
ProvidentPolska / 77.252.86.* / 2013-05-20 13:03
Dokładamy wszelkich starań, by nasi przedstawiciele działali zgodnie z naszymi standardami. Dlatego, jeśli nasz klient ma uwagę do jakości pracy naszych pracowników lub przedstawicieli powinien skorzystać z procedury reklamacyjnej i skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

http://www.provident.pl/pages/Kontakt

papilot9898776789 / 31.0.207.* / 2013-08-23 17:59
taa.. ja też wzięłam pożyczkę i straciłam pracę, a gościówa z providenta za nie zapłacenie jednej raty groziła mi policją.. heh j****am śmiechem i powiediałam że ja mogę zadzwonić po policję. bo jak wzięłam pożyczke to jeszcze nie pracowałam i pan przedstawiciel napisał na umowie że mam rentę socjalną, której nie mam.. żałosne. sami się wkopali.. teraz nie płacę i czekam kiedy mnie bardziej wkurzą i idę na policję że fałszują dokumenty ;)
robert frankowski / 37.31.28.* / 2012-10-16 23:18
jak ostatnio nie zaplacilem 1 raty to gosciu z providenta opieprzyl mojom zone przez telefon.jestem u nich 4 lata.placilem po 200 zl co tydzien.teraz jest ciezko z pracom ale sie staram jak moge.ale oni w warszawie majom to w dupie.zasrany dzial windykacji.ale goscia co dzwonil i tak znajde.nazwisko znam ,i niech mi nikt nie muwi ze ta firma funkcjonuje na 22%.mafia mniej bieze.
prawdziwy / 83.27.101.* / 2013-08-24 16:15
wiesz ile bierze mafia a do providenta poszlas ?? nie kumam , takie newsy maja ludzie z pewnych kregow tylko ..wiec cos slyszalas ale co i gdzie sama nie wiesz a provident tak ,,,,kpnia total
do początku nowsze
1 2 3 4
skomentuj

Najnowsze wpisy