PRZELEWY

HEFISTA / 2009-06-02 20:33
witam, jestem tu nowa na tym forum wiec jesli robie jakikolwiek balagan- prosze o zrozumienie:)

pisze z zapytaniem, dotyczacego przelewu-zaoferowano mi 'prace'- jelsi moge to nazwac praca- chyba bardziej pomoc.a wiec, chodzi o to bym otworzyla w banku konto i bede dostawac moze raz na tydzien , czsaem raz na miesiac pewna kwote- podkeslam nie sa ta male sumki-mam na mysli kilka tysiecy.a nastepnie mam przelac te pieniadze na kolejne konto- ale to sa przelewy miedzynarodowe.
moje zapytanie jest takie- bo jestem osoba niepracujaca i mloda- i wlanise nie wiem czy to jest legalne, czy bank nie bedzie sie mnie czepic -skad mam takie sumy? czy moz epowinnam miec jakis papier ze jestem tak jakby 'posrednikiem'. czy poprosu moge przelewac te pieniadze bez zadnych paierow , i nie bede miec zadnych problemow- prosze o pomoc! z gory dziekuje za wszytskie odpowiedzi:)
Wyświetlaj:
asdfhfjkdfhsdhfhsdfsd / 89.174.118.* / 2009-06-03 21:12
jak chcesz siedziec to bierz, jak jakas rzecz jest bzdura, to wiadomo, ze to przekret. jak najdalej od tego!
HEFISTA / 2009-06-03 21:55
dziekuje wszytkim za te odpowiedzi- i wiem ze nie ebede sie bawic w to! pozdrawiam !
margolcia13654789 / 193.109.225.* / 2009-06-02 21:30
prawdopodobnie będziesz uczestniczyła w tak zwanej piramidzie finansowej w
Polsce takie praktyki są zakazane.
to znaczy że jeżeli zgłoszą się ludzie poszkodowani przez osoby namawiające ich do udziału w tego typu procederze to ty jako właścicielka konta odpowiadasz jako udziałowiec w wyłudzaniu pieniędzy,,,,,,
HEFISTA / 2009-06-03 11:14
to jest wyludzanie pieniedzy? jesli jakas zagraniczna firma- mowie tu z ameryki, bedzie mi co jakis czas przesylac pieniadza, a ja bede je odsylac dalej- do afryki.
czyli co nie pisac sie na to?
PELA07 / 195.14.4.* / 2009-06-03 12:44
dziewczyno to jest pranie brudnych pieniędzy!!!!! poczytaj na ten temat a napewno nie podejmiesz tej "pracy"

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: